Pompeo میاد بریتانیا برای خط سخت در برابر ‘شرم آور’ چین را انکار می کند آمریکا فشار

http://www.washingtonpost.com/video/world/pompeo-targets-china-during-uk-visit/2020/07/21/11bc716d-e6b8-4cf3-800c-8cd8a045edbd_video.html

لندن — وزیر امور خارجه مایک Pompeo باران بریتانیا با ستایش شنبه برای گرفتن یک خط سخت تر در “ننگین” چین ویژه گرمتر تن نسبت به میزبان خود را نسبت به او زده در طول یک سفر در ماه ژانویه است.

“من می خواستم این فرصت را به تبریک می گویم دولت بریتانیا برای آن اصولی پاسخ به این چالش ها” Pompeo به خبرنگاران گفت:. بریتانیا روز دوشنبه اعلام کرد آن را به پایان یک معاهده استرداد با هنگ کنگ و گسترش ظریف به خاک و هفته گذشته معکوس شده و موقعیت آن نسبت به ارتباطات چینی غول هواوی.

Pompeo ژانویه مراجعه به دور chillier. بالا دیپلمات های ایالات متحده به طور موثر متهم دولت بریتانیا از به خطر انداختن طولانی هوش توافق اجازه می دهد Huawei دیده می شود به عنوان نزدیک به دولت چین به بخشی از بریتانیا 5G شبکه.

اما بسیار تغییر کرده است در یک و نیم سال است. بریتانیا مانند ایالات متحده شده است یکی از کشورهای در سخت ترین ضربه coronavirus همه گیر آغاز شد که در چین است. آن را می یابد خود را به طور فزاینده ای در تقابل با پکن در چندین جبهه از جمله نه تنها Huawei و جدید امنیت ملی قانون که جلوتر پکن گرفتن در هنگ کنگ بلکه رشد خشم عمومی در مورد نقض حقوق بشر است.

انگلیسی, رهبران بودند پذیرای مخاطبان برای وزیر امور خارجه که عذاب حزب کمونیست چین تقریبا روزانه و برنامه ای برای سخنرانی روز جمعه “کمونیست چین و آینده جهان هستند.”

Pompeo ملاقات خصوصی با نخست وزیر بوریس جانسون و وزیر امور خارجه Dominic Raab و صحبت به متهاجم اعضای حاکم بر حزب محافظه کار در میزگردی به میزبانی Henry Jackson Society مستقر در لندن فکر می کنم تانک انتقادی است که از چین است.

او برنامه ریزی شده بود بعد از آن برای دیدار با Chris Patten, آخرین, انگلیسی, فرماندار هنگ کنگ و ناتان قانون دموکراسی سیاستمدار از هنگ کنگ.

Pompeo و Raab صحبت می کرد به خبرنگاران در لنکستر هاوس خیره کننده نئوکلاسیک عمارت در پایان غرب لندن. زمانی که Raab خواسته بود اگر ایالات متحده تا به حال تحت فشار بریتانیا به رد Huawei Pompeo پاسخ داد.

“من فکر می کنم انگلستان ساخته شده یک تصمیم خوب است” وزیر امور خارجه گفت:. “اما من فکر می کنم که تصمیم گیری ساخته شده بود نه به این دلیل که ایالات متحده گفت که این یک تصمیم خوب است.”

Raab گفت که او نمی “فکر می کنم وجود دارد هر گونه سوال و قوی-پشتیبانی.” او و Pompeo “همیشه سازنده مکالمات,” او گفت:.

هانا مک کی

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab, راست, در حال سخنرانی در دیدار با وزیر امور خارجه مایک Pompeo در لنکستر هاوس در لندن در روز سه شنبه.

جانسون که دولت امیدوار است به امن یک معامله تجاری با ایالات متحده است که می تواند شکل خود را پس از اتحادیه اروپا و آینده اقتصادی به خبرنگاران گفت: روز شنبه که او نمی خواست به “زانو حرکت تند و سریع Sinophobe در هر مسئله فردی است که به طور خودکار ضد چین است.”

اما, انگلیسی, رهبر همچنین گفت: وجود نگرانی واقعی در مورد چین و دولت او تا به حال به پاسخ می دهند. بریتانیا اعلام کرد تعلیق معاهده استرداد و الحاقات از تحریم تسلیحاتی دوشنبه. هفته قبل از بریتانیا اعلام کرد این امر تعلیق جدید اعزامهای Huawei تجهیزات به بالا-سرعت 5G شبکه با خط ایستاده آمریکا درخواست می کند که متحدان منزوی کردن شرکت چینی است.

چین بارها مواخذه بریتانیا برای اقدامات خود را. در بیانیه روز شنبه, ناشناس سخنگوی سفارت چین در لندن هشدار داد انگلیس “را تحمل عواقب اگر این اصرار در رفتن به پایین جاده اشتباه بود.”

“چین هرگز دخالت در امور داخلی” لیو Xiaoming چینی سفیر بریتانیا در توییتر نوشت. “بریتانیا باید همان را انجام دهید به چین است. در غیر این صورت آن را باید تحمل عواقب آن.”

اما این حرکت لذت می برد پشتیبانی گسترده ای در میان سیاستمداران انگلیسی. حزب محافظه کار مجلس توبیاس الوود که ملاقات با Pompeo روز سه شنبه گفت: مجلس عوام انگلیس روز دوشنبه که بریتانیا نیاز به یک “استراتژیک تعمیرات اساسی سیاست خارجی ما در رابطه با چین است.”

Keir Starmer رهبر بریتانیا و رهبر حزب کارگر که همچنین ملاقات با Pompeo گفت: انگلیس نیاز به رفتن بیشتر و اعمال تحریم مقامات چینی مظنون به نقض حقوق بشر.

در Henry Jackson Society, Pompeo توصیف موفقیت در برابر چین به عنوان یک بازی که کشش فراتر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به یک فرد در اتاق. که چشم انداز لازم است فرد گفت: از آنجا که رئیس جمهور چین شی جین پینگ را می بیند افزایش چین به عنوان یک multigenerational تلاش است. وجود یک مفهوم کلی از اضطراب مورد نیاز برای یک ائتلاف بین المللی برای مقابله با چین و فرد گفت.

نمایندگان مجلس نیز خواسته Pompeo در مورد آفریقا و چگونه ایالات متحده و بریتانیا می تواند به “ضرب و شتم” چینی وجود دارد. چین کشت دوجانبه روابط در آفریقا به تامین انرژی خود نیاز دارد.

برخی از مقامات ایالات متحده به نظر می رسد رها با موضع جدید در بریتانیا. یک جفت محافظه کار-تکیه انگلیسی, روزنامه گزارش داد که Henry Jackson Society جلسه در نظر گرفته شده برای اطمینان جانسون نگه می دارد یک خط در چین است.

بریتانیا میله های Huawei از آن 5G شبکه های بی سیم بخشی از در حال رشد و تغییر به دور از تکنولوژی های غول پیکر چینی

انگلستان تعلیق معاهده استرداد با هنگ کنگ در میان خشم عمومی بر حقوق بشر در چین

ایالات متحده و بریتانیا و کانادا می گویند روسیه cyberspies در حال تلاش برای سرقت coronavirus تحقیقات واکسن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de