پاپ چشم: در ‘تیر’
25 اوت 1966

نوسانی, لندن اوت 17 — پذیرش که بیتلز را دریافت کرده اند و تا کنون در تور آمریکایی خود شده است کمتر از نشئه است. اما از آن است که دور از سم مرگبار که اکثر اهالی لندن می ترسید خواهد کشت مادری خود پسر.

آن است که بخشی از اسطوره America-the-رایگان برای مشاهده و حتی نیویورک به عنوان یک فرمت از غیرمتمدن مرزی. وجود دارد یک برداشت مشخص است که آمریکایی ها وحشی. انگلیسی حفظ سالم شک و تردید در مورد توانایی یک آمریکایی متوسط به خوردن شام در یک شیوه ای متمدن وجود دارد ترس است که بوفالو چاقو را همراه گوشت ،

مینی دامن و وزارت دفاع-مردان نگاه آمیخته با حسادت و تمسخر در انبوهی از مدرس crewcut gleamers را ساخته اند که بازحمت حرکت کردن در سراسر دریا; و در این سال اوباش بزرگتر از همیشه است. وجود دارد یک عالی زبان انگلیسی برای تحمل بد آب و هوا سرد و چای و جوان آمریکایی ها در تی شرت ها که می گویند “نوسانی لندن — Carnaby خیابان” در پشت. اما در زیر ژولیده محبت نهفته است یک سوء ظن است که به عنوان یک کابوی شما مسئول برای بیرون آمدن تیر اندازی زمانی که محلی pubkeeper می گوید: “زمان آقایان لطفا.”

حوادث اخیر در Austin, شیکاگو, Newark, New Haven, و یا هر کجا که اخیر کشتار جمعی صورت گرفته است ترکیب این تصور. بسیاری از سر جانور گرفته شده آمار قتل به قلب است. و اخبار از ویتنام ساخته شده است, بسیار مهم, بسیار بدتر است.

پس با خروج از بیتلز برای امریکا واقعی اضطراب گریبانگیر بسیاری از نوجوانان در اینجا. یک سوارکار اسب دوانی شدن دیسک در رادیو کارولین خواسته مخاطبان خود را به دعا برای ایمنی. باربارا روبن گرفتن-extraordinaire, برنامه ریزی کامل در مقیاس مارس از طرفداران گذشته به سفارت آمریکا در اعتراض. نیویورکر خودش قسم می خورد که: “اگر چیزی اتفاق می افتد به آنها آن را جنگ جهانی سوم.”

از شروع این سفر بوده است در صفحه اول در انگلستان است. البته هیچ کس نمی داند و هر کس از ترس چه چیزی اتفاق می افتد زمانی که بیتلز جنوبی (پر از شکوفه عکس های Ku Klux Klan سوزاندن Beatle متعلقات را دامن زد محلی آتش سوزی) اما شانس هستند که آنها آن را از طریق و به باز custardy انگشتان طرفداران خود را در بازگشت به خانه.

به عنوان اینکه نمایش انسانهایی وفاداری به آن بت جوانان انگلیس است حرف کاملا جدید Beatle آلبوم هفت تیر. تنها انتخاب از این آهنگ ها — “زیردریایی زرد” b/w “النر ریگبی” — آمد در نمودار یک هفته پیش در شماره چهار. امروز از آن است که شماره یک. کل آلبوم در بالا 20. بزرگ فروشگاه های ضبط و کوچک اصطبل خیابانی قابلیت نمایش عظیم از هنر-nouveauish آلبوم ژاکت. صدای هفت تیر blares از پنجره بعد از پنجره. جان هماهنگ با پل در greengrocers و بوتیک. جورج نقش خود سه تار از خودروهای متوقف در ترافیک. رینگو ricochets از گنبد سنت پل. بیتلز در حال سخت تر برای جلوگیری از حتی آمریکا.

اما وجود دارد بیشتر از صرف چاپلوسی پشت ناگهانی فتح انگلستان توسط این خاص LP. هفت تیر انقلابی رکورد به عنوان مهم به گسترش پاپ خاک به عنوان Rubber Soul. این آشکار بود سال گذشته که 12 آهنگ در Rubber Soul نمایندگی مهمی در پیشبرد. هفت تیر است جهش بزرگ رو به جلو است. شنیدن آن را یک بار و شما می دانید آن مهم است. شنیدن آن دو بار آن را حس می کند. بار سوم در اطراف آن را سرگرم کننده. چهارم آن ظریف است. در پنجمین جلسه هفت تیر عمیق می شود.

اگر Rubber Soul باز کردن مناطق باروک پیشرفت و شرقی ابزار دقیق برای تجاری سازی, هفت تیر یکسان برای موسیقی الکترونیک. خیلی از صدا در این LP نا موزون و یک معامله خوب از آواز ناهنجار است. به جای غرق شدن فقیر صدای اکو-اتاق آکوستیک هفت تیر ارائه مکانیک موسیقی پاپ آشکارا به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از ترکیب موسیقی. به جای قند و چیزی که ما از کنترل دستگیره در اینجا این است که یک خم و ساییده صدا. جان کیج حرکت بیش از بیتلز در حال حاضر رسیدن به یک سوپر پذیرای مخاطبان با الکترونیکی ،

شبیه سرود

کلید شماره در این آلبوم است که آخرین آهنگ “فردا هرگز نمی داند.” هیچ کس می توانید می گویند آنچه که در واقع الهام گرفته از این آهنگ اما جای خود را در پانتئون موسیقی روانگردان مطمئن است. متن ترانه به یاد داشته باشید یک سرود در فرم و پیام:

خاموش کردن ذهن خود را
استراحت و شناور پایین —
این است که در حال مرگ
این است که در حال مرگ

وضع همه فکر
تسلیم شدن به باطل —
آن درخشان است
آن را در حال درخشیدن است.

که شما ممکن است ببینید
معنای درون
آن است که در حال,
آن است که.

عشق است همه
و عشق است که هر کس;
دانستن آن است
دانستن آن است…

در حالی که نه سابقه ای ترکیبی از اسید بودایی تصاویر و سنگ ضرب و شتم هرگز قبل از تلاش شده است با چنین پیچیدگی است. در ابتدا ارکستراسیون برای تلفن های موبایل مانند کاستر تاریخ و زمان آخرین پایه. اژیر مه مانند ارگان آکورد و صدای birdlike screeching الشعاع آوازی. اما اثر کلی این هاج خپل بسیار موثر تعلیق موسیقی از واقعیت است. جان را برای تلفن های موبایل صدای دور و خداگونه. آنچه که او گفت: فراتر تقریبا همه چیز را در چه زمانی به نام موسیقی پاپ. مرزهای خواهد شد در حال حاضر باید دوباره مذاکره.

هفت تیر نیز نشان دهنده تحقق راگا-Beatle صدا. جورج هریسون ترکیب “عشق شما به” یک عملکرد راگا با ضرب و شتم و جذاب صوتی مشاوره: “عشق را در تمام طول روز طولانی/عشق آهنگ آواز.”

“النر ریگبی” یک هماهنگ تصنیف در مورد عذاب تنهایی. شخصیت های آن النور خودش و پدر مکنزی, نمایندگی نازایی. النور “درگذشت در کلیسا و به خاک سپرده شد همراه با نام او.” پدر خوب می نویسد: “کلمه به خطبه که هیچ کس را بشنود/هیچ کس در نزدیکی می آید.” به عنوان یک تفسیر در دولت مدرن دین این آهنگ را به سختی و قدردانی می شود توسط کسانی که جان لنون به عنوان ضد مسیح است. اما “النر ریگبی” است که واقعا در مورد هیچ کس دوستش نداره و سازمان ملل متحد – ، زمانی که النور باعث می شود تا راوی می پرسد: “چه کسی در آن است؟”‘ در حالی که پدر darns جوراب خود را, سوال این است که: “چه نشانی از او مراقبت؟”

مطلب بعدی درب

“زیردریایی زرد” است که به عنوان غریب و کودکانه به آن سمت تلنگر است و متافیزیکی. موضوع آن است زیراب مدینه فاضله که در آن “دوستان ما هستند و همه سرنشین/بسیاری از آنها درب بعدی زندگی می کنند” و در آن “ما زندگی راحتی/همه از ما همه او نیاز دارد.”

“برای هیچ کس” یکی از تلخ ترین آهنگ ها در تاریخ ثبت است. ساختار آن روش madrigal شکل موثر شاخ-انفرادی مقابل. اشعار خود را در یک خاطره انگیز Aznavour کیسه.

“Taxman” است که در این آلبوم نمونه ای از سیاسی گونه است که در آن جورج ميشمارد بریتانیا فعلی اقتصادی. در یک نقطه. این گروه می پیوندد به شناسایی خائنانی. “Taxman — آقای ویلسون… Taxman — آقای هیث.” آنها ذخیره کردن آن را در سمت راست غیر حزبی خط.

وجود دارد برخی از متوسط مواد در این آلبوم است. اما رمز و راز تشکیل اطراف هفت تیر است بر اساس بیش از یک یا دو انتخاب آهنگ — این شامل ضبط به عنوان یک کل.

آن را کمی دشوار است برای ارزیابی اهمیت هفت تیر از این شهر که آن را تبدیل به انجیل و در جایی دیگر ضرب و شتم گروه در حال تبدیل کردن پوشش نسخه مانند انجیل گوتنبرگ. اما به نظر می رسد در حال حاضر که ما را از دیدن این آلبوم در retrospects به عنوان یک کار کلیدی در توسعه rock ‘n’ roll به هنری پیگیری.

اگر هیچ چیز دیگری, هفت تیر باید کاهش تعداد cynics که در آن آینده موسیقی پاپ نگران است — حتی در خشونت طرف اقیانوس اطلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im