فایل عکس: پاپ فرانسیس منجر به ایجاد جرم در سوگندی خوبان کلیسای سنت پیتر در میان گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در واتیکان 31 مه سال 2020 است. رویترز/Remo Casilli/استخر

شهر واتیکان (ایسنا) – پاپ فرانسیس خواستار آشتی ملی در ایالات متحده روز چهارشنبه گفت که در حالی که نژادپرستی غیر قابل تحمل این خشونت های خیابانی است که شکسته است “خود مخرب و خود شکست”.

فرانسیس شکست سکوت خود را در تنش ها در ایالات متحده است که دیده می شود هشت شب از اعتراض به مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس با اختصاص تمام به زبان انگلیسی بخش از مخاطبان هفتگی به آشفتگی وجود دارد.

او به نام مرگ جورج فلوید “غم انگیز” گفت: “دعا برای او و همه کسانی که مرده بود به عنوان یک نتیجه از “گناه نژادپرستی” و گفت که او تا حد زیادی مختل شده توسط ناآرامی های اجتماعی است که به دنبال.

“من دوستان ما نمی تواند تحمل کند و یا به نوبه خود چشم خود را به نژاد پرستی و محرومیت در هر شکل و در عین حال ادعا می کنند برای دفاع از تقدس هر زندگی انسان” فرانسیس گفت.

“در همان زمان ما می دانیم که خشونت های اخیر شب است و خود مخرب و خود شکست. هیچ چیز به دست آورده است با خشونت و آنقدر از دست داده است,” او گفت:.

او پرسید: آمریکایی ها به التماس خدا برای “آشتی ملی و صلح که آرزوی ما” و خواسته مدونا به “شفاعت برای تمام کسانی که برای صلح و عدالت در زمین خود و در سراسر جهان”.

گزارش توسط فیلیپ Pullella; ویرایش توسط توبی چوپرا و نیک Macfie

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de