پورتلند تظاهرات: Oregon state فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر فدرال دولت آمریکا

ایالت اورگان ایالات متحده را دادستان به طرح دعوی علیه دولت فدرال متهم را غیرقانونی بازداشت معترضان.

شده اند وجود دارد, شبانه, تظاهرات علیه خشونت پلیس در پورتلند پس از کشتن جورج فلوید.

این هفته فدرال افسران بینام و وسایل نقلیه به نظر می رسد به زور تصرف معترضان از خیابان ها و بازداشت آنها را بدون توجیه.

دولت فدرال گفته است که در تلاش برای برقراری نظم در این شهر است.

فدرال افسران مستقر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نیز شلیک گاز اشک آور و کمتر کشنده مهمات به جمعیت تظاهر کنندگان. وزیر امنیت داخلی چاد گرگ قبلا به نام معترضان یک “خشونت اراذل و اوباش”.

چه طرح دعوی در دادگاه می گویند ؟

در طرح دعوی در دادگاه, اورگان, دادستان کل الن روزنبلوم درخواست سفارش محدود به توقف نمایندگی از وزارت امنیت داخلی ایالات متحده خدمات مارشال ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی و فدرال خدمات حفاظت از هر گونه بازداشت های بیشتر در شهرستان.

“این تاکتیک باید متوقف شود,” خانم روزنبلوم در بیانیه ای گفت. “آنها نه تنها آن را غیر ممکن است برای مردم خود را به دفاع از متمم اول قانون اساسی حقوق برای اعتراض مسالمت آمیز آنها نیز ایجاد یک وضعیت فرار در خیابان های ما.”

روش او افزود ، در حال “کاملا غیر ضروری و خارج از شخصیت با اورگان راه”.

“اداره فدرال انتخاب کرده پورتلند خود را به استفاده از تاکتیک ترساندن برای جلوگیری از ساکنان ما از اعتراض به خشونت پلیس و از حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, جنبش,” او گفت:. “هر آمریکایی باید دفع زمانی که آنها را ببینید این اتفاق می افتد. اگر این اتفاق می افتد در اینجا در پورتلند می تواند رخ دهد در هر نقطه.”

دادخواست خود ادعا می کند که این تاکتیک جلوگیری از شهروندان که “منطقی ترس از اینکه برداشت و هل به بینام وانت – احتمالا توسط ماموران فدرال احتمالا توسط افراد مخالف به تظاهرات” از قادر بودن به ورزش خود را به قانون اساسی متمم اول قانون اساسی حق مجلس است.

آن را نیز متهم فدرال افسران نقض چهارم و پنجم متمم تصرف و بازداشت افراد بدون حکم و انکار آنها را به دلیل روند.

در اوایل این هفته, اورگان, فرماندار کیت براون همچنین متهم ماموران فدرال از یک آشکار “سوء استفاده از قدرت”.

چه اتفاقی افتاده است ؟

یک گزارش از اورگان پخش عمومی (OPB) در اوایل این هفته شامل جزئیات حساب از شاهدان که تا به حال دیده فدرال مأموران اجرای قانون در لباس استتار از ظهور بینام وسایل نقلیه گرفتن معترضان بدون توضیح و رانندگی.

هفته گذشته شاهد خشونت آمیز تنش بین معترضان و ماموران فدرال اعزام دو هفته پیش توسط Mr مغلوب ساختن پیشی جستن به سرکوب ناآرامی های مدنی.

پس حداقل 14 جولای OPB گزارش ماموران فدرال شده اند بیرون پریدن از بینام و وسایل نقلیه در سراسر شهرستان و گرفتن معترضان به ظاهر بدون علت.

ویدئو بررسی های پخش را نشان می دهد یک معترض علامت Pettibone توصیف چگونه در 15 ژوئیه او “اساسا پرتاب” را به یک ون حاوی افراد مسلح در زره بدن.

آقای Pettibone گفت: او گرفته شد به برگزاری یک سلول در یک دادگاه فدرال که در آن او جزئیات دستگیری او حقوق. پس از او کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات او منتشر شد بدون هیچ گونه استناد و یا سابقه بازداشت.

با توجه به OPB فدرال افسران متهم اند که حداقل 13 نفر با جرائم مربوط به اعتراضات تا کنون.

برخی از آنها بازداشت شده در اطراف دادگاه فدرال که عوامل فرستاده شد برای محافظت از, اما دیگران کشف و ضبط شد خیابان و دور از اموال فدرال گزارش آسوشیتد پرس.

چه برگ برنده دولت گفت ؟

پس از رسیدن در این شهر روز پنج شنبه برای دیدار با اجرای قانون فدرال اقدام وزیر امنیت داخلی در دفاع از این عوامل در برابر مونتاژ “آنارشیست”.

در حدود 1,700-کلمه بیانیه آقای گرگ مقصر دولت و مقامات شهرستان برای عدم “برقراری نظم”. او گفت: پاسخ خود را به حال “جسارت خشونت آمیز اراذل و اوباش به این شدت خشونت روز به روز”.

“شهر پورتلند شده است تحت محاصره در 47 روز مستقیم,” او نوشت.

“هر شب خشونت آنارشیست ها نابود و بی حرمت اموال از جمله فدرال دادگاه و حمله شجاع مأموران اجرای قانون حفاظت از آن است.”

Mr گرگ نظرات اکو کسانی که از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. این هفته رئیس جمهور را تحسین تلاش ماموران فدرال در پورتلند گفت: ماموران در حال انجام یک “کار بزرگ”.

“پورتلند بود که کاملا خارج از کنترل و آنها در رفت و من حدس می زنم ما باید بسیاری از مردم در حال حاضر در زندان به او گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه. “ما بسیار quelled و اگر آن را دوباره شروع می شود ما سبزها دوباره آن را به راحتی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de