پورتلند تظاهرات: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به فرستادن افسران به بیشتر شهرهای آمریکا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که برای ارسال مطلب فدرال مأموران اجرای قانون به شهرستانها عمده ما برای کنترل جریان تظاهرات.

آقای ترامپ روز دوشنبه با انتقاد تعدادی از شهرستانها اجرا شده توسط “لیبرال دموکرات” از جمله شیکاگو و نیویورک گفت: رهبران خود را از ترس به عمل می کنند.

او گفت: ماموران فرستاده شده به اورگان در حال انجام یک “فوق العاده شغل” بازگرداندن نظم در میان روز از تظاهرات در پورتلند.

مقامات محلی می گویند که ماموران فدرال در حال ساخت بدتر.

رهبران دولت خواستار Mr مغلوب ساختن پیشی جستن حذف پرسنل از پورتلند او را متهم به تشدید این وضعیت به عنوان یک سیاسی کاری در انتخابات سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را سرکوب پورتلند تظاهرات توضیح داد

آیا تهمت حق ارسال در فدرال نیروهای ؟

در سخنرانی خود در کاخ سفید در روز دوشنبه آقای ترامپ تصریح کرد تماس خود را برای نظم و قانون.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

“ما در حال ارسال اجرای قانون,” او گفت. “ما نمی توانیم اجازه دهید این اتفاق می افتد به شهرستانها.”

او به طور خاص به نام نیویورک شهرستان, شیکاگو, فیلادلفیا, دیترویت, Baltimore و اوکلند در بحث مشکلات با خشونت است.

“ما در حال رفتن به اجازه دهید این اتفاق می افتد در کشور ما همه اجرا شده توسط لیبرال دموکرات.”

آقای ترامپ نیز ستایش برانگیز فدرال اجرای قانون تلاش در پورتلند. این شهر دیده می شود در جریان تظاهرات علیه خشونت پلیس در شهر پس از مرگ جورج فلوید گزارشی در مینه سوتا است.

آقای ترامپ اعزام پرسنل به ایالات متحده west coast شهرستان دو هفته پیش برای سرکوب ناآرامی های مدنی.

برخی از افسران استفاده کرده اند بینام اتومبیل و فرسوده سبک نظامی استتار در خیابان جرقه محکومیت از دموکرات ها و فعالان است. در هفته گذشته تنش بین معترضان و این افسران را تشدید کرده و رهبران محلی به نام برای فدرال پرسنل به ترک شهر.

آقای ترامپ گفت اورگان فرماندار پورتلند شهردار و دیگر قانونگذاران دولت ترسیده بودند از “آنارشیست”.

“آنها می ترسند از این افراد” او گفت:. “دلیل این است که آنها نمی خواهند ما به آنها کمک کند.”

وی افزود: “[فدرال افسران] وجود داشته اند سه روز و آنها واقعا انجام یک کار فوق العاده در یک دوره بسیار کوتاه از زمان ، آنها با شتاب بسیاری از مردم و زندان رهبران. این آنارشیست ها.”

افسران بخشی از جدید وزارت امنیت داخلی (DHS) واحد ساخته شده تا مردم از خدمات مارشال ایالات متحده و گمرک و حفاظت از مرزها.

آنها مستقر شده اند تحت یک فرمان اجرایی حفاظت از مجسمه های امضا شده توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته. که منظور اجازه می دهد تا فدرال افسران مستقر می شود بدون اجازه از فرد کشور ایالات متحده است.

DHS نیز برنامه ریزی برای استقرار برخی از 150 عوامل به شیکاگو این هفته, شیکاگو تریبیون گزارش روز دوشنبه. عوامل گزارش شده که کمک های فدرال دیگر مأموران اجرای قانون و پلیس شیکاگو در مبارزه با جرم و جنایت.

شهردار شیکاگو لری Lightfoot قبلا گفت که او نگران بود در مورد آقای ترامپ استقرار ماموران فدرال به شهر. او گفت که او تا به حال صحبت با پورتلند شهردار در روز یکشنبه “برای به دست آوردن یک حس از آنچه اتفاق افتاده است وجود دارد”.

“ما نیاز نداریم ماموران فدرال و بدون هر گونه نشان گرفتن مردم در خیابان ها و برگزاری آنها را من فکر می کنم, غیرقانونی,” Ms Lightfoot گفت.

زبان به سی ان ان روز یکشنبه پورتلند شهردار تد ویلر گفت: وجود “ده ها اگر نه صدها نفر از نیروهای فدرال” در این شهرستان اضافه کرد: “حضور خود را در اینجا است که در واقع منجر به خشونت بیشتر و بیشتر خرابکاری.

“آنها نمی خواستم اینجا. ما نمی خواسته آنها را در اینجا. در واقع ما آنها را می خواهید به ترک است,” او گفت:.

اورگان دادستان کل واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر دولت فدرال به اتهام غیرقانونی بازداشت معترضان و نقض حقوق اساسی از مجمع و با توجه روند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de