پورتلند تظاهرات: ما ماموران فدرال ‘عقب نشینی نخواهد کرد’ چاد گرگ می گوید


آمریکا وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت: ماموران فدرال “عقب نشینی نخواهد کرد” در تلاش های خود را برای محافظت از ساختمان های دولتی در پورتلند.

“اگر شما یک خشونت rioter به دنبال تحمیل خسارت به اموال فدرال یا مأموران اجرای قانون شما نیاز به پیدا کردن یکی دیگر از خط کار,” او گفت:.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فرستاده می شود ماموران فدرال به پورتلند در اورگان به پایان هفته از ضد نژادپرستی تظاهرات وجود دارد.

اما شهردار پرتلند نام آنها را به ترک این شهر.

شده اند وجود دارد, شبانه, تظاهرات علیه خشونت پلیس در پورتلند پس از مرگ جورج فلوید گزارشی در مینه سوتا است.

  • اورگان, شکایت بیش از ‘غیر قانونی بازداشت’ در تظاهرات
  • ماموران فدرال ‘سوء استفاده از قدرت” در پورتلند دستگیری

در روزهای اخیر اما درگیری های خشونت آمیز میان تظاهرکنندگان و فدرال مأموران اجرای قانون تشدید کرده اند.

چه چاد گرگ می گویند در مورد خشونت?

صحبت کردن در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه آقای گرگ گفت: فدرال مأموران اجرای قانون در پورتلند تنها هدف قرار دادن و دستگیری تظاهرکنندگان که تا به حال شناخته شده به عنوان درگیر شدن در “فعالیت های جنایی”.

او گفت که این گروه احترام به حق مردم برای اعتراض مسالمت آمیز اما خواست تظاهرکنندگان به “لطفا این کار را به دور از فعالیت های خشونت آمیز در نظر گرفتن محل در نزدیکی دادگاه به طور شبانه”.

در روز دوشنبه فدرال ماموران شلیک گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت زیادی از معترضان – برخی از مسلح با چکش – که جمع شده بودند خارج از شهر دادگاه و پرتاب پرتابه.

  • در تصاویر: پورتلند درگیری با ماموران فدرال

Mr گرگ نیز ادعا را تکذیب کرد که ماموران امنیتی تا به حال هیچ شناسایی و اصرار آنها پوشیده بودند نشان نشان دادن آنها پلیس بود.

“این افسران هستند نه نظامی آنها غیر نظامی و افسران پلیس,” او گفت:, و اضافه کرد که آنها مورد نیاز برای برقراری نظم پس از “خشونت آمیز فعالیت های جنایی هر شب برای 52 شب” و در پاسخ به “عدم اقدام از مقامات شهر”.

“ما همچنان به اقدام مناسب برای محافظت از ما و امکانات ما مأموران اجرای قانون” او گفت:, و اضافه کرد که ماموران فدرال را ترک خواهد کرد پورتلند زمانی که خشونت متوقف می شود.

چه اتفاقی می افتد در پورتلند?

هفته گذشته شاهد خشونت آمیز تنش بین معترضان و ماموران فدرال اعزام دو هفته پیش توسط Mr مغلوب ساختن پیشی جستن به سرکوب ناآرامی های مدنی.

یک گزارش از اورگان پخش عمومی (OPB) این هفته شامل جزئیات حساب از شاهدان که تا به حال دیده فدرال مأموران اجرای قانون در لباس استتار از ظهور بینام وسایل نقلیه گرفتن معترضان بدون توضیح و رانندگی.

Mr گرگ گفت: ماموران فدرال بازداشت 43 نفر در پورتلند پس از 4 ماه جولای.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در تعطیلات آخر هفته شمشیربازی بنا در اطراف دادگاه فدرال برای حفاظت از ساختمان برچیده شد توسط معترضان تنها چند ساعت پس از آن قرار داده شد.

دفتر دادستان در اورگان گفت: در توییتر که حصار با هدف “د-تشدید تنش” میان معترضان و مقامات اجرای قانون و خواسته مردم را به ترک آن را به تنهایی.

ماموران همچنین اعلام کرد که یک شورش قرار گرفته بود در خارج از پورتلند پلیس ارتباط آن با ساختمان به آتش کشیده شد.

چه برگ برنده دولت گفت ؟

در یک صدای جیر جیر در انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از اقدامات دولت فدرال است.

“ما در حال تلاش برای کمک به پورتلند آن صدمه دیده است نیست. رهبری خود را برای سه ماه از دست داد کنترل از آنارشیست ها و آشوبگران” او گفت:.

قبلا در این هفته رئیس جمهور گفت: ماموران در این شهرستان در حال انجام یک “کار بزرگ”.

“پورتلند بود که کاملا خارج از کنترل و آنها در رفت و من حدس می زنم ما باید بسیاری از مردم در حال حاضر در زندان” او گفت:. “ما بسیار quelled آن است.”

Mr تهمت و تهدید کرده است به ارسال فدرال مأموران اجرای قانون برای کنترل تظاهرات در دیگر شهرهای آمریکا از جمله شیکاگو و نیویورک.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio, گفته است او را رئیس جمهور به دادگاه اگر او پیش می رود و با تهدید خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de