Powerdown: اجازه دهید بحث در مورد آن

ما در فشار در حال حاضر.

تغییر آب و هوا است که پیشرفت در سرعت باور نکردنی. ما می دانیم که ما باید انجام کاری اما ما فاقد اراده سیاسی برای انجام آنچه در آن طول می کشد به نگه داشتن آن را به 2°C. سازمان ملل متحد کمیته در حال حاضر توصیه به آماده شدن برای 4°C از گرم شدن. به نگه داشتن آن survivable وجود دارد باید به یک #powerdown — از امروز شروع.

در ضمن سبز-tech علاقه مندان به تشویق سریع نرخ که در آن برخی کشورها در حال نصب انرژی های تجدید پذیر زیرساخت ها است. اما گزارش ها در حال حاضر رویه از کمبود نادر زمین مواد مورد نیاز برای ساخت است که زیرساخت های تجدید پذیر. ما نمی باید به اندازه کافی مواد نادر خاکی به جای تمام زیرساخت های فسیلی و در ادامه سطح فعلی ما از مصرف است. هیچ کس جرأت صحبت می کنند راز کوچک: حتی با انرژیهای تجدید پذیر وجود دارد رو بود powerdown.

نفت شیل محیط زیست است هتک حرمت. اما مردم مایل به در نظر گرفتن آن به دلیل وجود بالقوه مقادیر زیادی از پول در آن را به دلیل ساده تر-برای-رسیدن-به نفت در حال اجرا است. همراه با توقف fracking وجود دارد رفتن به یک powerdown. اما هیچ کس صحبت کردن در مورد آن بخش.

ما باید “نگه داشتن ذغال سنگ در زمین” دانشمندان ما گفتن و فعالان را (به حق) برداشت گریه. اما هیچ کس هرگز اشاره از طرف دیگر جلوگیری از زغال سنگ معادله: این powerdown. ما باید برای شروع به صحبت کردن در مورد آنچه که ما در حال حاضر به رها کردن.

صنعت اتهامات رو به جلو: گسترش-گسترش-گسترش فرودگاه این بزرگراه غافل از نیاز به powerdown. جدید استخراجی مواد مخدر جدید غذاهای جدید اسلوب و روش برای مصرف بیشتر-بیشتر-بیشتر در مصرف انرژی است. و مصرف کنندگان و بازار تحسین آن است. آنها اختراع جدید بیوتکنولوژی جدید رباتیک جدید با تکنولوژی بالا — همه جدایی ناپذیری وابسته به انرژی است. Powerdown مانند یک راز بزرگ است که آن را می توانید حتی نمی تواند صحبت کردن در یک نقطه; آن تساوی یک نگاه پوچ.

اما powerdown کردم تا به اتفاق می افتد. و واقعا به زودی.

Powerdown به معنی تغییر به ابزار و تکنیک های شیوه زندگی و عادات که با استفاده از قدرت کمتر. این به معنی کاهش مصرف انرژی ما به طور کلی. در سراسر هیئت مدیره. در کلیت.

Powerdown معنا نیست که خودمان را قانع کننده ما در حال رفتن به تبدیل کل ناوگان ما از سوخت های فسیلی خودرو به تمام الکتریکی ناوگان چرا که حدود نیمی از انرژی فسیلی و گازهای گلخانه ای مندرج در هر خودرو صرف شده در ساخت آن است. بلکه powerdown به معنی تغییر به دوچرخه و انسانی مجهز حمل و نقل و بازآموزی زندگی ما و شهرهای ما به کمتر نیاز حمل و نقل.

Powerdown معنا نیست که “کارآمد” هواپیما. Powerdown به معنی پرواز را در وعده و اقامت بخش و حرکت و نزدیک به خانواده است. به این معنی كه گرفتن بچه ها در خارج از کشور; و هنگامی که دوستان خود را ذکر آنها در حال فکر کردن به این معنی پاسخ در راه است که باعث می شود آن را روشن است که آن را به لحاظ اجتماعی بد.

Powerdown معنا نیست که تکنولوژی بالاتر به دلیل گسترده است که نیاز به بالا-مجهز به آزمایشگاه و گسترده جهانی زنجیره تامین و بیشتر-بیشتر-بیشتر مواد نادر خاکی در پشت صحنه برای تولید تمام چیزهای که. چیزهای که به سرعت کهنه بود.

Powerdown به معنی اختراع ابزار قابل اجرا بر صفر انرژی, ابزار ساخته شده از repurposed مواد است که انسان در حال حاضر استخراج ابزار است که با دوام و قابل جبران به دلیل این نیست که در کوتاه مدت حل کنند. بلکه بشریت است در این powerdown بازی برای مسافت های طولانی.

در بیشتر نامحسوس در سطح powerdown را به ارمغان می آورد با آن اجتناب ناپذیر تغییرات در اقتصاد ما. ما دیگر می باید ساختارهای اقتصادی وابسته به اطلاعات بیشتر-بیشتر-حجم بیشتر و بیشتر-بیشتر-سود بیشتر. Powerdown به معنی یک ارزیابی مجدد از آنچه مهم است: کفایت. نیازهای اساسی ملاقات کرد. صلح و آرامش. (بزرگترین چالش است که یکی از آخرین.)

Powerdown به معنی تغییرات در سیستم های دیگر بیش از حد. این بدان معنی است که والدین و مسئولین مدرسه تبدیل شدن به مراتب کمتر مسحور با براق توخالی تماس بیشتر-بیشتر-بیشتر با تکنولوژی بالا و بسیار واقع بینانه تر در مورد آموزش مهارت های powerdown. در حال حاضر ما آن را “سبز” برای آموزش بچه های کوچک به کارخانه دانه در بازیافت بطری های پلاستیکی, درس, که به طور کامل از واقعیت اکوسیستم به دلیل آن را بسیار زیبا است. که بسیار ساده تر از ساخت بخشی از برنامه درسی دبیرستان عمیق و مهارت های لازم برای پمپ آلی عملکرد مانند خاک ساختمان تناوب زراعی فشرده شهری ag, فاصله, فصل کشش و نگهداری مواد غذایی. اما ما باید آن را انجام دهد.

Powerdown معنی مدارس ما فقط نه گفتن به شرکت “کمک مالی” که قوی و بازوی مدیران و پدر و مادر و نفوذ دانش آموزان به جای امید کاذب در شرکت راه است. به این معنی آموزش غذاهای محلی و خرید محلی نه به عنوان یک “زیبا-و-سبزتر آن را-خواهد-بود-خوب” ویژگی به عنوان هسته واقعیت از آینده فرزندان ما. Powerdown به معنی تغییر جهت امروز.

Powerdown وسیله مقامات سیاسی پیدا کردن ستون فقرات به نوبه خود به دور از, بزرگ, شرکت, دلار, به نوبه خود به جای نسبت به آماده سازی جدی برای واقعیت های آینده ما است. به جای تلاش برای کمک به جوامع محروم در هیئت مدیره صعود قدیمی انرژی شدید راه powerdown معنی علنا و آشکارا اعلام کرد که غلط سراب. Powerdown به معنی تصدیق حماقت و پشتوانه دور از صخره. به این معنی کمک به همه شهروندان را مستقیم تغییر به یک مناسب تر در آینده است.

Powerdown به معنی ایمان جوامع در آغوش نقش خود را کشت صلح و بهبود جهان است. به این معنی موعظه است که Suv ها بزرگ و استفاده از آن یک بار مصرف و خانواده بزرگ نامقدس اجتماعی ناعادلانه و موهن بمقدسات. ایمان جوامع می تواند به ما کمک کند اذعان کرد که نادرست سراب نبود رضایت بخش; که پیگیری آن ساخته شده است که ما کمتر از ما هستند به معنای. Powerdown به معنی عمل به عنوان یک جامعه از عادات زندگی که منجر به صلح آمیز تغییر: ظروف قابل استفاده مجدد در محل کمپوست, مواد غذایی نه چمن دوچرخه/راه رفتن به اجتماعات محلی مواد غذایی potlucks زندگی ساده اتصال.

آن را بسیار آسان تر به بحث در مورد براق چیزهای جدید مانند آخرین ماشین الکتریکی مدل و یا اینکه گلوله قطار در حال یک ایده خوب است. آن را بسیار آسان تر برای چت کردن, فانتزی, بالا افزایش هیدروپونیک مواد غذایی, برج بی اعتنا به خواسته های انرژی. اما powerdown است که در اینجا. Powerdown است در حال حاضر. ما نیاز به استفاده از این اصطلاح به طور گسترده ای.

از آن زمان به سختی مکالمات. زمان برای عموم مردم آشنا و با مفهوم. نوشتن بر روی دیوار: Powerdown اجتناب ناپذیر است. اگر ما می خواهیم هر گونه امید دستیابی به آن را مسالمت آمیز ما شروع کردیم به تغییر ذهن و زیرساخت های فیزیکی — امروز است. Powerdown: آن را می گویند. شروع آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>