آماده شدن برای نهایی Gaslighting*

*Gaslighting اگر شما نمی دانید که کلمه تعریف شده است به عنوان دستکاری به شک خود را سلامت عقل; در Carl ساخته مریم فکر می کنم او دیوانه بود, حتی اگر او به وضوح او را گرفتار ، او gaslit او.

خیلی زود به عنوان کشور شروع به شکل از چگونه ما “پشت باز” و حرکت رو به جلو بسیار قدرتمند نیروهای سعی خواهد کرد برای متقاعد کردن همه ما به عقب بر گردیم به حالت عادی. (که هرگز اتفاق افتاده است. چه شما در حال صحبت کردن در مورد؟) میلیاردها دلار را صرف تبلیغات, پیام و تلویزیون و رسانه ها مطالب را به شما احساس می کنید راحت دوباره. آن را در اشکال سنتی — بیلبورد اینجا صد در تبلیغات وجود دارد — و در رسانه ها اشکال: یک 2020-2021 نسل از الگوهای رفتاری به شما یادآوری است که آنچه شما می خواهید دوباره به حالت عادی. در حقیقت شما می خواهید احساس عادی و همه ما آن را می خواهم. ما می خواهیم به شدت به احساس خوب دوباره برای بازگشت به روال عادی زندگی به دروغ در رختخواب در شب تعجب که چگونه ما در حال رفتن به استطاعت ما اجاره و صورتحساب را بیدار نمی کند به یک اسکرول بی پایان از فاجعه انسانی در تلفن های ما به یک فنجان کاملا قهوه دم کرده و به سادگی ترک خانه برای کار می کنند. نیاز به آرامش واقعی خواهد بود و آن را قوی خواهد بود. و هر نام تجاری در امریکا را به خود نجات عزیز مصرف کننده برای کمک به دور است که تاریکی و زندگی دوباره به راه آن بود که قبل از بحران. من مصرانه از شما به خوبی آگاه از آنچه در حال آمدن است.

برای صد سال گذشته این چند میلیارد دلاری تبلیغات کسب و کار عمل کرده است بر اساس این کاردینال اصل: پیدا کردن مصرف کننده مشکل و رفع آن با محصول خود را. زمانی که مشکل این است که عملی و تاکتیکی راه حل است “را به عنوان در تلویزیون دیده می شود” و موجود در انبار خانه. فرمان نوار را نجات دهد من از نیاز به تصویر کشند. بنابراین آقای پاک کردن سحر و جادو پاک کن. Elfa قفسه بندی خلاص خواهد شد ظروف سرباز یا مسافر در گنجه من. حلقه مفت خواهد به من اجازه دهید ببینید که چه کسی در ایوان if I can’t take my eyes off Netflix بکشد. اما زمانی که مشکل عاطفی است که رفع می شود, جدید اصلی در زندگی خود را و شما مادام العمر تبدیل وفادار. کوکا کولا باعث می شود شما مبارک. مرسدس بنز باعث می شود شما: موفق است. مصرف خانواده خود را در یک رویال کارائیب کروز باعث می شود شما: ویژه. بازاریابان هوشمند بدانید که چگونه برای برجسته کردن چه مارک می تواند برای شما انجام دهد تا زندگی خود را آسان تر است. اما درخشان بازاریابان می دانم که چگونه به rewire قلب خود را. و اشتباه نکنید این قلب چیزی است که بیشتر دچار آسیب های روانی این ماه گذشته است. ما به عنوان یک جامعه در حال حاضر آسیب پذیر در یک راه کاملا جدید.

چه ضربه ای به ما نشان داده هر چند نمی توان نهان. یک carless لس آنجلس تا به آسمان آبی روشن به عنوان آلودگی به سادگی متوقف شد. در آرام نیویورک شما می توانید شنیدن پرندگان زق زق در وسط خیابان مدیسون. شغالها خال خال شده است در پل گلدن گیت. این کارت پستال و تصاویر از آنچه در جهان ممکن است مانند اگر ما می تواند پیدا کردن یک راه برای کمتر مرگبار روزانه اثر در این سیاره است. آنچه را مناسب برای یک کارت پستال از دیگر صحنه ما شاهد: یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که نمی تواند پایه تجهیزات حفاظتی برای آن در خط مقدم; کسب و کارهای کوچک و بسیار بزرگ آنهایی — که لازم نیست به اندازه کافی پول نقد برای پرداخت اجاره و یا کارگران, ارسال بیش از 16 میلیون نفر از مردم به دنبال مزایای بیکاری; یک دولت است که به شدت آسیب دیده و اعتبار رسانه های ما که 300 میلیون نفر از مردم نمی دانند که برای گوش دادن به حقایق اساسی است که می تواند صرفه جویی در زندگی خود.

گربه از کیسه. ما به عنوان یک ملت باید عمیقا نگران کننده مشکلات است. حق با شماست. که خبری نیست. آنها مشکلات ما را نادیده گرفت هر روز نه به این دلیل که ما در حال وحشتناک مردم و یا چون ما نمی مراقبت در مورد رفع آنها اما از آنجا که ما زمان نداریم. ما دیگر گه به انجام. حقیقت ساده این است که مهم نیست که ما قومیت ، مذهب ، جنسيت و حزب سیاسی (لیست در می رود) و نه حتی ما وضعیت اجتماعی و اقتصادی به عنوان آمریکایی ما به اشتراک بگذارید: ما مشغول هستند. ما هستیم و در مورد hustling به زندگی خود ما کار می کنند. ما باید اهداف را به ملاقات و جلسات به حضور و وام مسکن به پرداخت — همه در حالی که تلفن زنگ می خورد و لپ تاپ pinging. و هنگامی که ما به خانه جعبه و بشکه و Louis Vuitton و اندی کوهن ما احساس فقط به اندازه کافی خوب برای گرفتن تا روز بعد آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره. آن را بسیار آسان برای بستن چشم خود به یک مشکل زمانی که شما به سختی به اندازه کافی به آنها نزدیک به خواب. بزرگترین تصور غلط در میان ما است که باعث عمیق و دردناک اجتماعی و سیاسی تنش هر روز در این کشور این است که ما به نحوی نمی مراقبت در مورد هر یک از دیگر. مردم سفید نمی مراقبت در مورد مشکلات سیاه امریکا است. مردان نمی مراقبت در مورد حقوق زنان. پلیس نمی مراقبت در مورد جوامع آنها خدمت می کنند. انسان نمی مراقبت در مورد محیط زیست است. این نمی تواند بیشتر از حقیقت. ما مراقبت. ما فقط لازم نیست که زمان برای انجام هر چیزی در مورد آن. شاید که فقط من. اما شاید شما آن را بیش از حد.

خوب تردمیل شما شده است برای چندین دهه فقط متوقف شده است. Bam! و این احساس شما در حال حاضر همان است که اگر شما می خواهم شده است پرتاب خود را در Peloton دوچرخه و بر روی زمین: آنچه در قرآن و تماشا فقط اتفاق افتاده است ؟ من امیدوارم که شما ممکن است این را در نظر بگیرید: چه اتفاقی افتاده است توضیح باور نکردنی است. این بزرگترین هدیه ای که تا کنون بدون پوشش. نه مرگ و نه ویروس اما قابل تامل است. آن است که در یک کلمه عمیق. لطفا نمی رم از نور روشن و درخشان را از طریق پنجره. من می دانم که آن لطمه می زند و چشم خود را. آن لطمه می زند و معدن ، اما پرده باز است. چه بحران به ما داده است یک بار در طول عمر فرصت برای دیدن خودمان و کشور ما در plainest از نمایش. در هیچ زمان تا کنون ما در زندگی ما بدست این فرصت را برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد اگر جهان به سادگی متوقف شد. در اینجا آن است. ما در آن است. فروشگاه ها بسته است. رستوران ها خالی هستند. خیابان و شش خط بزرگراه ها بی ثمر است. حتی سیاره خود تند کمتر (داستان واقعی). و به دلیل آن است که نادر از نادر آن به ارمغان آورده است به نور زیبا و حقایق دردناک از ما چگونه زندگی می کنند. و احساس می کند که عجیب و غریب است. واقعا عجیب و غریب است. به دلیل آن است… هرگز… اتفاق افتاد… قبل از. اگر ما می خواهیم برای ایجاد یک کشور بهتر و یک دنیای بهتر برای کودکان و نوجوانان ما و اگر ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما حتی پایدار به عنوان یک ملت و به عنوان یک دموکراسی ما باید به توجه به چگونه ما احساس می کنیم در حال حاضر. من نمی توانم صحبت می کنند برای شما اما من تصور کنید که شما احساس می کنید مثل من: ویران افسرده و دل شکسته.

و چه زمان مناسب برای بهترین خرید و H&M و Wal-Mart به من کمک کند احساس عادی دوباره. اگر من فقط می تواند آی فون جدید در دست من اگر من می تواند استراحت سر بر یک بالش جدید Nikes, اگر من می تواند با نوشیدن یک venti, ورزش, وانیل اسپرسو یا sip یک رژیم غذایی کک و سپس این بسیار تاریک احساس خواهد برود. شما فکر می کنید شوخی می کنم که من ناز بودن که من انکار بسیار واضح مزایای داشتن یک خروش اقتصاد است. حق با شماست. راه ما از زندگی است نه ویرانگر. اقتصاد است نه در هسته خود ، برندها و محصولات خود را ایجاد میلیون ها شغل. مانند مردم — و بیشتر از هر چیزی در زندگی وجود دارد علامت های تجاری که مسئول و اخلاقی و دیگران وجود دارد که نیست. همه آنها بخشی از یک سیستم است که ما را نگه می دارد زندگی طولانی و قوی است. ما برداشته اند بیشتر انسان ها از فقر از طریق قدرت اقتصاد از هر تمدن در تاریخ است. بله بدون شک آمریکایی است یک نیروی خوب است. آن است که برخی از شرور طرح به انتقام ویران کردن و از بین بردن این سیاره و تمام روح ما همراه با آن است. من آن را دریافت کنید و من با شما موافقم. اما معایب آن گذاشته شده است که لخت برای همه برای دیدن. آن را برای همه کار نمی کند. این مسئول عالی نابودی است. آن است تا به طور یکنواخت توزیع شده در آن بهره مند شوند که سه تن از مردان خود ثروت بیشتر از 150 میلیون نفر. آن نیت بوده است, منحرف شده و حفاظت از آن را ارائه می دهد ناپدید شده است. در واقع آن بوده است به زانو در آورده یکی pangolin.

و پس از یورش در حال آمدن است. آماده شدن ، چه در مورد به راه انداخته شود در جامعه آمریکا خواهد بود که بزرگترین کمپین تا کنون ایجاد شده برای شما را به احساس دوباره عادی. آن را از مارک های آن را از دولت آن را حتی آمده از هر یک از دیگر, و آن را از چپ و از راست. ما هر چیزی را صرف هر چیزی هر چیزی را باور فقط بنابراین ما می تواند به دور چگونه به طرز وحشیانه ای ناراحت کننده از این همه احساس. و در بالا از آن فقط به نوبه خود پیچ که خیلی بیشتر خواهد بود که یک تلاش است که حتی بیشتر: همه را برق آسا به شما اعتقاد دارم که شما را دیدم هرگز آنچه شما را دیدم. هوا واقعا تمیز کننده; این تصاویر جعلی بودند. بیمارستان نیست واقعا یک جنگ منطقه; کسانی که داستان های مبالغه. اعداد نمی شد که بالا; مطبوعات دروغ است. شما نمی بینید که مردم در ماسک ایستاده در باران, خطر جان خود را برای رای دادن. نه در امریکا. شما را نمی بینم رهبر جهان آزاد فشار اثبات نشده مخدر معجزه مانند اواخر شب infomercial فروشنده. که یک بحران به روز رسانی. شما نمی دیدن افراد بی خانمان مرده در خیابان. شما را نمی بینم نابرابری. شما نمی دیدن بی تفاوتی. شما را نمی بینم شکست مطلق از رهبری و سیستم های.

اما شما بود. شما دیوانه نیست دوستان من. و بنابراین ما در مورد به gaslit در واقعا بی سابقه در راه است. این شروع می شود با یک بررسی برای $1,200 (نمی گویم من هرگز به شما هر چیزی) و سپس از آن خواهد شد به طوری که از آن خواهد شد bigly. و از آن خواهد شد یکی-دو پانچ از هر دو کسب و کار و خانه بزرگ سفید — جدایی ناپذیری در هم تنیده در حال حاضر بیشتر از همیشه و رهبری به عنوان ما شانس آن را یک بازاریاب در ارشد. کسب و کار و دولت در مورد گروه با هم به دست کشیدن ما ناخودآگاه دوباره. از آن خواهد شد بودجه مانند دیگر عملیات در طول عمر ما. از آن خواهد شد سریع. آن را خشمگین خواهد بود. و آن را خسته کننده باشد. بزرگ آمریکایی بازگشت به حالت عادی در حال آمدن است.

از یک شهروند دیگر من از شما التماس: یک نفس عمیق بکشید چشم پوشی از پر سر و صدا, سر و صدا, و فکر می کنم عمیقا در مورد آنچه شما می خواهید برای قرار دادن به زندگی خود را. این فرصتی است که ما برای تعریف یک نسخه جدید از حالت عادی نادر و واقعا مقدس (بله مقدس) فرصت برای خلاص شدن از شر مزخرف و تنها به بازگرداندن آنچه که برای ما کار می کند, چه چیزی باعث می شود زندگی ما را غنی تر چه چیزی باعث می شود بچه های ما شادتر آنچه باعث می شود ما واقعا افتخار می کنم. ما به ماری کوندو گه از آن همه است. ما مراقبت عمیقا در مورد یکی دیگر. که روشن است. که دیده می شود در هر حمایتی Facebook پست در هر وعده غذایی کاهش یافته است برای همسایه در هر زوم جشن تولد. ما مردم خوب است. و به عنوان یک مردم خوب ما می خواهیم به تعریف در خود ما شرایط — آنچه در این کشور به نظر می رسد در پنج, 10, 50 سال است. این فرصتی است که ما برای انجام این کار یکی از بزرگترین و ما تا کنون بدست. و یکی از بهترین ما به شما تا کنون دریافت کنید.

ما می توانید انجام دهید که در یک مقیاس شخصی در خانه ما در چگونه ما را انتخاب کنید به صرف زمان خانواده ما در شب و تعطیلات آخر هفته چه ما به تماشای آنچه که ما گوش دادن به آنچه می خوریم و آنچه که ما را انتخاب کنید به صرف ما دلار و در آن. ما می توانید آن را به صورت محلی در جوامع ما در چه سازمان های ما از چه حقایق ما بگویید و چه برنامه های ما شرکت کنند. و ما می توانید آن را در سراسر کشور در دولت ما که در آن رهبران ما رای بدهند و به چه کسی ما به قدرت است. اگر ما می خواهیم تمیز کننده هوا, ما می توانیم آن را به اتفاق می افتد. اگر ما می خواهیم برای حفاظت از پزشکان و پرستاران از بعدی ویروس ها و محافظت از همه آمریکایی ها — ما می توانیم آن را به اتفاق می افتد. اگر ما می خواهیم همسایگان و دوستان ما برای کسب وقار درآمد ما می توانیم که اتفاق می افتد. اگر ما می خواهیم میلیون ها نفر از بچه ها قادر به خوردن اگر به طور ناگهانی خود را در مدرسه بسته است ما می توانیم که اتفاق می افتد. و بله اگر ما فقط می خواهم به زندگی می کنند یک زندگی ساده تر ما می توانیم که اتفاق می افتد ، اما تنها اگر ما مقاومت عظیم gaslighting که در مورد آمده است. آن را در راه خود را. نگاه کردن.

توجه داشته باشید: نویسنده و متوسط ساخته شده اند ترفند جزئی اولیه پس از انتشار.

 

خولیو وینسنت Gambuto یک نویسنده/کارگردان در نیویورک و لس آنجلس. آخرین فیلم “تیم مارکو” در حال حاضر در جشنواره های فیلم در سراسر جهان است. کسب اطلاعات بیشتر و اتصال در www.juliovincent.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>