رئیس جمهور تهمت و Ivanka انتقاد بیش گویا پشتیبانی

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دختر خود را و مشاور Ivanka را مورد انتقاد قرار گرفته است برای حمایت هیسپانیک شرکت مواد غذایی در رسانه های اجتماعی.

این جفت ارز به اشتراک گذاشته تصاویر خود را برگزاری گویا از محصولات مواد غذایی در اوایل این هفته با رئیس جمهور گفت: آن را “بسیار خوب”.

می آید پس از سر و گویا بیان حمایت خود را از آقای ترامپ باعث تماس به تحریم این شرکت است.

این Trumps اقدامات که نگرانی های اخلاق نقض.

در یک توییت در روز سه شنبه رئیس جمهور دختر ارسال شده یک عکس از او برگزاری یک می تواند از گویا لوبیا سیاه و سفید با این شرکت شعار – “اگر آن را گویا آن را به خوبی” – در زبان انگلیسی و اسپانیایی.

رئیس جمهور بعد توییتی بدون استناد به مدارک و شواهد که “گویا مواد غذایی در حال انجام است. چپ رادیکال لام ماشین معکوس مردم در حال خرید مانند دیوانه!”. یک تصویر از او در حالت های مختلف گویا محصولات نیز به اشتراک گذاشته شده در Instagram account.

به عنوان یک کارمند دولت آمریکا Ms مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات ممکن است نقض قوانین اخلاق است که منع استفاده از دفتر عمومی به تایید محصولات و یا تقویت شخصی منافع کسب و کار.

والتر Shaub یک مدیر سابق آمریکا از دولت اخلاق (OGE) نوشت: در یک سری از توییت هایی که Ms مغلوب ساختن پیشی جستن توییت شد “به وضوح نقض دولت سوء استفاده از موقعیت و مقررات”.

“تاپیک ویژه بعید جنبه به این تخلف: ایجاد این ظاهر است که دولت تایید شده است برای فروش,” او اضافه شده است. “تایید رئیس جمهور و دولت را تایید محصول خود را.”

آقای Shaub ترک پست خود در سال 2017 بیش از تکرار درگیری با رئیس جمهور.

کاخ سفید در دفاع از Ms مغلوب ساختن پیشی جستن گفته او “هر راست به بیان شخصی خود حمایت می کند”.

“تنها رسانه ها و انصراف از فرهنگ حرکت خواهد انتقاد Ivanka برای نمایش شخصی خود را برای حمایت از یک شرکت است که ناعادلانه با تمسخر میگوید تحریم و تمسخر برای حمایت از این دولت – که همواره جنگیدند و برای تحویل جامعه اسپانیایی زبان” گفت: مدیر رسانه کارولینای Hurley.

  • یک لیست از مغلوب ساختن پیشی جستن درگیری های بالقوه
  • تهمت و مارک های: یک رابطه مضطرب

این OGE عمومی اظهار نظر در رسانه های اجتماعی پست.

هفته گذشته رابرت Unanue مدیر اجرایی گویا به نظر می رسد با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در اعلام جدید “اسپانیایی رفاه ابتکار’ توسط دولت است.

“همه ما واقعا خوش شانس در همان زمان به یک رهبر مانند رئیس جمهور تهمت است که یک ساز و این چیزی است که پدر بزرگ من بود,” گفت: آقای Unanue.

از هشتگهای #Goyaway و #BoycottGoya بعد trended در توییتر با منتقدان با استناد به Mr مغلوب ساختن پیشی جستن قبلی اظهارات موهن در مورد اسپانیایی.

در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در سال 2016 به نام او مکزیکی “تجاوزگران” و بنا به گزارش ها به نام السالوادور یک “shithole کشور” در کاخ سفید دیدار و در سال 2018 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de