دوک یورک است “به دنبال به تصویر کشیدن خود را به دروغ” به عنوان مشتاق به همکاری با یک پرس و جو به مجرم جنسی جفری اپستین آمریکا دادستان مسئول تحقیقات گفته است.

ما وکیل جفری برمن گفت: شاهزاده اندرو “بارها کاهش یافته است درخواست ما” به برنامه مصاحبه.

پرنس وکلا قبلا رد ادعای او همکاری اداره گفت که او ارائه شده به کمک سه بار.

دوک نخواهد بود تحویل, دولت آمریکا, رئیس وکیل گفته است.

دادستان کل آمریکا ویلیام Barr گفت: فاکس نیوز: “من فکر نمی کنم این یک سوال از توزیع او را بیش از. من فکر می کنم این فقط یک سوال از داشتن او با ارائه برخی شواهد است.”

شاهزاده اندرو پا به دور از وظایف سلطنتی در سال گذشته پس از مصاحبه او با بی بی سی در مورد رابطه اش با اپستاین.

اپستاین در زمان زندگی خود را در سلول زندان در ماه اوت در سن 66 در حالی که در انتظار محاکمه در رابطه جنسی, قاچاق و توطئه اتهامات عنوان شده علیه.

دوک شده است به شدت مورد بررسی قرار برای دوستی خود را با اپستاین اما او گفت که او شاهد هر گونه رفتار مشکوک در طول بازدیدکننده داشته است به ما سرمایه را در خانه.

  • گاهشمار: شاهزاده اندرو لینک کلیک کنید برای اپستاین
  • بود که جفری اپستین?

آقای برمن آمریکا وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک, است مورد انتقاد قرار دوک در گذشته است. در ماه ژانویه او را متهم و او را از ارائه “صفر همکاری” و در ماه مارس او گفت: اندرو بود “به طور کامل بست” در کمک به محققان.

روز دوشنبه شاهزاده اندرو وکلا پاسخ داد: برای اولین بار و ضربه به عقب در ادعا می کند به عنوان “نادرست”.

آقای برمن پس از آن با صدور بیانیه تعمیق ردیف. او گفت: “امروز شاهزاده اندرو دوباره به دنبال به تصویر کشیدن خود را به دروغ به عنوان مشتاق و مایل به همکاری با جریان فدرال تحقیقات جنایی را به قاچاق جنسی و مرتبط با جرائم مرتکب شده توسط جفری اپستین و همکاران خود را.”

او گفت: “دوک “است داده شده مصاحبه با مقامات فدرال بارها کاهش یافته است درخواست ما برای برنامه ریزی چنین مصاحبه و نزدیک به چهار ماه پیش به ما اطلاع صراحت – از طریق همان مشاور که صادر انتشار امروز – که او نمی خواهد در چنین مصاحبه”.

“اگر شاهزاده اندرو در واقع جدی در مورد همکاری با ادامه تحقیقات فدرال درهای ما باز باقی می ماند و ما در انتظار کلمه از زمانی که ما باید انتظار او است.”

وکیل گلوریا Allred که نشان دهنده برخی از اپستین قربانیان است گفت: بزرگ سیاه و سفید دیک Newsnight او آگاه از هر گونه تلاش از دوک به کمک بررسی است.

او گفت: شاهزاده اندرو “نیاز به توقف بازی یک موش و گربه بازی با United States Department of Justice” و اصرار داشت “از آن زمان برای او را به ایستادگی قبل از نوار عدالت”.

“آنچه که او انجام شده است با کشیدن این است که واقعا تحمیل بسیار کمی از آسیب عاطفی در بسیاری از قربانیان این عادلانه نیست,” او گفت:.

“همه آنها می خواهند حقیقت است و آنها می خواهند شفافیت است.”

دوک وکلا کاهش یافته است به نظر بیشتر است. اما یک منبع گفت: “این سومین بار است که برمن را نقض کرده خود را محرمانه قوانین بیشتر کاهش اعتماد ما در DoJ تمایل به بازی مستقیم خفاش. آن را رک و پوست کنده سردرگم.”

پیش از این تیم حقوقی گفت: “به عنوان رکورد های عمومی را نشان می دهد DoJ شده است به طور فعال بررسی آقای اپستاین و اهداف دیگر برای بیش از 16 سال هنوز اولین بار آنها درخواست دوک را در 2 ژانویه سال 2020 است.

“همه مهمتر DoJ به ما توصیه می کرد که دوک است و هرگز هدف خود را در تحقیقات جنایی به اپستاین و است که آنها به دنبال محرمانه خود را داوطلبانه همکاری است.”

“گمراه کننده حساب’

دوک وکلا گفت: آنها از ما خواست دادستان به تایید همکاری محرمانه باقی خواهد ماند و اضافه کرد: “ما با توجه به صریح اطمینان که بحث های ما و روند مصاحبه را محرمانه باقی می ماند.”

آنها اضافه شده: “دوک یورک در حداقل سه نوبت در این سال ارائه کمک های خود را به عنوان یک شاهد به DoJ.

“متاسفانه DoJ است در واکنش به این دو ارائه می دهد با عبور خود را محرمانه قوانین و ادعا می کنند که دوک ارائه شده صفر همکاری است. در انجام این کار آنها شاید به دنبال تبلیغات به جای پذیرش کمک اتمام حجت.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

تیم حقوقی افزود: “این موضوع از پشیمانی که DoJ دیده است مناسب به نقض قوانین خاص خود را از محرمانه بودن حداقل نه به عنوان آنها طراحی شده برای تشویق شاهد همکاری است.

“دور از ما مشتری اقدام فوق در قانون عنوان شده است ضمنی توسط جلسات مطبوعاتی در ایالات متحده او در حال درمان با استاندارد پایین تر از منطقی ممکن است انتظار می رود برای هر شهروند دیگر. بیشتر کسانی که همان نقض محرمانه توسط DoJ داده اند رسانه های جهان – و از این رو مخاطبان در سراسر جهان – کاملا گمراه کننده حساب از بحث های ما با آنها است.”

به DoJ ساخته شده است یک درخواست رسمی به صحبت با شاهزاده به عنوان بخشی از آن اپستاین تحقیق با ارائه یک معاضدت قضائی (MLA) درخواست به انگلستان دفتر خانه.

تحت شرایط MLA درخواست اگر شاهزاده اندرو نمی کند به طور داوطلبانه در پاسخ او می توان به نام به انگلستان دادگاه برای پاسخ به سوالات.

دوک وکلا در توصیف این درخواست به عنوان “ناامید کننده” از آنجا که دوک یورک بود “نه یک هدف از DoJ بررسی و به تازگی تکرار تمایل خود را برای ارائه یک شهادتنامه”.

از اتهامات عنوان شده علیه جفری اپستاین

اتهامات علیه جفری اپستاین آغاز شده رویه در سال 2005 زمانی که پدر و مادر از 14 سال گفت: پلیس در فلوریدا که اپستاین تا به حال مورد تعرض دختر خود را در کف دست خود را, ساحل, صفحه اصلی.

سرمایه متهم شد پرداخت دختران زیر سن 18 سال به انجام اعمال جنسی در منهتن و فلوریدا قصرها بین سال های 2002 و 2005.

اما یک بحث برانگیز راز تقاضای معامله در سال 2008 او را دیدم اعتراف به گناه برای یک بار کمتر از درخواست جزئی برای فحشا.

او موفق به دریافت 18 ماه زندان و از زندان آزاد شد مشروط پس از 13 ماه.

در ماه جولای سال 2019 او متهم بود در نیویورک با بیشتر اتهامات از جنس قاچاق و توطئه بود و با توجه به صورت آزمایشی. او التماس کرد گناه نیست به همه اتهامات.

  • بود که جفری اپستین?

در مصاحبه خود با بی بی سی را Newsnight برنامه در نوامبر سال 2019 دوک گفت که او نمی پشیمانی دوستی خود را با Epstein – که منجر به اپستاین حضور در حوادث در قلعه ویندسور و Sandringham – از آنجا که آن را به حال “برخی به طور جدی مفید نتایج”.

  • شش چیز به ما آموخته از شاهزاده اندرو مصاحبه

با این حال او اعتراف کرد اشتباه شد از او برای دیدار اپستاین در خانه اش در سال 2010 پس از اعتقاد خود را.

او همچنین با رد داشتن رابطه جنسی با ویرجینیا Giuffre زمانی که او یک نوجوان بود که به گفته او در قاچاق توسط اپستین زمانی که او 17 و مجبور به رابطه جنسی با شاهزاده اندرو.

شاهزاده اندرو قاطعانه رد هر گونه تماس جنسی و یا ارتباط با او و می گوید: هر گونه ادعای خلاف است نادرست و بدون پایه و اساس است.

او گفت که او هیچ خاطره ای از همیشه جلسه کاری بود که قبلا به عنوان شناخته شده ویرجینیا رابرتز.

مدت کوتاهی پس از این مصاحبه بود, پخش, شاهزاده اندرو گفت که او “مایل به کمک به هر مناسب آژانس های اجرای قانون”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de