دوک یورک وکلا را رد ادعاهای اتفاقاتی است که برای همکاری با پرس و جو به مجرم جنسی جفری اپستین اصرار او پیشنهاد کرده است برای کمک به.

مقامات آمریکایی قبلا او را متهم کرد ارائه “صفر همکاری”.

اما در یک بیانیه شاهزاده اندرو حقوقی تیم گفت: او پیشنهاد کمک در “حداقل سه نوبت”.

وکلا پیشنهاد وزارت دادگستری ایالات متحده به دنبال تبلیغات به جای پذیرش پیشنهاد کمک کند.

دوک پا به دور از وظایف سلطنتی در سال گذشته پس از به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار مصاحبه بی بی سی در مورد رابطه اش با اپستین که در زمان زندگی خود را در سلول زندان در ماه اوت در سن 66 در حالی که در انتظار محاکمه در رابطه جنسی, قاچاق و توطئه اتهامات عنوان شده علیه.

دوک شده است به شدت انتقاد برای دوستی خود را با اپستاین اما او گفت که او شاهد هر گونه رفتار مشکوک در طول بازدیدکننده داشته است به ما سرمایه را در خانه.

در یک بیانیه حقوقی تیم گفت: “دوک یورک در حداقل سه نوبت در این سال ارائه کمک های خود را به عنوان یک شاهد به وزارت دادگستری (DoJ)”.

“متاسفانه DoJ است در واکنش به این دو ارائه می دهد با عبور خود را محرمانه قوانین و ادعا می کنند که دوک ارائه شده صفر همکاری است. در انجام این کار آنها شاید به دنبال تبلیغات به جای پذیرش کمک اتمام حجت.”

پیشتر در روز دوشنبه نشان داد که DoJ تا به حال ساخته شده است یک درخواست رسمی به صحبت با شاهزاده به عنوان بخشی از آن اپستاین تحقیق با ارائه یک معاضدت قضائی (MLA) درخواست به انگلستان دفتر خانه.

تحت شرایط MLA درخواست اگر شاهزاده اندرو نمی کند به طور داوطلبانه در پاسخ او می توان به نام به انگلستان دادگاه برای پاسخ به سوالات.

دوک وکلا در توصیف این درخواست به عنوان “ناامید کننده” از آنجا که دوک یورک بود “نه یک هدف از DoJ بررسی و به تازگی تکرار تمایل خود را برای ارائه یک شهادتنامه”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de