کاوشگر: Stamford مرد درگذشت علل طبیعی در بازداشت پلیس

استمفورد — تحقیقات مربوط به مرگ یک زن 23 ساله به استمفورد مردی که در بازداشت پلیس در سال گذشته مشخص شد که علل طبیعی منجر به مرگ او شد.

روز پنج شنبه در دفتر وکیل دولت Richard J. News جونیور برای منطقه قضایی استمفورد/نورواک منتشر شد نتایج حاصل از تحقیقات خود را به مرگ استیون سد که پس از اینکه به زندان گرفته شده توسط Stamford در Oct. 23, 2019.

“به پزشکی قانونی تعیین علت مرگ به آترواسکلروز عروق کرونر و شیوه مرگ به علل طبیعی با توجه به گزارش. کالبد شکافی انجام شد در سد در 9:15 صبح در اکتبر. 23” این گزارش گفت:.

“وجود دارد هیچ مدرکی از صدمات وارده در بر داشت به پزشکی قانونی” با توجه به گزارش.

در این گزارش گفت: “وجود دارد یک نگرانی است که یک تیزر مستقر شد در 23 اکتبر 2019. در حالی که وجود دارد هیچ شواهدی از یک تیزر آسیب به آقای مانع و یا هر مدرکی که یک تیزر مستقر شد من درخواست یک تجزیه و تحلیل از اسلحه تیزر اعزام به تمام افسران کار شب 23. همه از اسلحه تیزر دانلود شد و همه گزارش ها تایید می کنند که هیچ اسلحه تیزر اعزام شدند.”

استفان مانع مادر والری Jaddo گفت که پسرش در حال مرگ بود در بازداشت پلیس و ماموران نمی دهد او را به کمک او نیاز دارید.

“من زندگی یک کابوس در حال حاضر” Jaddo گفت: صبح روز پنج شنبه. “تا زمانی که من هستم تنفس این تصویر را هرگز از ذهن من زمانی که من به تماشای پسرم در حال مرگ در تلویزیون. آن را مانند یک نوار ضبط رفتن را از طریق ذهن من و بیش از بیش. من از خدا برای هدایت من بر راه راست است.”

Jaddo گفت: استمفورد وکیل دولت می تواند چوب به آنچه اتفاق افتاده است گفت: همه آنها می خواهند. “من تو را دیدم ویدئوها و اگر شما به من گفتن که نبود نیروی که به کشته شدن پسر من مطمئن نیستم که منظور شما چیست. آنچه که من دیدم با چشم من در تضاد با آنچه شما می گویند در گزارش خود,” او گفت:.

Jaddo گفت: او پسر مورد نیاز به کار گرفته می شود به بیمارستان. “پسر من در پریشانی. اما او گرفته شده بود به زندان به مرگ” او گفت:.

کالبد شکافی قبلا نشان داده است که مانع درگذشت پس از حمله قلبی رنج می برد در حالی که در بازداشت پلیس با توجه به وضعیت پزشکی رسمی. اما مرد جوان خانواده را رد کرد که پیدا کردن و ادامه داد: به سرزنش پلیس برای مرگ او.

پس از گزارش کالبد شکافی منتشر شد, دولت, رئیس پزشکی قانونی جیمز گیل گفت: استمفورد مدافع آن بود حمله قلبی که به کشته شدن 23 ساله مانع است. او گفت: این بیماری دیده می شود در برخی از 20 و 30 ساله که کار را تکمیل کرده است کالبد شکافی ، اختلال دو قطبی همراه با ویژگی های روانی می تواند باعث اضطراب و استرس و آدرنالین است که نقش مهمی در بیماری های قلبی گیل گفت.

در بیانیه منتشر شده روز شنبه, News بازگو حوادثی که منجر به سد مرگ است.

“این تحقیقات نشان داد که در اکتبر 22 در 11:40:53 بعد از ظهر استمفورد اعزام اورژانس مرکز دریافت 911 تماس بگیرید و در مورد خشونت حادثه مربوط به استیون کریستوفر سد در یک محل اقامت در ستمفرد. (صوتی ضبط و منتشر شد بدون نام قربانی است که به عنوان حفاظت شده توسط قانون). پس از ورود پلیس مشخص شد که آقای مانع نمی شد در محل اقامت. به عنوان بخشی از روش با خشونت حوادث ایمنی طرح مورد بحث قرار گرفت با مانع خانواده از جمله دستورالعمل برای تماس با مرکز اعزام باید او بازگشت به صفحه اصلی.

“در 1:24:33 صبح یک ساعت و چهل و سه دقیقه پس از تماس اولیه تماس ساخته شده بود از طریق 911 متن پیام ویژگی به مرکز اعزام که آقای مانع در حال بازگشت به محل اقامت. به عنوان فردی بود که در برقراری ارتباط با اعزام واحد گشت شروع به پاسخ به 113 غرب تهران.

“به عنوان افسران در پاسخ آقای مانع دوباره فرار اقامت با گشت زنی واحد تعقیب او ، آقای مانع فرار از چندین حیاط, رقص نرده عنوان در جهت جنوب غربی و در نهایت بر روی اموال از انبار خانه واقع در سال 1925 غرب خیابان اصلی صفحه اصلی.

“بدن فرسوده دوربین تصویری را نشان می دهد پلیس در نظر گرفتن آقای مانع به بازداشت بدون حادثه است. آقای مانع خواسته است به راه رفتن به ماشین پلیس و او پاسخ می دهد که او خسته است. پلیس حمل او را به یک ماشین گشت و مامور می پرسد اگر او در حال رفتن به بیمارستان یا اداره پلیس او گفت ماموران برای رفتن به اداره پلیس.

“در سوار شدن به گروه آقای مانع شنیده است درخواست برای تهویه هوا روشن شود. در این زمان افسر رول کردن ویندوز. زمانی که ماموران به آقای مانع از اتومبیل گشت زنی در آنها مشخص است که آقای مانع از دست داده آگاهی.

“افسران حمل او را به نگه داشتن منطقه و درخواست کمک های پزشکی. اورژانس می رسد پنج دقیقه و سی ثانیه از زمان آقای مانع برداشته شده است از ماشین گشت. اورژانس و ارائه کمک های پزشکی و حمل و نقل آقای مانع به استمفورد بیمارستان که در آن آقای مانع دریافت درمان های پزشکی. او دوباره هوشیاری و تلفظ مرحوم در 3:10 a. m.,” News گفت.

خانواده مانع سوال که چرا 23 ساله بود به بیمارستان منتقل به جای اداره پلیس شب او دستگیر شد. آنها می گویند مانع شد در روشن پریشانی و رد شد مراقبت های پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>