برجسته آلمانی ها دریافت نئو نازی ها تهدید به مرگ. در حال حاضر پلیس در حال تحت سوء ظن.

ماکسیمیلیان فون Lachner سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

جدید Hesse رئیس پلیس رولاند اولمان دولت و وزیر کشور پیتر Beuth حضور در جولای 17 کنفرانس خبری در ویسبادن آلمان. اولمان انتصاب به شرح زیر استعفای قبلی رئیس.

برلین — هنگامی که آلمانی کمدین ایدیل زمان سخت خشمگین بودند شنیده هفته گذشته که محققان مشکوک یک افسر پلیس درگیر شده اند ممکن است در ارسال نئو نازی ها تهدید به مرگ او را مبهوت.

حتی بیشتر از آن به دلیل مشکوک پلیس لینک شناخته شده بود و برای حداقل نه ماه و او تا به حال گفته شده است. او تا به حال مطلع شده است که رسیدگی به نفرت پر از پیام های متنی دریافت در سراسر 2019 بسته شد.

“من نمی دانم که به اعتماد یا اعتقاد دیگر گفت:” 45 ساله بازیگر. “من کاملا در شوک است.”

زمان سخت خشمگین بودند یکی از بیش از دو دوجین آلمانی ارقام تهدید بیش از دو سال گذشته در یک مورد است که بازیگران سایه پلیس از ابتدا. در سال 2018 از آن پدید آمده است که نیروهای پلیس و کامپیوتر استفاده می شود برای دسترسی به اطلاعات در وکیل صدا Başay-Yıldız مدت کوتاهی قبل از او دریافت تهدیدات حاوی همان اطلاعات شخصی.

در حال حاضر آیات است که کامپیوترهای پلیس در فرانکفورت و ویسبادن نیز استفاده می شود کشش داده ها در زمان سخت خشمگین بودند و جناح چپ سیاستمدار جنین Wissler باعث پرسش های ناراحت کننده برای آلمان در مورد نژاد پرستی و راست شبکه در آن نهاد.

می آید در میان سراسیمگی از بحث های عمومی در مورد مسائل مانند دهها و نژادپرستی نظاممند به عنوان جهانی Black Lives Matter جنبش افزایش یافت. در اوایل این ماه گزارش از افراط گرایی در آلمان ویژه نیروهای به رهبری وزیر دفاع به انحلال یک واحد رزمی و اعلام تجدید ساختار.

در حالی که سوء ظن از نقش پلیس تایید نشده این رسوایی مجبور رئیس پلیس در ایالت هسن به استعفا این ماه است. در ضمن هر روز به ارمغان می آورد گزارش تهدیدات جدید با کشت از جناح چپ و اقلیت سیاستمداران و روزنامه نگاران و وکلا دریافت ایمیل های جدید در روز های اخیر.

[آلمان disbands نخبگان واحد نظامی پس از گزارش از جناح راست افراطی گری]

میشل Tantussi

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

تظاهرکنندگان با محکوم کردن نژادپرستی و خشونت پلیس در طول یک ماه جولای 18 تجمع در برلین.

فشار نصب شده در مقابل منطقه ای وزیر کشور پیتر Beuth که در پاسخ پرسش از نمایندگان مجلس به عنوان رسوایی نصب شده در هفته های گذشته است. “این تهدیدات حمله به هر یک از ما و غیر قابل تحمل” او گفت:.

او گفت: حداقل 27 ارقام تهدید شده اند در 67 پیام های بسیاری از آنها ایمیل از همان آدرس. بخش عمده ای از پیام های امضا شد “NSU 2.0” — مخفف نئو نازی ناسیونال سوسیالیست زیرزمینی که به قتل حداقل 10 نفر در آلمان بین سال های 2000 و 2007. زمان سخت خشمگین بودند را به عنوان متون و امضا شد “S. S. Ostubaf” یک مرجع برای ارشد نازی رتبه های برگزار شده توسط آمار و ارقام از جمله آدولف آیشمان یکی از معماران از هولوکاست.

“این ظالمانه است که این تهدیدات احتمالا می تواند مربوط به داده درخواست در پلیس و سیستم” Beuth گفت: هر چند او تاکید کرد پلیس لینک ضمنی به جای “علی.”

زمان سخت خشمگین بودند که نقش طنز سوزن در زندگی به عنوان یک اقلیت در برلین هیچ غریبه ای به تهدیدات است. اما هشت متون او در سراسر 2019 ایستاده بود به صورت حاوی اطلاعات شخصی از جمله نام مادر او که فرستنده نیز تهدید به کشتن.

“بر روی اینترنت, شما می توانید آمد در سراسر بسیاری از تهدیدات اما زمانی که آن را به من داده آن را یک بازی متفاوت گفت:” زمان سخت خشمگین بودند که از آموخته های غیرقانونی اطلاعات درخواست زمانی که او یک تماس از یک Frankfurter Allgemeine روزنامه نگار هفته گذشته است. “من احساس نادیده گرفته شده بود زندگی من در اولویت قرار ندارد.”

او گفت که صرف نظر از اینکه پلیس درگیر در تهدیدات خود را ” “ما باید به بحث در مورد سازه های نژادپرستانه در پلیس. این یک بحث است که اتفاق می افتد در سراسر جهان.”

اولیه تحقیقات به همین دلیل وکیل Basay-Yildiz اطلاعات قابل دسترسی شد در زمان تهدیدات کشف چت واتساپ گروه که در آن افسران به اشتراک گذاشته بود نئو نازی ها مطالب. پنج افسران شده اند به حالت تعلیق و دیگری در سمت چپ نیروی. اتهامات آورده شده است با توجه به دادستان.

پس از آن حداقل 61 افسران بررسی شده است برای راست لینک های سراسر کشور با توجه به وزارت کشور ارسال پاسخ در ژوئن به سوالات از جناح چپ حزب Die Linke. اتهامات عنوان شده بود کاهش یافته و در مقابل حدود نیمی در حالی که 30 شد و هنوز هم تحت بررسی با توجه به سند. هیچ کدام متهم شده بود.

زمان سخت خشمگین بودند وکیل محمد Daimagüler گفت: مسئولان باید برای بیش از حد طولانی موفق به جناح راست افراط گرایی جدی است.

“یکی از مشکلات این است که آن را بسیار سخت در آلمان به بحث در مورد نژاد پرستی در دولت” گفت: با استناد به آلمان در تاریخ به عنوان مجرم از هولوکاست.

“در حال حاضر ما فکر می کنیم ما فوق آن” اضافه شده Daimagüler که همچنین نشان دهنده خانواده از سه NSU قربانیان قتل.

او گفته شده است وجود دارد برخی از تمایل بیشتر در جامعه به بحث در مورد مسائل از مسابقه از slayings که همچنین به پرسش های مطرح شده از پلیس تعصب. در آن زمان محققان ساخته شده فرض که قتل در درجه اول هدف قرار دادن قومی ترکها و کردها بودند که مرتبط با مواد مخدر و جرم و جنایت.

از آن زمان جناح راست افراطی گری است تبدیل شدن به طور فزاینده دشوار است به چشم پوشی از آن را به عنوان اثرات طیف گسترده ای از جامعه آلمان است.

ماه گذشته دو مظنون نئو نازی ها در رفت و دادگاه در ماه گذشته برای اجرای حکم اعدام به سبک قتل والتر Lübcke یک سیاستمدار از صدراعظم فرشته مرکل دموکرات مسیحی.

“مردم شروع به درک که نژاد پرستی نه تنها یک مشکل برای اقلیت اما یک تهدید برای جامعه” او گفت:. اما تابوهای باقی می ماند. “صحبت کردن در مورد افسران پلیس در حال نژادپرستانه کامل برخورد با آلمان مدرن خود تعریف,” او گفت:.

بسیاری از مقامات هنوز هم با فشار به عقب به شدت در برابر اتهامات که ممکن است وجود داشته باشد نژادپرستی یا راست گرا در شبکه های پلیس. ماه گذشته وزیر کشور فدرال Horst Seehofer توصیف این تصور که ممکن است وجود دارد “نهفته نژادپرستی” در پلیس به عنوان “غیر قابل درک است.”

او همچنین له یک برنامه ریزی مطالعه به دهها نشان می دهد به جای آن که محققان نگاهی به خشونت علیه افسران پلیس حتی به عنوان NSU 2.0 تهدیدات تحت عناوین و سوالات بیش از راست شبکه در پلیس نصب شده است.

پس از یک آرامش مورد منفجر کردن دوباره این ماه هنگامی که Frankfurter Rundschau روزنامه گزارش داد که داده بود نیز خواسته شده است که از کامپیوترهای پلیس جلوتر از تهدیدات علیه Wissler. اخبار غیرقانونی اطلاعات درخواست در زمان سخت خشمگین بودند به دنبال همراه با سوال و بیش می دانستند که چه و زمانی که.

اطلاعات شخصی مورد استفاده در تهدید شد و قابل دسترسی در یک “بسیار به موقع گفت:” فرانکفورت دادستان نوح Krüger. برخی از قربانیان هدفمند “بسیار خاص” او گفت:.

Beuth گفته او تنها به تازگی آگاهی از آخرین اطلاعات درخواست از پلیس رایانه است. مقامات تایید کرده اند که پلیس آگاه بودند از اکتبر 2019 که غیرقانونی اطلاعات درخواست از پلیس حوزه سرمایه دولت از ویسبادن مصادف با مارس 2019 تهدید در برابر زمان سخت خشمگین بودند.

هنوز زمان سخت خشمگین بودند پرونده بسته شد در ماه مارس به عنوان وجود دارد “هیچ شواهد قطعی ارتباط آن را به یک فرد مجرم در آن زمان گفت:” Krüger.

کارشناسان و نمایندگان مجلس مطرح شده سوالات بیش از توانایی پلیس برای بررسی درون صفوف خود را.

“در آلمان وجود دارد هیچ قدرت مستقل به بررسی سوء رفتار و یا ارتکاب جرم توسط ماموران پلیس گفت:” رافائل Behr, استاد, برای پلیس علم در آکادمی پلیس در هامبورگ. “دولت دادستان ندارد و خود را اجرایی پرسنل; آنها با استفاده از افسران پلیس به بررسی زمانی که دیگر ماموران پلیس مظنون در یک پرونده جنایی.”

افسران پلیس که باری مورد استفاده قرار گرفت به درخواست اطلاعات در مورد کمدین سیاستمدار و وکیل پرسش شده است اما دادستان ها می گویند هیچ راهی برای بدانید اگر مردم همان کسانی که کشیده اطلاعات است.

“به نظر می رسد مرسوم در تعدادی از ایستگاه های پلیس است که فرد برای اولین بار در صبح سیاهههای مربوط و کامپیوتر تبدیل شده و تمام دیگر پلیس و مردم در آن تغییر از آن استفاده کنید” Krüger گفت.

هنوز هم آن پدید آمده و در مجلس, سوال این هفته که همه افسران در تغییر در زمان قربانیان جزئیات در دسترس بودند مورد بازجویی قرار گرفتند.

“در این موارد یک پلیس می دانم که آنها همیشه در حال نزدیک تماشا” گفت: Behr. “اما زمانی که شما ببینید که چگونه شاهدان در Hesse پرسش شده است بسیار دیر و یا نه در همه آن سوخت این بحث که آیا این همکاران مورد بررسی قرار نگرفته به عنوان کامل به عنوان مظنون دیگر”

هرمان Schaus یک نماینده مجلس از جناح چپ Die Linke, پارتی, توصیف سطح استقلال از تحقیقات به عنوان “بسیار مشکل ساز است.”

“حس من این است که یک دولت کوچک” او گفت:. “آنها رفت و به همان آکادمی پلیس. آنها نمی تواند هدف باشد.”

پلیس ارجاع سوال از واشنگتن پست به دادستان که مسئول نظارت بر تحقیقات پلیس. دادستان گفت: پلیس لازم جداگانه سازه برای تحقیقات داخلی.

“این احتمال که فرستنده یا فرستندگان فقط از این تهدیدات جدید فقط می خواهد به تهدید و ارعاب و ترساندن مردم و نمی خواهند به قانون در آن” Schaus این نماینده مجلس گفت. “اما من در واقع ترس برای مردم است. من می ترسم برای همکار من.”

وبر-Steinhaus گزارش از هامبورگ.

آلمان disbands نخبگان واحد نظامی پس از گزارش از جناح راست افراطی گری

آنگلا مرکل که بالا به عنوان او هدایت در اروپا coronavirus تلاش بازیابی

چشم انداز coronavirus واکسن متحد ضد vaxxers توطئه پردازان و هیپی مادرم در آلمان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de