برجسته آلمانی ها دریافت نئو نازی ها تهدید به مرگ. پلیس تحت سوء ظن است.

ماکسیمیلیان فون Lachner سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

جدید Hesse رئیس پلیس رولاند اولمان دولت و وزیر کشور پیتر Beuth حضور در جولای 17 کنفرانس خبری در ویسبادن آلمان. اولمان انتصاب به شرح زیر استعفای قبلی رئیس.

برلین — هنگامی که آلمانی کمدین ایدیل زمان سخت خشمگین بودند شنیده هفته گذشته که محققان گمان پلیس درگیر شده اند ممکن است در ارسال نئو نازی ها تهدید به مرگ او را مبهوت.

او به خصوص مضطرب به یاد بگیرند که یک پلیس لینک شناخته شده بود و برای حداقل نه ماه و او تا به حال گفته شده است. او تا به حال مطلع شده است که رسیدگی به نفرت پر از پیام های متنی دریافت در سراسر 2019 بسته شد.

“من نمی دانم که به اعتماد یا اعتقاد دیگر گفت:” 45 ساله بازیگر. “من کاملا در شوک است.”

زمان سخت خشمگین بودند یکی از بیش از دو دوجین آلمانی ارقام تهدید بیش از دو سال گذشته در missives امضا با اشاره به نازی یا نئو نازی ها قرار گرفتند. در سال 2018 از آن پدید آمده است که نیروهای پلیس و کامپیوتر استفاده می شود برای دسترسی به اطلاعات در وکیل صدا Başay-Yıldız مدت کوتاهی قبل از او دریافت تهدیدات حاوی اطلاعات شخصی است. در حال حاضر آیات است که کامپیوترهای پلیس در فرانکفورت و ویسبادن نیز استفاده می شود به جلو و داده ها در زمان سخت خشمگین بودند و جناح چپ سیاستمدار جنین Wissler باعث پرسش های ناراحت کننده برای آلمان در مورد نژاد پرستی و راست شبکه در آن نهاد.

در حالی که سوء ظن پلیس نقش مهمی در تهدید شده اند تایید رسوایی مجبور رئیس پلیس در ایالت هسن به استعفا این ماه است. آن را به شرح زیر گزارش از افراط گرایی در آلمان نیروهای ویژه که به رهبری وزیر دفاع به انحلال یک واحد رزمی و اعلام تجدید ساختار. و آن را اضافه کرده است بیشتر ضرورت به بحث در حال حاضر در جریان است در دهها نژادپرستی نظاممند و نگرانی های دیگر باعث جهانی سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

[آلمان disbands نخبگان واحد نظامی پس از گزارش از جناح راست افراطی گری]

در ضمن جناح چپ و اقلیت سیاستمداران و روزنامه نگاران و وکلا ادامه داد: برای دریافت تهدید جدید است.

میشل Tantussi

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

تظاهرکنندگان با محکوم کردن نژادپرستی و خشونت پلیس در طول یک ماه جولای 18 تجمع در برلین.

دولت وزیر کشور پیتر Beuth رو فشار از نمایندگان مجلس به عنوان رسوایی بزرگ شد این هفته.

“این تهدیدات حمله به هر یک از ما و غیر قابل تحمل” او در بیانیه ای گفت.

او گفت: حداقل 27 ارقام تهدید شده اند در 67 پیام های بسیاری از آنها ایمیل از همان آدرس. بخش عمده ای از پیام های امضا شد “NSU 2.0” — مخفف نئو نازی ناسیونال سوسیالیست زیرزمینی که به قتل حداقل 10 نفر در آلمان بین سال های 2000 و 2007. تهدیدات زمان سخت خشمگین بودند دریافت آمد و به عنوان متون و امضا شد “S. S. Ostubaf,” ارشد نازی رتبه.

“این ظالمانه است که این تهدیدات احتمالا می تواند مربوط به داده درخواست در پلیس و سیستم” Beuth گفت: هر چند او تاکید کرد پلیس لینک ضمنی به جای “علی.”

[آلمان تنها سیاه و عضو مجلس می گوید: کشور نیازهای خود را به صورت نژاد پرستی]

آنچه محققان می دانم این است که اطلاعات شخصی شده بود دیده از کامپیوترهای پلیس در یک “بسیار به موقع گفت:” فرانکفورت دادستان نوح Krüger. و برخی از دریافت کنندگان تهدید به هدف قرار گرفتند “بسیار خاص” او گفت:.

زمان سخت خشمگین بودند که نقش طنز سوزن در زندگی به عنوان یک اقلیت در برلین هیچ غریبه ای به تهدیدات است. اما هشت متون او در سراسر 2019 ایستاده بود به صورت حاوی اطلاعات شخصی از جمله نام مادر او که فرستنده نیز تهدید به کشتن.

“بر روی اینترنت, شما می توانید آمد در سراسر بسیاری از تهدیدات اما زمانی که آن را به من داده آن را یک بازی متفاوت” او گفت:.

او تنها آموخته هفته گذشته پس از یک Frankfurter Rundschau روزنامه نگار نامیده می شود که مقامات شناخته شده بود پس از ماه اکتبر که غیرقانونی اطلاعات درخواست از ویسبادن پلیس حوزه مصادف با مارس 2019 تهدید در برابر او. این Frankfurter Rundschau روزنامه همچنین گزارش داد که داده شده بود درخواست از کامپیوترهای پلیس جلوتر از تهدیدات علیه Wissler.

“من احساس نادیده گرفته شده بود زندگی من هیچ اولویت زمان سخت خشمگین بودند” گفت.

او اضافه کرد که صرف نظر از اینکه افسران پلیس درگیر شدند در تهدید “ما باید به بحث در مورد سازه های نژادپرستانه در پلیس. این یک بحث است که اتفاق می افتد در سراسر جهان.”

بسیاری از مقامات آلمانی با فشار به عقب به شدت در برابر پیشنهادات وجود دارد که ممکن است نژاد پرستی یا جناح راست شبکه در داخل کشور نیروهای پلیس. ماه گذشته وزیر کشور فدرال Horst Seehofer توصیف مفهوم “نهفته نژادپرستی” در صفوف پولیس به عنوان “غیر قابل درک است.”

او همچنین له یک برنامه ریزی مطالعه به دهها نشان می دهد به جای آن که محققان نگاهی به خشونت علیه افسران پلیس — حتی به عنوان NSU 2.0 تهدیدات تحت عناوین و سوالات بیش از راست شبکه در پلیس نصب شده است.

“این بسیار سخت در آلمان به بحث در مورد نژاد پرستی در دولت گفت:” زمان سخت خشمگین بودند وکیل محمد Daimagüler. “در حال حاضر ما فکر می کنیم ما بالاتر از آن است.”

Daimagüler که همچنین نشان دهنده خانواده از سه NSU قربانیان قتل گفت: آن را تبدیل به سخت تر برای آلمانی ها به توضیح و دور از هر گونه نژاد پرستی به عنوان یک وارداتی مشکل محدود به جوامع مهاجر.

ماه گذشته دو مظنون نئو نازی ها رفت و در دادگاه به اعدام به سبک قتل والتر Lübcke یک سیاستمدار از صدراعظم فرشته مرکل دموکرات مسیحی.

“مردم شروع به درک که نژاد پرستی نه تنها یک مشکل برای اقلیت اما یک تهدید برای جامعه بزرگ” Daimagüler گفت. اما تابوهای باقی می ماند. “صحبت کردن در مورد افسران پلیس در حال نژادپرستانه کامل برخورد با آلمان مدرن خود تعریف,” او گفت:.

کارشناسان و نمایندگان مجلس نیز مطرح شده سوال در مورد توانایی پلیس برای بررسی از فعالیت های مشکوک در درون صفوف خود را.

“در آلمان وجود دارد هیچ قدرت مستقل به بررسی سوء رفتار و یا ارتکاب جرم توسط ماموران پلیس گفت:” رافائل Behr یک استاد در آکادمی پلیس در هامبورگ. “دولت دادستان ندارد و خود را اجرایی پرسنل; آنها با استفاده از افسران پلیس به بررسی زمانی که دیگر ماموران پلیس مظنون در یک پرونده جنایی.”

در Hesse حداقل 61 افسران بررسی شده است برای راست, لینک, با توجه به وزارت کشور در پاسخ به پرسش از جناح چپ Die Linke ، همانطور که از ماه ژوئن حدود نیمی پاکسازی شده بود و در حالی که 30 شد و هنوز هم تحت بررسی با توجه به سند. هیچ کدام متهم شده بود.

تا آنجا که به تحقیق نئو نازی ها تهدید اولیه تحقیقات به غیرقانونی اطلاعات درخواست وکیل Basay-Yildiz — که به نمایندگی از خانواده از یک NSU قتل قربانی — کشف چت واتساپ گروه که در آن افسران به اشتراک گذاشته بود نئو نازی ها مطالب. پنج افسران متوقف شد و دیگری در سمت چپ نیروی.

اما اتهامات آورده شده است مربوط به گروه های چت, داده, درخواست و یا تهدید به گفته دادستان.

افسران که باری مورد استفاده قرار گرفت به درخواست اطلاعات در مورد کمدین سیاستمدار و وکیل پرسش شده است اما دادستان ها می گویند هیچ راهی برای بدانید اگر مردم همان کسانی که کشیده اطلاعات است.

“به نظر می رسد مرسوم در تعدادی از ایستگاه های پلیس است که فرد برای اولین بار در صبح سیاهههای مربوط و کامپیوتر تبدیل شده و تمام دیگر پلیس و مردم در آن تغییر از آن استفاده کنید” Krüger گفت.

او گفت: زمان سخت خشمگین بودند پرونده بسته شد در ماه مارس بر اساس یک عزم بود که “هیچ شواهد قطعی ارتباط آن را به یک فرد مجرم در آن زمان است.”

هنوز هم آن پدید آمده در مجلس در جلسه این هفته که همه افسران در شیفت زمانی که قربانیان جزئیات بودند دیده شده بود مورد سوال است.

“در این موارد یک پلیس می دانم که آنها همیشه در حال نزدیک تماشا” Behr گفت. “اما زمانی که شما ببینید که چگونه شاهدان در Hesse پرسش شده است بسیار دیر و یا نه در همه آن سوخت این بحث که آیا این همکاران مورد بررسی قرار نگرفته به عنوان کامل به عنوان مظنون دیگر.”

هرمان Schaus یک نماینده مجلس از جناح چپ Die Linke, پارتی, توصیف سطح استقلال از تحقیقات به عنوان “بسیار مشکل ساز است.”

“حس من این است که یک دولت کوچک” او گفت:. “آنها رفت و به همان آکادمی پلیس. آنها نمی تواند هدف باشد.”

از تهدیدات ساخته شده در روزهای اخیر گفت: “این احتمال که فرستنده یا فرستندگان فقط از این تهدیدات جدید فقط می خواهد به تهدید و ارعاب و ترساندن مردم و نمی خواهند به آن عمل می. اما من در واقع ترس برای مردم است. من می ترسم برای همکار من.”

وبر-Steinhaus گزارش از هامبورگ.

آلمان disbands نخبگان واحد نظامی پس از گزارش از جناح راست افراطی گری

آنگلا مرکل که بالا به عنوان او هدایت در اروپا coronavirus تلاش بازیابی

چشم انداز coronavirus واکسن متحد ضد vaxxers توطئه پردازان و هیپی مادرم در آلمان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de