دادستان: جدید کنعان شد ‘کانون’ از جنیفر Dulos قتل

استمفورد — خون از جنیفر Dulos بود هایش در طبقه درب و دیوار گاراژ جدید کنعان صفحه اصلی رئیس دولت وکیل ریچارد News شرح داده شده است.

50 ساله و مادر پنج خون نیز بر روی کاپوت سپر و سپر عقب از 2014 رنج رور و “خون مانند” لکه کشف شد در سینک آشپزخانه شیر آب و کابینه درب News گفت.

“کانون جنایی سازمانی — محل که در آن جنیفر قتل رخ داده است — دروغ مستقیما در ambit از این محل در کنعان” News نوشت: در پاسخ این هفته به میشل Troconis’ درخواست برای تغییر محل برگزاری.

Troconis شده است به اتهام توطئه برای ارتکاب قتل دو فقره از دستکاری با شواهد و مانع پیگرد قانونی در 24 مه سال 2019 مرگ و ناپدید شدن جنیفر Dulos.

اگر چه برخی از این اتهامات مربوط به حوادث پلیس رخ داده است در هارتفورد و آون News گفت: یک قاضی باید انکار Troconis’ درخواست به دادگاه منتقل شده از استمفورد-نورواک قضایی منطقه.

وکیل مدافع جان Schoenhorn درخواست در ماه فوریه به زودی پس از او استخدام شد به جای اندرو بومن به عنوان Troconis’ وکیل. حرکت باقی مانده است در انتظار به دادگاه محدود شده است با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

دولت تا به حال نیز در پاسخ به این درخواست تا روز چهارشنبه هنگام News ظ اعتراض خود را در دولت و دادگاه برتر در استمفورد.

او در پاسخ News گفت: Schoenhorn را ندارد استدلال قوی که مشتری خود را نمی خواهد دریافت یک محاکمه عادلانه در ستمفرد و وجود دارد هیچ دلیلی برای حرکت دو تا از موارد به هارتفورد در حالی که این توطئه برای ارتکاب قتل اتهام باقی مانده در ستمفرد.

“دادگاه نباید افراط این رویه بازی ماهرانه,” News گفت.

News گفت: Troconis شد arraigned سه بار با قبلی وکیل که به دنبال تغییر محل در آن دادگاه حضور.

درخواست برای تغییر محل برگزاری است که با توجه به “او ناراحتی یا که از جدید مشاوره — است که انگیزه برای نابهنگام او اعتراض” News گفت. “Tellingly, Troconis نه مطلق جوانه زدن که Stamford-نورواک قضایی منطقه اشتباه بود محل در حالی که او توسط دادستان بومن که دفتر واقع در وستپرت در استمفورد-نورواک قضایی منطقه است.”

Schoenhorn یک هارتفورد مبتنی بر وکیل استخدام شد و در روز پس از Troconis’ سابق دوست پسر, Fotis Dulos درگذشت از حادثه خودکشی در Jan. 30.

Fotis Dulos مواجه شد قتل آدم ربایی و دیگر اتهامات در مورد زمانی که او درگذشت.

با توجه به حکم بازداشت پلیس بر این باورند Fotis Dulos استفاده می شود یک کارمند وانت به رانندگی از فارمینگتون خانه به کنعان صبح روز 24 مه سال 2019. پلیس گفت Fotis Dulos پارک کامیون در نزدیکی Waveny پارک و سوار فرانسوی با دوچرخه به همسر خود جدا خانه در ولز ،

با توجه به حکم دستگیری Fotis Dulos بود “دروغ گفتن در انتظار” هنگامی که همسر خود جدا بازگشت از رها کردن فرزندان خود در مدرسه. پلیس گفت: Jennifer Dulos قربانی “جدی حمله فیزیکی” شده است و دیشب بر اساس خون و شواهد موجود در گاراژ خود را, دستگیری حکم دولت است.

در اطراف این زمان جنیفر Dulos شد گزارش از دست رفته که پلیس گفت: Hartford, دوربین های مدار بسته اسیر دو نفر شبیه Fotis Dulos و Troconis ساخت یک سری از توقف در طول آلبانی خیابان.

مردی دیده می شد آزادسازی کیسه زباله و یک پلاک که بعدها کشف می شود ثبت نام به Fotis Dulos با توجه به حکم بازداشت. کیسه های موجود جنیفر Dulos’ خون و لباس, بازداشت, حکم دولت است.

تصویری نیز دستگیر Fotis Dulos و Troconis مصرف کارمند وانت به یک خودرو در آون چند روز بعد از پلیس بر این باورند جنیفر Dulos کشته شد, با توجه به حکم بازداشت. پلیس بعد از کشف جنیفر Dulos’ خون در یکی از این خودرو صندلی حکم بازداشت دولت است.

در یک جستجو از فارمینگتون خانه Fotis Dulos و Troconis مشترک پلیس گفت آنها “بهانه اسکریپت” حاوی اطلاعات نادرست که قرار بود به حساب خود را برای نگهداری به روز جنیفر Dulos از بین رفت, با توجه به حکم بازداشت.

اسناد دادگاه از جمله ده ها تن از جستجو در حکم دهیم که چگونه پلیس بر این باورند Fotis Dulos, Troconis و کنت Mawhinney اتهام توطئه برای کشتن جنیفر Dulos و سرپوش گذاشتن بر جنایت.

Mawhinney, 54, یک وکیل سابق و دوست Fotis Dulos همچنان زندانی 2 میلیون دلار اوراق قرضه در یک توطئه برای ارتکاب اتهام قتل. در مورد او شده است ادامه داد: به سپتامبر. 3.

Troconis رایگان است در بازداشت خانگی در $2.1 میلیون اوراق قرضه و برنامه ریزی شده است برای بازگشت به استمفورد دادگاه در اوت. 6 هنگامی که تغییر محل حرکت و چندین نفر دیگر از جمله یک درخواست به توان نظارت الکترونیکی می تواند شنیده شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de