محققان شواهدی است که بدن از جنیفر Dulos بود در هارتفورد زباله کارخانه پس از یک جستجوی گسترده ای است که به طول انجامید نزدیک به سه هفته در بهار گذشته با توجه به منجر دادستان در مورد مرگ و ناپدید شدن جدید کنعان ،

“ما نمی پیدا کردن هر گونه شواهد است که” رئیس دولت وکیل ریچارد News گفت: در مصاحبه روز شنبه در WPLR را Chaz & AJ نشان می دهد.

جنیفر Dulos است دیشب بعد از او گذشته بود در همسایه دوربین های امنیتی بازگشت به خانه پس از رها کردن او پنج فرزند در مدرسه حدود 8:05 صبح, مارس 24. پلیس بر این باورند او جدا, شوهر, Fotis Dulos شد و انتظار و حمله خود را در گاراژ با توجه به حکم بازداشت.

News گفت: پیدا کردن جنیفر Dulos همچنان یک اولویت است.

“است که ما شماره 1 تمرکز پس از جنیفر رفت و گم شده در مه” News گفت: در مصاحبه رادیویی. “ما نمیماند که پشت هر سنگ که ما احتمالا می تواند ما هنوز به دنبال دارد.”

این اولین گسترده مصاحبه News داده است در این مورد از درخواست خود برای تهوع سفارش در مورد اعطا شد در ماه سپتامبر. تهوع که دفاع کرده است به دادگاه تجدید نظر به دادگاه عالی ایالت برای سرنگونی ممنوع هر کسی که درگیر از جمله شاهدان از صحبت علنی در مورد این مورد.

News بود که وکیل دولت مسئول قضایی ناحیه استمفورد و Norwalk, وقتی که جنیفر Dulos بود گزارش های گم شده در مه 24. او منصوب شد رئیس وکیل دولت نظارت بر بخش عدالت کیفری در Jan. 30 — همان روز Fotis Dulos درگذشت از یک خودکشی ظاهری.

News گفت که او با وکیل کوین اسمیت یکی از اعضای Dulos دفاع تیم که فارمینگتون پلیس به 52 ساله در داخل خود را در حال اجرا SUV در گاراژ خانه اش در ژانویه. 28. News و اسمیت در انتظار بودند برای Dulos در استمفورد دادگاه برای مواقع اضطراری پیوند شنوایی که در آن یک قاضی می تواند فرستاده او را به زندان بازگشت.

آن را “واقعی غم انگیز,” News گفت. “من نشسته بود با کوین اسمیت زمانی که آن اتفاق می افتد در زندگی واقعی است.”

Fotis Dulos حفظ بی گناهی خود را در همسر خود جدا مرگ و ناپدید شدن. در یک توجه داشته باشید در سمت چپ در ماشین خود Dulos گفت: او درگیر نمی شد و خود دوست دختر سابق, میشل Troconis و دوستش کنت Mawhinney شد بی گناه است.

Dulos و Troconis متهم شدند در سال گذشته با دستکاری شواهد و مانع پیگرد قانونی. در ماه ژانویه Dulos بود به اتهام قتل, جنایت, قتل و درجه اول آدم ربایی است. Troconis و Mawhinney شد و متهم در همان روز با توطئه برای ارتکاب قتل است.

Mawhinney نیز در مواجهه با اتهام تجاوز جنسی و نقض محافظ سفارش به اتهام حوادث مربوط به خود را جدا ، یک هارتفورد قاضی در روز جمعه گفت: Mawhinney می تواند در نزدیکی یک معامله برای کسانی که اتهامات انتظار “بحث” در جنیفر Dulos مورد.

Mawhinney وارد نکرده است یک درخواست در Dulos و مورد بعدی این است که برنامه ریزی شده به نظر می رسد روز شنبه در وزارت امور خارجه دادگاه برتر در استمفورد.

وقتی پرسید که آیا او اعتقاد Troconis و Mawhinney می تواند فاش کردن اطلاعات روشن ناپدید شدن News گفت: “این که همیشه امیدواریم.”

“ما در حال باز و مایل به دریافت این اطلاعات و ببینید که در آن آن را به ما طول می کشد,” News گفت: امکان دادستان برش در برخورد با متهمان در ازای اطلاعات در مورد.

News گفت: آن ناشناخته اگر هر کس دیگری شارژ خواهد شد.

“من نمی دانم که این تحقیقات را به ما,” او گفت:.

بسیاری از محققان شواهد را جمع آوری و منتشر شد در این حکم بازداشت و ده ها تن از حکم جستجو unsealed در ژانویه News گفت. او گفت: وجود دارد این است که برخی از ویدئو و شواهد DNA است که هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است.

یک کلید تصویری پلیس پیدا شد و یک مرد سوار بر یک دوچرخه از یک وانت قرمز در نظر گرفته شده که با استفاده Fotis Dulos برای رسیدن به کنعان روز همسر خود را از بین رفته News گفت.

“شما نمی توانید بگویید که آن را او ولی ما در بر داشت دوچرخه سواری (ویدئو) در وانت کامیون رانندگی تا از پارک وی,” او گفت:.

از طریق فیلم های ارائه شده توسط همسایگان, کسب و کار و حمل و نقل دوربین های پلیس گفت: آنها باور دارند که آنها ترسیم Fotis Dulos’ مسیر منتهی به و از همسر خود جدا خانه در آن روز با توجه به حکم بازداشت.

پلیس بر این باورند Fotis Dulos بود “دروغ گفتن در انتظار” هنگامی که او وارد شدند و او را در ولز لین خانه که در آن آنها شواهدی وجود دارد که او قربانی یک “جدی حمله فیزیکی” بر اساس لکه های خون و ترشح در گاراژ با توجه به حکم بازداشت.

Fotis Dulos و Troconis در ابتدا شارژ یک هفته پس از ناپدید شدن زمانی که پلیس کشف فیلم از دو نفر شبیه آنها را در هارتفورد در زمان جنیفر Dulos شد گزارش از دست رفته با توجه به حکم بازداشت. این فیلم نشان داد Fotis Dulos آزادسازی کیسه که بعدها مشخص شامل همسر خود را از خون و پوشاک و حکم بازداشت دولت است.

Fotis Dulos و Troconis بازداشت شدند و در ماه سپتامبر در دوم دستکاری با شواهد اتهام مربوط به تمیز کردن یک وانت پلیس درگیر شد در ناپدید شدن, با توجه به حکم بازداشت.

با توجه به حکم Fotis Dulos سوار یک تویوتا تاکوما متعلق به یکی از کارکنان خود را به و از New Canaan, on May 24. پلیس گفت Dulos و Troconis در زمان خودرو به شستشو در روز پس از ناپدید شدن. Fotis Dulos نیز خواست کارمند به حذف کرسی که این مرد انجام داد و تبدیل به محققان که جنیفر Dulos’ خون در یکی از آنها با توجه به حکم بازداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de