هنگ کنگ (ایسنا) – صدها نفر از معترضان با تجمع در مرکز هنگ کنگ روز سه شنبه به مناسبت یک سال پایدار دموکراسی تظاهرات به عنوان ترس بیش از بلندی امنیت ملی قانون باید پرسیده ناآرامی در مالی جهانی hub.

فایل عکس: هنگ کنگ اجرایی کری لام با پوشیدن یک ماسک صورت زیر coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع دارای یک کنفرانس خبری در پکن, چین, ژوئن 3 سال 2020 است. REUTERS/Carlos Garcia, Rawlins

جمعیت مبارزه طلبیده دولت ممنوعیت تجمع بیش از هشت نفر با توجه به کروناویروس و همچنین به عنوان یک سنگین پلیس ضد شورش حضور در خیابان ها با افسران بارها و بارها دیده انجام جستجو در کسانی که عبور از این منطقه است.

پیشتر در روز سه شنبه معترضان با تجمع در چندین مراکز خرید به شعار دموکراسی شعارهای پراکنده مسالمت آمیز پس از یک ساعت.

برخی از برگزار پلاکارد مطلب “ما نمی توانیم نفس بکشیم! رایگان هنگ کنگ” و “جوان زندگی مهم نیست”, گره به آمریکا تظاهرات علیه خشونت پلیس موجب مرگ سیاه آمریکا جورج فلوید.

“من می ترسم اما من نیاز به اعتراض علیه امنیت ملی ، این مهم به ادامه مبارزه برای آزادی گفت:” 25 ساله تای که کاهش یافته است را به نام و نام خانوادگی.

سال گذشته در ژوئن 9, تخمین زده می شود بیش از یک میلیون نفر از معترضان به خیابان ها ریختند و علیه قانون پیشنهادی برای اجازه دادن به فرهنگ جامعه تبدیل به سرزمین اصلی چین که در آن دادگاه تحت کنترل حزب کمونیست.

دولت بعد از انصراف این لایحه اما نگرانی گسترده درنگ که پکن شد خفقان آزادی در این مستعمره سابق بریتانیا جرقه ماه از اغلب خشونت آمیز خبر دادند.

هنگ کنگ رهبر کری لام هشدار داد که روز پنجشنبه در شهرستان است که لذت می برد یک درجه بالایی از استقلال پس از بازگشت به قانون در سال 1997 نمی توانیم بیشتر “هرج و مرج است.”

“همه ما می توانید ببینید مشکل ما را از طریق بوده است در سال گذشته و با توجه به چنین موقعیت های جدی ما مشکلات بیشتری برای مقابله با” لام گفت: در یک کنفرانس خبری هفتگی.

“ما نیاز به یادگیری از اشتباهات من آرزو می کنم همه قانونگذاران می توانید یادگیری از اشتباهات است که هنگ کنگ را تحمل نمی تواند چنین هرج و مرج است.”

تقریبا 9,000 مردم سالخورده بین 11 و 84 دستگیر شدند در تظاهرات سال گذشته به پلیس گفت: از اواخر روز دوشنبه. بیش از 600 بودند به اتهام شورش.

فعالان و همچنین بسیاری از سیاستمداران و رهبران کسب و کار ترس از قوانین امنیت ملی با هدف براندازی, تجزیه طلبی, خیانت و دخالت خارجی را بیشتر تضعیف دلار هنگ کنگ آزادی از جمله آن حقوقی مستقل سیستم. این قوانین می تواند همچنین سرزمین اصلی سازمان های اطلاعاتی راه اندازی فروشگاه.

“سرکوب بیشتر و شدید تر گفت:” مربی باشگاه لی, 32.

تظاهرات برنامه ریزی شده در روزهای آینده و رهبران اتحادیه گفته اند که آنها قصد برگزاری یک همه پرسی در میان اعضای خود در روز یکشنبه در مورد اینکه آیا برای راه اندازی یک شهر گسترده اعتصاب.

مقامات اصرار قوانین را به تمرکز بر روی تعداد کمی از “مشکل” که تهدیدی برای امنیت ملی خواهد شد و نه محدود کردن آزادی ها و یا صدمه دیده سرمایه گذاران. لام هشدار داد در برابر اعتصاب برنامه.

فایل عکس: هنگ کنگ اجرایی کری لام صحبت می کند به رسانه ها بیش از استرداد لایحه در هنگ کنگ, چین, جولای 9, 2019. رویترز/تایرون Siu

برجسته طرفدار دموکراسی فعال جاشوا وانگ گفت: جهان شاهد بود “وخامت اوضاع در هنگ کنگ با پکن سفت گرفتن آن بیش از شهر آزادی”.

“من اعتماد به نفس قوی در Hongkongers که ما باید راه مقاومت و سرپیچی” وانگ ارسال شده در توییتر. “من امید جهان ایستاده می تواند با هنگ کنگ و حفاظت از شهر را از سقوط است.”

واشنگتن گفته است آن را حذف دلار هنگ کنگ ویژه درمان در ایالات متحده قوانین آن را به عنوان تلقی شهر دیگر نمی خواهد به اندازه کافی مستقل. اتحادیه اروپا و بریتانیا و دیگران و ابراز نگرانی در مورد قانون پیشنهادی در حالی که پکن ضربه به عقب در برابر دخالت خارجی در امور آن است.

گزارش جسی اضطراب سخت و ناگهانی سرود مانگ یانی چو دانی Kwok, کلر جیم و نوح گناه; نوشتن توسط آنه ماری Roantree و Marius Zaharia; ویرایش توسط تام Hogue جین Wardell و نیک Macfie

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de