معترضان در مالی را پر کرده اند خیابان ها برای هفته ها. آنها می گویند که آنها متوقف نخواهد شد تا زمانی که رئیس جمهور استعفا داد.

میشل Cattani خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

تجمع اعتراضی در مقابل Salam مسجد Badalabougou که در آن نفوذ محمود Dicko رهبری نماز جمعه اختصاص داده شده به قربانیان درگیری در باماکو.

دهها هزار نفر از معترضان و آب گرفتگی در پایتخت مالی در روزهای اخیر خواستار رئیس جمهور خروج به این کشور غرب آفریقا در برابر یک coronavirus شیوع یک شکست و اقتصاد جهان به سرعت در حال رشد شورشیان اسلامگرا.

که تهدید سه گانه تحت فشار قرار دادند تا مردم را به نقطه شکستن در به طور معمول صلح آمیز Bamako تظاهرکنندگان می گویند که بسیاری از آنها در خارج از محل کار و مدرسه و حتی قبل از همه گیر.

هوایی عکس از تظاهرات و سه را تحت سلطه شهرستان از 2.6 میلیون نفر از ماه ژوئن نشان می دهد معترضان گرفتگی خیابان های اصلی و اطراف سنگ طاق این بنای تاریخی استقلال, که در آن توده singalongs از سرود ملی را گرفت: اگر دشمن باید خود را نشان می دهد در داخل یا خارج ایستاده در باروها ما آماده برای مردن.

انتظار می رود که تظاهرات تنها به رشد است. سازمان دهندگان می گویند که آنها از دست داده اند و اعتماد به نفس در دولت توانایی درمان این بحران است. و آنها مشکوک مالی بزرگترین خارج از کشور متحد فرانسه که 5,100 سربازان در منطقه برای جنگ با افراطیون تلاش برای ایجاد جای پایی در غرب آفریقا است.

[القاعده و دولت اسلامی گروه در حال کار با هم در غرب آفریقا به چنگ زدن به بزرگ ردیف هایی از خاک]

آخر هفته گذشته معترضان پرتاب سنگ به سوی ساختمان پارلمان و با هجوم به شبکه دولتی که رفت هوا. دیگران مسدود مهم پل با موانع از شعله ور لاستیک.

بابا احمد

AP

مخالفان دولت سوزاندن لاستیک و مانع شدن جاده ها در باماکو در جولای 10.

حداقل 11 نفر کشته و حدود 150 مجروح شده اند و در هفته گذشته از اعتراضات با توجه به مالی وزارت بهداشت و معترضان را سرزنش مرگ و میر در نیروهای امنیتی شلیک به جمعیت. این اتهامات از زور درو سوئیس از سوی سازمان ملل متحد اتحادیه آفریقا و دیگر نهادهای بین المللی که به طور مشترک به نام برای صلح است.

مالی نخست وزیر (بو بو) Cissé گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی روز شنبه با فرانس 24 که او پشیمان شد.

“ما عذر خواهی برای آن” او گفت:, و اضافه کرد که دولت در حال راه اندازی شد رسیدگی به خشونت است.

دسترسی برای WhatsApp, Twitter و Facebook است غیر منتظره ای محدود در مالی در این ماه با توجه به Netblocks که آهنگ جهانی در رسانه های اجتماعی انجام دهند. معترضان دریافت شبکه های خصوصی مجازی (Vpn) برای دور زدن بلوک.

برخی می گویند که آنها نمی خواهد به پایین تا زمانی که رئیس جمهور ابراهیم Boubacar Keïta شده است که در قدرت پس از سال 2013 vacates کاخ ریاست جمهوری.

“وجود دارد هیچ کار هیچ غذایی و هیچ پزشکی گفت:” آدم Bathily یک زن 38 ساله خانه-محصولات فروشنده در باماکو. مشتریان به ندرت به بازدید خود از غرفه های این روز است.

“ما نشسته است در اطراف به عنوان کشور فرو می ریزد و قبل از ما,” او گفت:.

Keïta قصد ندارد به استعفا با توجه به یک مشاور ریاست جمهوری صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن چرا که او مجاز به بحث در مورد این موضوع publicly. اما رئیس جمهور ساخته شده است که امتیازات این هفته متعهد به حل یک بحث برانگیز دادگاه قانون اساسی و آزادی بیش از یک دوجین مخالفان سیاسی که دستگیر شدند بیش از دو ماه گذشته.

لودویک مارین

استخر/ایسنا

مالی رئیس جمهور ابراهیم Boubacar Keïta در طول G5 Sahel اجلاس در نواکشوت, موریتانی, در تاریخ 30 ژوئن.

این نظام سیاسی به عنوان تعمیق مالی در تلاش برای ریشه کن کردن افراط گرایان وابسته به القاعده و دولت اسلامی است. شبه نظامیان شناخته شده به استوک سیتی تنش بین گروه های قومی در روستا راه اندازی یک چرخه خونریزی در حالی که ارائه حفاظت به استخدام.

[یک ارتش کوچک است که برای مبارزه با 20 میلیون زندگی می کند. می تواند مالی نظامی رشد به اندازه کافی سریع؟]

ناامنی را تشدید کرده است و فقر از آنها حمله کرد و نه سال پیش. چهل و سه درصد از جمعیت کمتر از $1.90 هر روز با توجه به بانک جهانی.

مالی خواست فرانسه برای کمک به در سال 2012 زمانی که مبارزان در تلاش برای به دست گرفتن باماکو و نیروهای فرانسوی و با موفقیت آنها را ضرب و شتم به عقب. اما این افراط گرایان پس دوباره در این کشور در شمال و مرکز و همچنین در کشور همسایه نیجر و بورکینا فاسو.

ارتش مالی را به تلاش برای حمله به عقب افتاده اند و گزارش سربازان به کشتن غیر نظامیان را تبدیل به سوخت برای Mali را اتحاد اپوزیسیون ترکیبی از سیاسی و نهادهای جامعه مدنی است که پیشگام این راه پیمایی.

در مرکز این تاریخ 5 ژوئن جنبش محمود Dicko یک محقق اسلامی با محافظه انداز و پرشور پیروان.

Dicko به دست اورد شهرت در سال 2009 با یک کمپین اعتراضی که تحت فشار دولت به گسترش حقوق زنان — کشور خانواده کد دیکته است که همسران باید اطاعت از شوهران خود — و اختیار داشت نفوذ خود را در سال گذشته به جرقه فردی گری از نخست وزیر قبلی.

“او مخاطبان زیادی” گفت: محمد Salaha یک روزنامه نگار مستقل در باماکو که به دنبال Dicko به افزایش است.

پیروان او می گویند که آنها موضوع را با دولت در مبارزه با فساد که ادعا شده است که توسط رسانه های محلی و Keïta آشکار نزدیکی با فرانسه که زمانی مستعمره این کشور است و هدف از تشدید بی اعتباری در میان مردم آن است.

“وجود دارد یک احساس در حال رشد در سراسر کشور است که همه چیز در حال رفتن در جهت اشتباه” گفت: ابراهیم Yahaya ابراهیم غرب آفریقا تحلیلگر در گروه بین المللی بحران در نیجر “است و هیچ نشانه ای دولت قادر به رسیدگی به همه این بحران است.”

درگیری ها همچنان در محله Badalabougou که در آن مردان جوان گارد Dicko مسجد تعهد به حفاظت از رهبر مذهبی است.

یک گروه صرف بعد از ظهر سه شنبه ساختن مواد منفجره از بطری های شیشه ای و روغن موتور. Djeneba ترائوره, 35, تماشا از پنجره است.

او می خواست به ماه مارس با معترضان اما تا به حال به عجله داخل زمانی که گاز اشک آور ابری هوا. او 1-year-old son نمی توانستم نفس بکشم کسانی که دود.

“آنچه ما در حال درخواست از رئیس جمهور برای انجام دهید این است که نگاه مردم خود را,” او گفت:.

نیروهای امنیتی نمی, جلوگیری, جمعیت, ترائوره گفت: — آنها فقط پراكنده سازند.

“روز دیگر ما خواب نیست و در همه,” او گفت:. “آنها مهمات شلیک به شهروندان است. مردم در حال اجرا در اطراف و من فکر کردم رفتن آنها به شکستن درب ما.”

محمد Hamidou Maiga, a 30-year-old فعال خارج بود آن شب.

گروه خود را دیگر به رسمیت می شناسد Keïta به عنوان رئیس جمهور گفت: نیروهای امنیتی به ضرب گلوله در آنها جمعه. او نشان زیرا او عصبانی بود در مورد افراط گرایان و ترس از حضور نظامی فرانسه بدتر مشکل است.

“آنها وجود دارد برای ما,” او گفت:. “و همه ما آن را می دانم.”

Tapily گزارش از باماکو.

ترور در روستا coronavirus در شهرستان: در بورکینا فاسو وجود دارد هیچ پناهگاه امن

او مشتاق برای فرار از جنگ. بهترین شات: رقص به ستاره شدن.

در خود ما’: کنیا فعالان احساس تنهایی در مبارزه علیه خشونت پلیس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de