تظاهرات پس از دیترویت, نوجوانان, بازداشت بیش از دست رفته مشق شب

میشیگان قاضی تصمیم به ارسال یک 15 ساله دختر نوجوان بازداشت برای نقض او مشروط و با تکمیل آنلاین مدرسه در طول coronavirus مستند باعث شده است تا اعتراضات و خواستار آزادی او.

آفریقایی-آمریکایی نیز بازداشت شده پس از اواسط ماه مه.

صدها نفر از دانش آموزان جمع آوری شده خود را در خارج از مدرسه و دادگاه برای نشان دادن حمایت خود را برای دختر شناخته شده به عنوان “فضل”.

دولت دیوان عالی کشور گفت: این امر بررسی پرونده.

ProPublica برجسته گریس مورد در گزارش اوایل این هفته. پس از مصاحبه با فضل خدا این سایت خبری توضیح داد که چگونه این نوجوان تا به حال اختلال بیش فعالی کمبود توجه (ADHD) و در حال حاضر تلاش شده است با مسائل رفتاری.

او قرار داده شده بود در مشروط شدن در اواسط ماه آوریل از طریق زوم دادگاه اطفال شنوایی پس از مواجهه با یک حمله و اتهام سرقت در سال گذشته یکی از شرایط آزادی مشروط یک نیاز بود به او مدرسه.

ProPublica گزارش که شروع گریس مشروط همزمان با اولین روز از دور مدرسه و او به سرعت غرق شد بدون در شخص حمایت از معلمان او.

در اواسط ماه مه شنوایی در شهرستان اوکلند خانواده دادگاه بخش به تصمیم می گیرید که آیا فضل نقض کرده او را مشروط شدن قاضی مری الن برنان در بر داشت دختر “گناه در عدم ارسال به هر مدرسه و بلند شدن برای مدرسه” و به نام گریس یک “تهدید برای جامعه” به دلیل اتهامات قبلی علیه او.

  • ‘صفحه اصلی-تحصیل شده است جهنم’
  • کیت سیلورتن: ترس من برای ما سلامت روانی کودکان

دانشجویان و معلمان او در نخلستان دبیرستان در دیترویت حومه پونتیاک در آمد در حمایت از او در یک تجمع در روز پنج شنبه و چندین هزار نفر امضا کرده اند آنلاین دادخواست خواستار آزادی او.

“بسیاری از مردم کار خود را این ترم هیچ کس تا به حال انگیزه برای انجام هر کاری به این دلیل که معلمان درس نمی شد و ما همه آنلاین. من می دانم بسیاری از مردم که تکالیف خود را انجام نمی,” 18 ساله دانشجو احتیاط چهار نعل گفته خبرگزاری رویترز.

مطالعات اجتماعی معلم جف Wickersham به رویترز گفت: “به نظر نمی رسد مانند قاضی یا مسئول پرونده می دانست که چگونه نمرات و خرما به علت و چیزهایی که ساختار در طول اپیدمی خاموش شدن در بهار. من فکر می کنم این یک بی عدالتی بزرگ.”

“Black Lives Matter” نشانه هایی برگزار شد تا در کنار “رایگان گریس” نشانه.

“من می دانم که اگر فضل بود 15 ساله و دختر او می تواند نشستن در اطفال بازداشت در حال حاضر” یک مادر, Sheri کرولی گفت: اخبار تلویزیون محلی ایستگاه WDIV.

  • چگونه آمریکایی های آفریقایی تبار درمان تحت قانون ؟
  • چرا ما تظاهرات آنقدر قدرتمند این زمان

میشیگان دیوان عالی کشور گفت: این امر بررسی گریس مورد پس از وکلای این نوجوان در زمینه حرکت به دنبال اضطراری بررسی است.

“دولت دادگاه اداری دفتر کار با اوکلند مدار دادگاه به بررسی فرآیندهای در این مورد” جان Nevin دادگاه ارتباطات’ مدیر در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de