ملبورن (العالم) – هزاران نفر به خیابان ها ریختند در استرالیا در روز شنبه و صدها نفر را در ژاپن به حمایت از اعتراضات در سراسر آمریکا علیه خشونت پلیس در حالی که تظاهرات شد و انتظار می رود در کره جنوبی با یک مجازی رالی در تایلند است.

مردم با پوشیدن ماسک نگه داشتن پلاکارد در طول یک زندگی موضوع اعتراض پس از مرگ جورج فلوید که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در Shibuya خرید و تفریحی منطقه در توکیو ژاپن 6 ژوئن 2020. رویترز/Issei کاتو

نورد جهانی, تظاهرات منعکس کننده افزایش خشم بیش از رفتار پلیس و اقلیت های قومی برانگیخته توسط مارس 25 کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس بازداشت او را به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت به عنوان همکار افسران ایستاده بود.

تظاهرات اما محدود اجتماعی-محدودیت فاصله با هدف متوقف کردن رمان coronavirus بیماری همه گیر.

در ایالات متحده در روز جمعه برجسته سیاستمداران دموکرات به تصویب رسید شعارهای تظاهرات و اعلام کرد اصلاحات به عنوان تنش باقی مانده در شهرهای بزرگ پس از چند روز تا حد زیادی تظاهرات مسالمت آمیز که دیدم پراکنده خشونت است.

در بریزبن پلیس حدود 10,000 نفر عضو یک تظاهرات مسالمت آمیز پوشیدن ماسک و برگزاری “Black Lives Matter” پلاکارد. بسیاری از پیچیده خود را در بومی پرچم خواستار پایان دادن به بدرفتاری پلیس بومی استرالیا.

در سیدنی در آخرین دقیقه تصمیم دادگاه رد یک coronavirus بان به عنوان چند هزار نفر در راهپیمایی در میان سنگین حضور پلیس شعار: “که زندگی مهم است ؟ سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

تظاهرات برگزار شد در ملبورن و آدلاید و دیگر شهرهای استرالیا.

در توکیو تاکید اعتراض در مقابل آنچه به آنها گفته شد رفتار پلیس یک مرد کرد که می گوید او در هنگام رانندگی متوقف شد و محکم به زمین می روم او را با کبودی.

برگزارکنندگان استناد به آمریکا اعتراض کرده و گفت آنها همچنین راهپیمایی در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

“من می خواهم به نشان می دهد که نژادپرستی را در ژاپن در حال حاضر گفت:” 17 سال-دبیرستان قدیمی, دانشجو, هاردکور, مو, ژاپنی, که, کاهش یافته است را به نام خانوادگی اش.

او و دوست او معارف راهپیمایی در لباس مدرسه خود را برگزار نشانه ای گفت: “اگر شما عصبانی هستید, شما توجه نمی”.

“نه عدالت بدون صلح هیچ نژادپرستانه پلیس” جمعیت شعار می دادند.

کره جنوبی فعالان برنامه ریزی شد به مارس در مرکز شهر سئول بعد از آن در روز شنبه با برگزارکنندگان انتظار چند صد نفر است. Coronavirus محدودیت خنثی طرح جمع آوری در مقابل سفارت آمریکا گفتند.

با همه گیر محدودیت در بانکوک فعالان رفتن آنلاین برای درخواست فیلم و عکس از مردم با پوشیدن سیاه و سفید بالا بردن مشت خود را و نگه داشتن علائم و توضیح داد که چرا آنها “موضع ایالات پشت Black Lives Matter”.

تایلندی معترضان به طرح جمع آوری در تصویری-جلسه پلت فرم زوم در روز یکشنبه و رعایت 8 دقیقه و 46 ثانیه سکوت – دوره که جورج فلوید فیلم برداری شده بود دوخته تحت افسر زانو.

گزارش توسط لیدیا کلی در ملبورن جاش اسمیت در سئول ایلین نهفته است و ماری سایتو در توکیو و Orathai Sriring در بانکوک; Writing by William ملارد

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de