تظاهرات تکان خوردن در روسیه و شرق دور در حمایت از فرماندار متهم در قتل

Stringer ایسنا

تظاهرات و تجمع در 18 ژوئیه سال 2020 در حمایت از بازداشت منطقه ای فرماندار سرگئی Furgal که متهم به سازماندهی قتل چند کارآفرینان 15 سال پیش در خاباروفسک روسیه است.

مسکو — اعتراضات در روسیه و شرق دور دارای عقاید شنبه با حدود 50000 نفر هجوم کرملین و محوری در حمایت از محبوب منطقه ای فرماندار متهم در ارتباط با اتهام قتل توطئه.

تظاهرات در خاباروفسک در حال حاضر در هفته دوم قرار داده اند یک دمپر در مسکو victory lap پس از عبور از یک بسته اصلاحات قانون اساسی را قادر خواهد ساخت که رئیس جمهور ولادیمیر پوتین به دنبال دو نظر در دفتر و احتمالا باقی ماندن در قدرت تا 2036.

تظاهرات از این اندازه هستند و به ندرت دیده می شود در روسیه و مناطق دور افتاده. اما خاباروفسک یک شهر 600,000 که از مرزهای چین تا به حال در رتبه دوم پایین ترین میزان مشارکت برای 1 جولای همه پرسی با 44.2 درصد به روسیه کمیسیون مرکزی انتخابات.

فرماندار سرگئی Furgal است یک عضو اپوزیسیون اصلی گروه ملی حزب لیبرال دموکرات روسیه. 50 سال Furgal دستگیر شد, جولای 9, بريدن به پشت یک SUV توسط مقامات اجرای قانون در استتار پرواز بیش از 6000 مایل به مسکو و سپس به اتهام دستور قتل های متعدد مدیران کسب و کار از 15 سال پیش.

Stringer

ایسنا

یک مرد با پوشیدن لباس محافظ و ماسک صورت می گیرد در یک راهپیمایی در 18 ژوئیه سال 2020 در حمایت از بازداشت منطقه ای فرماندار سرگئی Furgal که متهم به سازماندهی قتل چند کارآفرینان 15 سال پیش.

Furgal را رد کرده است هر گونه تخلف و حامیان او گفته اند که پرونده او را با انگیزه های سیاسی است — انتقام چگونه Furgal برنده 2018 فرمانداری انتخابات در یک زمین لغزش در برابر نامزد از پوتین حزب حاکم روسیه متحد.

[روس ها به شدت به عقب اصلاحات را حفظ خواهد کرد که پوتین در قدرت]

پشتیبانی محلی برای Furgal قوی شده است با وجود کمیته تحقیق روسیه گفت: این بهاییان و دیگر “شواهد انکار ناپذیر” که Furgal بود “که در سازماندهی قتل و اقدام به قتل” رقیب کارآفرینان یوگنی Zorya اولگ Bulatov و الکساندر Smolsky در سال 2004 و 2005 کمیته سخنگوی سوتلانا Petrenko گفت: آژانس خبری اینترفاکس.

“اگر Furgal ظاهرا درگیر در چیزی است که چرا آنها صبر کنید 15 سال؟” حزب لیبرال دموکرات روسیه سر ولادیمیر Zhirinovsky در توییتر نوشت. “در حال حاضر Furgal دستگیر شد برای کار خوب در منطقه و یک امتیاز از حمایت از شهروندان است.”

هر چند تظاهرات در خاباروفسک شده اند unsanctioned اجرای قانون محلی ساخته شده است که هیچ حرکت برای متفرق کردن آنها. روز شنبه در اعتراض میان معمولا درجه حرارت گرم برای منطقه تا به حال بزرگترین نمایش تا کنون با جمعیت حدود 50000 با توجه به کومرسانت روزنامه.

کسانی که در حضور علائم درخواست فرماندار به بازگشت به آنها و به نام برای Furgal به سعی در خاباروفسک روسیه.

“Furgal شد بیش از حد محبوب از نظر فدرال در مرکز و پرونده که نگه داشته است برای همه نمایندگان از نخبگان در نظر گرفته شد. این یک یادآوری به دیگران چگونه کرملین به مبارزه سیاسی نافرمانی” آندره Kolesnikov یک عضو ارشد و رئیس روسیه در سیاست داخلی و نهادهای سیاسی برنامه در کارنگی مسکو مرکز در توییتر نوشت.

Furgal تحت بازداشت پیش از محاکمه در مسکو حداقل تا سپتامبر. 9.

پرسید: اگر خاباروفسک تظاهرات را می توان مشخص به عنوان ضد پوتین, کرملین سخنگوی دیمیتری Peskov گفت: در اوایل این هفته: “احساسی احساسات مردم از خاباروفسک و منطقه قابل درک است با توجه به این که وضعیت کاملا غیر معمول و بسیار بالا مشخصات.”

“در این مورد یکی است به درک که بسیار جدی اتهامات آورده شده است در برابر وقت فرماندار: او متهم است که در قتل است. این است که بسیار قبر جرم و بسیار جدی اتهام” Peskov اضافه شده است.

در سیبری روستای مستند شدید است. ترانشه باید مهر و موم شده آن را خاموش.

“ما احساس کاملا رها شده’: چگونه این بیماری همه گیر در روسیه چهار اقتصاد و سقوط خانواده ها به بحران

مشهور روس مدیر به جرم اختلاس در چه منتقدان تماس محاکمه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de