تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید افغانستان به لندن و برلین و تورنتو

http://www.washingtonpost.com/video/world/protests-sparked-by-george-floyds-death-extend-to-london-berlin/2020/05/31/fcaa0797-fd29-42df-a7c3-fdfa5e7c0ead_video.html

لندن — تظاهرات خیابانی بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس جهانی شد و بیش از آخر هفته به عنوان تظاهر کنندگان در لندن و برلین و تورنتو جمع شده در زیر آگهی اعلام شده است که سیاه و سفید زندگی می کند و ماده به نام برای پایان دادن به خشونت پلیس در ایالات متحده و در سراسر جهان است.

در لندن صدها نفر سرپیچی از قوانین در برابر اجتماعات بزرگ روز شنبه به تجمع در میدان ترافالگار و توده در خارج از جدید سفارت امریکا در ساحل جنوبی رودخانه تیمز که در آن آنها شعار “نه عدالت بدون صلح” در همبستگی با جنبش متحده در برابر تعصب نژادی در سیستم عدالت کیفری.

تظاهر کنندگان وجود دارد و در برلین دست تکان داد نشانه های مطلب “من نمی توانم نفس بکشم” — برخی از آخرین کلمات که در حال مرگ فلوید گرفته شده توسط یک ناظر را درآورد gasped در مینیاپولیس به عنوان یک افسر پلیس فشرده خود را از زانو به پایین در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است.

[خشم بیش از جورج فلوید کشتن امواج فراتر از ایالات متحده]

چهار مینیاپولیس افسران پلیس اخراج شده اند بیش از فلوید را مارس 25 مرگ است. درک چوین متهم شده است با سوم قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. سه نفر دیگر تحت تحقیقات جنایی.

لندن شهری پلیس گفت که آنها تا به حال ساخته شده پنج دستگیری در خارج از سفارت آمریکا در روز یکشنبه — دو برای حمله به یک افسر پلیس و سه نفر به “نقض COVID قانون.”

“لندن: مستند شده است برداشته” شهردار صادق خان توییتی در صبح روز یکشنبه. “این ویروس هنوز وجود دارد.”

Facundo Arrizabalaga

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

تظاهرکنندگان زانو زدن در خارج از سفارت آمریکا در لندن در روز یکشنبه.

وزیر امور خارجه بریتانیا Dominic Raab روز یکشنبه به نام تصویری از فلوید مرگ “بسیار ناراحت” است اما به انتقاد از رئیس جمهور تهمت خود را برای توییتهایی دربارهی خشونت آمیز تظاهرات که فوران در مینیاپولیس و شهرستانها در سراسر ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی هفته گذشته که “غارت منجر به تیراندازی” و “اراذل و اوباش” بودند “dishonoring حافظه جورج فلوید.”

توییتر نصب برچسب های هشدار دهنده, هشدار به کاربران است که “این صدای جیر جیر نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت است. اما توییتر تعیین کرده است که آن را ممکن است در منافع عمومی برای صدای جیر جیر به در دسترس باقی می ماند.”

“ما می خواهیم برای دیدن de-تشدید همه این تنش ها و آمریکایی ها با هم می آیند,” Raab به بی بی سی گفت در روز یکشنبه.

Raab گفت: آسمان, اخبار, او می خواست برای دیدن امریکا “دوباره با هم” و “نه جدا جدا بیش از این است.”

[بیشتر شهرستانها تحمیل حکومت به عنوان پلیس تبدیل شدن به طور فزاینده تهاجمی]

در برلین تظاهرکنندگان جمع شده بودند روز شنبه برای دومین روز در اعتراض به فلوید را کشتن. صدها نفر در راهپیمایی یک مایل از طریق شهرستان قبل از جمع آوری در Hermannplatz مربع در یکی از پایتخت آلمان است متنوع ترین محله.

در مجموع حدود 1500 نفر شرکت کردند با توجه به گزارش پلیس ذکر شده توسط رسانه های آلمان. “بی عدالتی در هر کجا تهدیدی برای عدالت در همه جا” به عنوان خوانده شده یک نشانه است. “سیاه بودن جرم نیست,” جزئیات دیگر.

پلیس گفت: حدود 2,200 مردم با تجمع در مقابل ساختمان سفارت آمریکا در برلین در روز شنبه در یک تظاهرات مسالمت آمیز به پایان رسید که.

میشل Tantussi

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

تظاهرکنندگان نگه داشتن پلاکارد و بنر در مقابل سفارت آمریکا در برلین در روز یکشنبه.

برلین سست محدودیت های آن در تظاهرات بیش از آخر هفته اما معترضان هنوز هم قرار است برای نگه داشتن یک فاصله امن برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

در شهر شمالی جدید, نقاشی دیواری به نظر می رسد در یکی از باقی مانده از دیوار برلین بین المللی نماد ظلم و ستم را بدست آورد و ظلم و ستم.

آن را نشان داد فلوید ، “من نمی توانم نفس بکشم” آن را بخوانید.

در کانادا چند هزار نفر بسیج در تورنتو در روز شنبه برای محکوم کردن نژادپرستی و پاسخ تقاضا در مرگ Regis Korchinski-Paquet, 29, که سقوط از بالکن آپارتمان در حالی که پلیس در روز شنبه.

در تورنتو تظاهرات مردم شعار می دادند “نه دیگر زندگی سیاه” را به عنوان آنها در راهپیمایی ماسک صورت برای کنترل گسترش ویروس با توجه به کانادا پخش Corp. اخبار.

موریس گزارش از برلین. آدم تیلور در واشنگتن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

پلیس به نوبه خود تهاجمی تر علیه معترضان و تماشاگران به طور یکسان اضافه کردن به خشونت و هرج و مرج

افسر متهم در جورج فلوید مرگ با استفاده از نیروی کشنده قبل و تا به حال سابقه شکایت

چهار مینیاپولیس ماموران پلیس پس از اخراج ویدیو نشان می دهد یک زانو بر گردن مرد سیاه و سفید است که بعد از درگذشت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>