رم/لندن (رویترز) – تظاهرات در رم برگزار شد و مشت خود را در هوا و شعار “نه عدالت! نه صلح!” روز یکشنبه در حالی که در لندن مردم هجوم رسمی هشدار به جمع آوری دراز در خارج از سفارت آمریکا به عنوان بخشی از یک نورد جهانی ضد نژاد پرستی جنبش است.

تظاهرکنندگان نگه دارید تا نشانه ها در خارج از سفارت آمریکا در طول یک زندگی موضوع اعتراض در لندن پس از مرگ جورج فلوید که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس, لندن, انگلستان 7 ژوئن 2020. رویترز/پیتر Nicholls

دومین آخر هفته از تظاهرات نشان داد عمق احساس در سراسر جهان بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در 25 مه پس از یک سیاه پوست به دست پلیس بازداشت او را به زانو در گردن او.

“بریتانیا بیش از حد گناه” خواندن یک بنر برگزار شد تا با یکی از معترضین در لندن که در آن وزیر بهداشت مت Hancock گفت که پیوستن به سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در معرض خطر کمک به گسترش coronavirus.

لندن رئیس پلیس Cressida دیک گفت: 27 افسران زخمی شده است در “تکان دهنده و کاملا غیر قابل قبول” ضرب و جرح در تظاهرات این هفته در این شهرستان از جمله 14 روز شنبه در پایان یک تجمع مسالمت آمیز.

Chaniya La Rose, a 17-year-old دانشجو در روز یکشنبه در اعتراض با خانواده اش گفت: پایان دادن به نابرابری بود و دیر شده است. “این فقط نیاز به توقف در حال حاضر,” او گفت:. “این نباید به این سخت بود برابر است.”

در ایتالیا که در آن چند هزار نفر جمع شده بودند در رم Piazza del Popolo, بلندگو, به نام نژاد پرستی در ایالات متحده و جاهای دیگر.

سفارتخانه های ایالات متحده شد تمرکز از تظاهرات در جای دیگر در اروپا با بیش از 10 ، 000 گردهمایی در کپنهاگ پایتخت دانمارک صدها نفر در بوداپست و هزاران نفر در مادرید جایی که آنها به صف خیابان محافظت شده توسط پلیس ضد شورش.

“من واقعا فکر می کنم ما نیاز به پایان برساند با نژادپرستی نهادی است که در واقع بین المللی گفت:” گلوریا Envivas, 24, یک معلم انگلیسی در پایتخت اسپانیا.

“این چیزی است که تنها در ایالات متحده آمریکا یا در اروپا و همچنین در سراسر جهان.”

در تایلند, مردم برگزار شد تظاهرات آنلاین در این ویدئو پلت فرم زوم با توجه به محدودیت در حرکت برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

“هر کس امیدوار است همه رویاهای هر کس خونریزی قرمز, شما می دانید گفت:” ناتالی بن Narkprasert یک سازمان از اعتراض.

مانند بسیاری از مردم در سراسر جهان گروه شاهد سکوت در حافظه فلوید در این مورد به مدت 8 دقیقه و 46 ثانیه – دوره او دوخته بود تحت افسر زانو بدانید “چگونه آن را احساس می کند”.

دیگر تجمعات بودند علت آن از جمله در ایالات متحده, که در آن ده ها هزار نفر از تظاهرکنندگان انباشته در واشنگتن و دیگر شهرهای ایالات متحده روز شنبه برای دوازدهمین روز از اعتراض.

گزارش رویترز دفاتر در سراسر جهان; نوشتن توسط Philippa Fletcher; ویرایش توسط فرانسیس کری

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de