تظاهرات در سراسر جهان در آغوش ‘Black Lives Matter’ جنبش

لندن (العالم) – هزاران نفر به خیابان ها ریختند در سراسر اروپا و استرالیا در روز شنبه به عنوان صدها نفر در توکیو و سئول در حمایت از روز آمریکا علیه خشونت پلیس.

مردم زانو زدن آنها به عنوان مارس در خیابان در همبستگی با تظاهرات در برابر مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید در سئول, کره جنوبی در 6 ژوئن سال 2020 است. رویترز/Heo زد

نورد جهانی, تظاهرات منعکس کننده افزایش خشم بیش از رفتار پلیس و اقلیت های قومی برانگیخته توسط مارس 25 کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس بازداشت او را به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت به عنوان همکار افسران ایستاده بود.

اروپا دیده است بی موج ضد نژادپرستی تظاهرات نقشه کشی ده ها هزار نفر به خیابان آمدند.

در لندن هزاران نفر از معترضان را نادیده گرفته مرطوب, آب و هوا به جمعیت را در میدان پارلمان با پوشیدن ماسک در میان coronavirus تهدید و تکان دادن پلاکارد و شعار: “نه عدالت بدون صلح هیچ نژادپرستانه پلیس.”

وزیر کشور Priti پاتل خواست مردم برای اعتراض در نظر گرفتن همه گیر است که به کشته شدن بیشتر مردم در بریتانیا از هر جای دیگری در جهان در خارج از ایالات متحده

“من به طور کامل درک نظرات مردم و تمایل خود را برای حق اعتراض اما … ما در یک بیماری همه گیر بهداشت در سراسر انگلستان” پاتل گفت: UK پخش. “من می خواهم بگویم به کسانی که می خواهند در اعتراض به – please don’t.”

در برلین تظاهرات پر مرکزی الکساندر در حالی که دیگر تظاهرات برگزار شد در هامبورگ و ورشو.

در پاریس مقامات را ممنوع کرده بود تظاهرات برنامه ریزی شده در خارج از سفارت آمریکا و در چمن در نزدیکی برج ایفل.

چند صد نفر از معترضان برخی از برگزاری “سیاه و مسائل زندگی” نشانه های, با این وجود جمع آوری شده در Place de la Concorde, نزدیک به سفارت. پلیس تا به حال نصب یک مانع در سراسر مربع برای جلوگیری از دسترسی به سفارت که آن هم نزدیک به کاخ ریاست جمهوری الیزه.

تظاهرات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام محدود می شد اما با اجتماعی-محدودیت فاصله با هدف متوقف کردن گسترش ویروس.

در بریزبن یکی از چندین شهرستانها استرالیا که در آن تظاهرات برگزار شد و پلیس حدود 10,000 نفر عضو یک تظاهرات مسالمت آمیز در روز شنبه با پوشیدن ماسک و برگزاری “Black Lives Matter” پلاکارد. بسیاری از پیچیده خود را در بومی پرچم خواستار پایان دادن به بدرفتاری پلیس بومی استرالیا.

آگهی ها و شعارهای متمرکز بوده و نه فقط در جورج فلوید اما در یک رشته دیگر مجادلات در کشورهای خاص و همچنین بدرفتاری با اقلیت ها به طور کلی.

در سیدنی در آخرین دقیقه تصمیم دادگاه رد یک coronavirus بان به عنوان چند هزار نفر در راهپیمایی در میان سنگین حضور پلیس.

در توکیو تاکید اعتراض در مقابل آنچه به آنها گفته شد پلیس بدرفتاری یک مرد کرد که می گوید او در هنگام رانندگی متوقف شد و محکم به زمین. برگزارکنندگان گفت: آنها همچنین راهپیمایی در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

“من می خواهم به نشان می دهد که نژادپرستی را در ژاپن در حال حاضر گفت:” 17 سال-دبیرستان قدیمی, دانشجو, هاردکور, مو, ژاپنی, که, کاهش یافته است را به نام خانوادگی اش.

در سئول ده ها تن از کره جنوبی فعالان و ساکنان خارجی جمع آوری برخی از پوشیدن ماسک سیاه و سفید با “نمی توانم نفس بکشم” در کره ای انعکاس جورج فلوید آخرین کلمات او به عنوان ذخیره در پیاده رو.

نمایش به صورت اسلاید (15 تصاویر)

با همه گیر محدودیت در بانکوک فعالان رفت آنلاین, درخواست فیلم و عکس از مردم با پوشیدن سیاه و سفید بالا بردن مشت خود را و نگه داشتن علائم و توضیح داد که چرا آنها “موضع ایالات پشت Black Lives Matter”.

تایلندی معترضان به طرح جمع آوری در تصویری-جلسه پلت فرم زوم در روز یکشنبه و رعایت 8 دقیقه و 46 ثانیه سکوت – دوره که جورج فلوید فیلم برداری شده بود دوخته تحت افسر زانو.

در ایالات متحده در روز جمعه برجسته سیاستمداران دموکرات به تصویب رسید شعارهای تظاهرات و اعلام کرد اصلاحات به عنوان تنش باقی مانده در شهرهای بزرگ پس از چند روز تا حد زیادی تظاهرات مسالمت آمیز که دیدم پراکنده خشونت است.

گزارش رویترز دفاتر در سراسر جهان; Writing by William نوعی مرغابی وحشی و هیو Lawson; ویرایش توسط مایک Harrision

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر