روحی در خارج: مستند در Psychedelics Ayahuasca بودند و گیاه پزشکی

بهداشت و درمان طبیعی علاقه مندان و بنیانگذار عنصری سلامتی استودیو در تورنتو جیووانی Bartolomeo شما را دعوت به لذت بردن از آخرین پروژه روحی در یک فیلم مستند حول اثرات شفا از داروهای گیاهی مانند Ayahuasca بودند و Psilocybin است.

Bartolomeo می درخشد نور را در شفا از سه نفر کاملا متفاوت از جنبه های زندگی که رنج می برند از یک طیف وسیعی از بیماریها و همچنین اکتشافات خود را به آخرتی تجارب برگزار شد مقدس توسط این سنت باستانی.

هشدار

تشکر برای تماشا. لطفا به یاد داشته باشید psychedelics برای همه نیست و برخی از psychedelics می تواند باعث آسیب های گرفته شده در شرایط نادرست می انجامد. لطفا برای انجام تحقیقات خود را و صحبت با دکتر خود قبل از مصرف هر گونه ماده است. ما هیچ مسئولیتی در قبال اقدامات خود را بر اساس محتوای این ویدئو.

اگر شما علاقه مند در کمک و حمایت از روانگردان تحقیقات انجام شده در چند رشته ای انجمن برای روانگردان مطالعات شما می توانید انجام این کار در اینجا — www.maps.org/donate

Heffter موسسه تحقیقات – سازمان دیگر انجام تحقیقات شگفت انگیز در psychedelics. برای پیدا کردن بیشتر و به سهم خود به تلاش های خود را اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>