پورتوریکو پرانتز برای تحول سیاسی مربوط فرماندار

SAN JUAN, Puerto Rico — پورتوریکو فرماندار اتهامات را رد کرده و از انسداد عدالت اواخر دوشنبه به عنوان اصلی ترین حزب مخالف خواستار او بررسی شود و در اشاره ممکن است روند استیضاح در آنچه که می تواند آخرین دور از عمده تحول سیاسی برای خاک ایالات متحده.

در یک بیانیه کوتاه Gov. واندا Vázquez برای اولین بار اذعان کرد اتهام بررسی است که این جزیره را به وزارت دادگستری است که ظاهرا انجام در برابر او گفت: او گفت: هرگز در مورد آن. او نیز محروم به تازگی شلیک سابق معاون وزیر دادگستری در واکنش به قصاص برای پیشرو بررسی است.

جزئیات این اتهام بررسی قرار گرفتند بلافاصله روشن نیست.

Vázquez بیشتر کاهش یافته است اظهار نظر کرد و گفت که تنها او را به صحبت بیشتر در مورد این موضوع در روز سه شنبه.

“من خواهد شد به اشتراک گذاری تمام جزئیات به جلو به عنوان من انجام داده ام من تمام حرفه ای. با حقیقت” او گفت:.

Vázquez بیانیه می آید و پس از او اعلام کرد اواخر روز شنبه که او تا به حال قبول استعفای وزیر دادگستری سابق Dennise Longo. هیچ جزئیات بیشتری داده شد و در آن زمان است.

فرماندار منتشر شد در این بیانیه چند ساعت پس از حادثه در پورتوریکو دفتر ویژه مستقل دادستان پنل. Nydia Bahl یک قاضی سابق که در خدمت به عنوان پانل presdient گفت: آسوشیتد پرس که کسی از وزارت دادگستری بود در مورد به رها کردن فایل ها در روز دوشنبه مربوط به شش مورد میله میله برای بررسی است اما به طور ناگهانی به سمت چپ پس از دریافت یک تماس از یک فرد ناشناس در وزارت دادگستری.

“که هرگز اتفاق افتاده است.”

پنبه کاهش یافته است به شناسایی این افراد به نام در این موارد یا به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات دیگر گفت: آنها محرمانه است.

قبل از Vázquez او منتشر شد بیانیه مخالفان محبوب حزب دموکرات در کنفرانس مطبوعاتی که در آن رهبران اعلام کرد که آنها تا به حال درخواست قانونی رسیدگی به اتهامات انسداد عدالت است. آن را بلافاصله روشن نیست, اگر رهبر پورتوریکو در مجلس نمایندگان که عضو Vázquez حزب خواهد اعطای مجوز برای چنین بررسی است.

“مردم نیاز به شنیدن از فرماندار خودش گفت:” Aníbal تورس رئیس جمهور از حزب مخالف اصلی.

Vázque به عنوان پورتو ریکو معاون وزیر دادگستری قبل از این جزیره دیوان عالی کشور حکم داد که او باید سوگند یاد کرد به عنوان فرماندار سابق پس از رژیم صهیونیستی است. ریکاردو Rosselló پایین پا نزدیک به یک سال پیش دنبال تظاهرات گسترده.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de