QAnon: ممنوعیت توییتر حساب های مربوط به تئوری توطئه


توییتر اعلام کرده است اقدامات گسترده با هدف سرکوب QAnon تئوری توطئه از جمله ممنوعیت هزاران حساب.

رسانه های اجتماعی غول گفت: این امر نیز متوقف معرفی مطالب مرتبط QAnon و مسدود کردن Url های مرتبط با آن از به اشتراک گذاشته شده بر روی پلت فرم.

QAnon وسیع تئوری توطئه که پیروان ما را حمایت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

توییتر گفت: آن امیدوار عمل کمک خواهد کرد برای جلوگیری از “آفلاین آسیب برساند”.

در یک بیانیه مشترک در پلت فرم توییتر گفت: این امر به طور دائم تعلیق حساب که نقض سیاست های خود را در حالی که به tweeting در مورد QAnon.

این تعلیق خواهد شد به حساب “درگیر در نقض ما چند حساب سیاست هماهنگی سوء استفاده فردی قربانیان و یا در حال تلاش برای فرار از قبلی تعلیق – چیزی دیده ایم بیشتر در هفته های اخیر ،

این تعلیق و انتظار می رود به تاثیر مورد 150,000 حساب در سراسر جهان است. بیش از 7000 حساب های حذف شده در هفته های اخیر برای نقض توییتر گفت.

پیروان QAnon باور “deep-دولت” خائن در حال توطئه علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. تئوری توطئه شروع به پریدن کرد از حاشیه های رسانه های اجتماعی به جریان اصلی مورد توجه است.

QAnon حامیان مرتبط شده اند به متعدد دیگر ادعاهای دروغین که باید گسترش آنلاین از جمله عجیب و غریب تئوری توطئه شامل ما شرکت مبلمان و اتهام قاچاق کودکان.

اف بی آی در سال گذشته صادر شده هشدار در مورد “تئوری توطئه محور داخلی افراط گرایان” و تعیین شده QAnon بالقوه داخلی تندرو تهدید.

شما همچنین ممکن است علاقه مند به تماشای:

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de