‘رمبو’ مشکوک ایو Rausch برگزار شد در جنگل سیاه پس از پنج روز شکار

پلیس آلمان از دستگیری یک مظنون مسلح با نام مستعار “رمبو” پس از پنج روز تعقیب جنایتکاران در جنگل سیاه.

ایو Rausch, 31, است و باید از آن فرار کرد و به جنگل در نزدیکی Oppenau در جنوب غرب آلمان روز یکشنبه پس از تهدید چهار افسر پلیس و گرفتن اسلحه.

واحد نخبگان, هلیکوپتر, آشکارسازهای حرارتی و معتاد به انفیه سگ مستقر شده بودند او را پیدا کنید.

پس از دستگیری ماموران کشف و ضبط چهار سلاح گرم با توجه به بیانیه ای.

یک کارگر پستی به پلیس اطلاعات کمک کرد که منجر به دستگیری او و یک نفر مجروح شد در این عملیات آلمان بیلد روزانه گزارش شده است.

پلیس در ابتدا به نام بیش از گزارش های مشکوک مرد حلق آویز در اطراف یک کلبه در جنگل در نزدیکی Oppenau در روز یکشنبه.

چه ما در مورد ‘رمبو’?

پلیس می گویند او تا به حال زندگی می کردند در Oppenau منطقه یک مدت زمان طولانی و اعتقاد او به می دانم که جنگل هست.

مادرش گفت: او اخراج شد از او اجاره تخت در سال گذشته است. معلوم نیست اگر آن را همان تخت که بیلد گزارش داد او اجاره ای بالاتر از محلی مسافرخانه سال گذشته که در آن او تا به حال راه اندازی یک محدوده عکسبرداری در اتاق زیر شیروانی.

او رفته بود به ماندن در یک عمه صفحه اصلی در نهایت قبل از ساخت یک خانه برای خود در جنگل مادر خود را اضافه شده است. او توضیح داد که او به عنوان یک “جنگلبان” گفت: “او می خواست به فرار به طبیعت آزاد شود”.

پلیس او را در روز یکشنبه در یک کلبه در لبه جنگل و گفت که او برای اولین بار به نظر می رسد تعاونی قبل از اینکه به طور ناگهانی بیرون کشیدن یک تپانچه و خلع سلاح چهار افسر. او با پوشیدن لباس استتار دنده.

به گفته مادرش او خود سبزیجات با استفاده از کلبه خود را به عنوان صفحه اصلی و چوبی حک شده gnomes امیدوار بودند که او را به فروش برساند.

پلیس بررسی شده است یک ناشناس به اصطلاح “مانیفست” در سمت چپ در یک نوار محلی که ممکن است نوشته شده توسط ایو Rausch. آن را با عنوان “آوای وحش” و استدلال می کند که افرادی که زندگی نزدیک به طبیعت نسبت به مدرن شهری جامعه است.

گزارش های رسانه ها را با نام مستعار او “رمبو” پس از داستانی خشونت و جنگ ویتنام کهنه که می رود در اجرا از پلیس آمریکا.

مادر او گفت که او تا به حال تا به حال یک قهوه با او در یک بازار محلی در 8 جولای و او به نظر می رسد “کاملا عادی”. اما او گفت که او به ندرت او یک انزواطلب و پدرش فوت کرده است در سال 2018 است.

یک دادستان که در مورد Herwig Schäfer گفت: فراری تا به حال “شور و شوق برای اسلحه”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de