نادر گردباد ممکن است در بریتانیا در این آخر هفته به عنوان طوفان شدید اعتصاب


ماهواره ای و رادار تصویر نشان می دهد که ابر و طوفان pivoting غربی به بریتانیا در روز جمعه بعد از ظهر. (انگلیس ملاقات در دفتر)

بخش هایی از اروپا دیده می شود آب و هوای نامساعد از اواخر سال اما روز جمعه هوا رفتن به تعطیلات آخر هفته یکی غیر عادی بود برای بریتانیا است. آن را شامل یک فرصت از گردباد.

بریتانیا به طور متوسط کمی بیش از 30 گردباد در هر سال است. بسیاری از آنها سریع ضربه و ضعیف باعث آسیب کمی. اغلب نیست که شرایط گرد هم می آیند برای حمایت از یک پیش بینی از گردباد فعالیت اما یک زن و شوهر از twisters — و همراه با چرخش supercell رعد و برق — ممکن است در بخش هایی از بریتانیا در روز جمعه و به آخر هفته.

جنوب غربی انگلستان و در جنوب ولز خواهد بود در خط برای قوی طوفان جمعه بعد از ظهر و شب با خطر تغییر شمال به مقدار ولز و شمال غربی انگلستان در روز شنبه. یکشنبه احتمال قوی شدید رعد و برق با وزش باد و تگرگ می تواند معطل در ایرلند و ایرلند شمالی است.

این تحریک طوفان یک منطقه کم فشار لنگر در سواحل غربی فرانسه بیش از, Bay of Biscay. که به ارمغان آورد یک southerly جریان همراه سیستم شرقی حاشیه اجازه می دهد موجی از هوای مرطوب و showery آب و هوا برای پراکنده گشتند شمال انگلستان و ولز است.

درجه حرارت در کولر جانبی در سراسر بریتانیا روز جمعه با 67 درجه و انتظار می رود در لندن به علت بارش باران و کم پوشش ابر. باران های سنگین در حال حاضر به ارمغان آورد قابل توجهی جاری شدن سیل در جزیره کورس این هفته است.

اما چند مایل بالاتر از سطح زمین فوق العاده سرد کمین سربار. این تضاد بین هوای سرد نگاه داشته و نسبتا خفیف هوا در سطح تشویق درجه افزایش یابد و به شکل رگبار و رعد و برق. بالای سطح پایین همراه با هوای سرد هوا نیز در حال چرخش است که به تشویق بیشتر بلند کردن اجسام حرکت برای طوفان.

در ضمن تغییر در سرعت و جهت باد با ارتفاع شناخته شده به عنوان باد برشی باعث خواهد شد فرد طوفان به چرخش — تنظیم صحنه برای چند supercells با جدا تورنادو یا waterspouts و وزش باد به 50 مایل در ساعت یا بیشتر و تگرگ به اندازه سکه یا بزرگتر.

Supercells در بریتانیا تمایل به کمتر شدید از کسانی که اسپین بالا در ایالات متحده است. احتمال هر گونه تورنادو دست زدن به پایین در بریتانیا نسبتا کم است اما با تشکیل دهنده حق در آینده هم جدا شده رسیدگی و قیف ابر نمی توان رد کرد. بریتانیا ملاقات کرد دفتر برجسته تهدید قوی شدید رعد و برق در سراسر کشور این هفته به عنوان یک کم فشار منطقه روش از جنوب غرب با هل دادن یک هوای گرم و مرطوب انبوه شمال جلوتر از آن است.

در ماه دسامبر یک “عجایب” گردباد زده سوری یک شهرستان در جنوب شرقی انگلستان آورده و 70 مایل در ساعت باد در امتداد یک نوار باریک که کوتاه چرتسی و Ottershaw.

مشخصات فنی بریتانیا تجارب بیشتر گردباد در هر مایل مربع از ایالات متحده به عنوان یک کل است اما اکثر مقدس در آن وجود دارد را کمی آسیب. قابل توجه گردباد که بالاتر در افزایش Fujita مقیاس بسیار نادر هستند.


یک موج از اواسط سطح چرخش شناخته شده به عنوان vorticity, روش های بریتانیا روز جمعه در این مدل شبیه سازی. (WeatherBell)

یک گردباد شیوع on Nov. 23 سال 1981 تولید به عنوان بسیاری از 100 گردباد در سراسر بریتانیا اکثریت قریب به اتفاق که ضعیف بودند با وجود یک زن و شوهر از F2 مقدس. پس از آن تحقیقات نشان داده است که در حالی که بی ثباتی و “آسانسور” فاقد قوی وزش برشی در امتداد جبهه سرد به کمک چرخش تا twisters.

دوره خورشید باید ساخت به انگلستان پشت سیستم دوشنبه و سه شنبه اما بیشتر بی قراری آب و هوا بازده برای اواسط هفته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de