Rayshard بروکس عکسبرداری: استفاده از نیروی کشنده توسط پلیس آتلانتا محکوم


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

عکسبرداری از دیگر آفریقایی-آمریکایی در ایالات متحده بازداشت شده است باعث تازه محکومیت استفاده از نیروی کشنده توسط پلیس.

Rayshard بروکس, 27 کشته شد مرده به عنوان او فرار کرد و ماموران در یک رستوران پارک ماشین در آتلانتا در اواخر روز جمعه.

قتل برانگیخته شد. بالا خانه دموکرات گفت که آقای بروکس’ اقدامات “نمی فراخوان نیروی کشنده” – بازتاب بیانیه ای توسط آتلانتا شهردار.

این شهر رئیس پلیس ترک کرده است و افسر پلیس درگیر شده و از کار اخراج شدند.

آتلانتا یکی از بسیاری از شهرهای ایالات متحده که در آن کشتن جورج فلوید توسط مینیاپولیس پلیس را برانگیخته تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس.

آقای فلوید نیز یک آمریکایی آفریقایی تبار درگذشت و پس از یک افسر زانو در گردن او برای تقریبا نه ساعت در اواخر ماه گذشته.

  • چه تغییر پس از جورج فلوید را به مرگ ؟
  • چرا ما تظاهرات آنقدر قدرتمند این زمان

چه اتفاقی افتاد در جمعه شب ؟

گرجستان اداره تحقیقات (GBI) گفت: افسران نامیده می شدند به وندی سریع-رستوران و مواد غذایی به دلیل Mr Brooks افتاده بود از خواب در ماشین خود را که مسدود کردن درایو-از طریق خط.

بدن تصاویر و فیلم های منتشر شده توسط اداره پلیس نشان می دهد که افسران اداره یک آزمون هوشیاری و سپس یک breathalyser آزمون با آقای بروکس’ اجازه.

دو افسر و سپس سعی کنید به دستبند او را – که در آن نقطه بدن خود را کم می افتند. در دوربین های امنیتی تصویری آنها دیده می شود مبارزه با Mr Brooks بر روی زمین است.

او کاغذ برداشته یک افسر تیزر و معافیت از افسران در حال اجرا دور است. به عنوان او تعقیب توسط ماموران Mr Brooks دیده می شود تبدیل به اطراف و با اشاره تیزر در آنها قبل از ادامه به اجرا و سپس ضربه بودن.

Mr Brooks به بیمارستان منتقل شد اما بعد از آن درگذشت.

چه واکنش بوده است ؟

در روز شنبه تظاهرات برگزار شد در صحنه و مسدود شدن جاده اصلی و نزدیک است. جمعیت آتش به رستوران و پلیس با استفاده از گاز اشک آور.

وکلای مدافع آقای بروکس ” خانواده گفت: افسر به حال حق ندارد به استفاده از نیروی مرگبار گفت: در این تیزر که Mr Brooks تا به حال برداشت بود non-lethal weapon.

“شما نمی توانید کسی شلیک کنید مگر اینکه آنها اشاره اسلحه در شما” وکیل کریس استوارت گفت.

همچنین در روز شنبه شهردار Keisha لنس کف اعلام کرد که آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر استعفا کرده بود.

“در حالی که ممکن است بحث که آیا این استفاده مناسب از نیروی مرگبار, من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که وجود دارد این است که یک تمایز روشن بین آنچه شما می توانید انجام دهید و آنچه که شما باید انجام دهید” Ms پایین گفت. “من باور نمی کنم که این یک توجیه استفاده از نیروی مرگبار.”

نماینده جیمز Clyburn در کارولینای جنوبی دموکرات است که در اکثر خانه, شلاق زدن, با سی ان ان گفت در روز یکشنبه. “این نمی فراخوان نیروی کشنده و من نمی دانم چه چیزی در فرهنگ که این مرد انجام این کار است.”

افسر درگیر در تیراندازی مشخص شد که گرت Rolfe, 27. او تا به حال شده است در نیروی انتظامی به مدت هفت سال.

این است 48 “افسر-درگیر تیراندازی” جورجیا دفتر تحقیقات و بررسی در این سال با توجه به ABC News. از این موارد 15 نفر کشنده است.

اتفاقی که در دیگر شهرهای ایالات متحده?

تظاهرات صورت گرفته در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان از آقای فلوید مرگ است. بسیاری از ما در حال تماس با پلیس به اصلاح دارد.

در مینیاپولیس شورای شهر تصویب یک قطعنامه در روز جمعه به جای آن اداره پلیس با جامعه منجر عمومی سیستم ایمنی.

این شورا گفت: این امر آغاز یک سال روند تعامل “با هر مایل عضو جامعه در مینیاپولیس” به آمده تا با یک جدید امنیت عمومی ،

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در نیویورک اندرو کومو فرماندار گفت که متوقف کردن تامین مالی مقامات محلی که قادر به اتخاذ اصلاحات پرداختن به استفاده بیش از حد از زور و تعصب در خود ادارات پلیس.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: chokehold روش برای مهار برخی از متهمان باید “به طور کلی” بود به پایان رسید.

او همچنین به تعویق افتاد برای اولین بار پس از coronavirus مستند تجمع انتخاباتی در Tulsa, اوکلاهما پس از آن سقوط نمی کند در 19 ژوئن, تاریخ, بزرگداشت پایان از ما برده داری.

آقای ترامپ نقل مکان کرد و این تجمع به 20 پس از انتقاد. محل نیز بحث برانگیز به عنوان یکی از بدترین قتل عام مردم سیاه و سفید در تاریخ ایالات متحده صورت گرفت در تولسا در سال 1921.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de