یک زن به نظر می رسد در یک مقطع یادبود راه اندازی در خارج از Camilla مرکز مراقبت در Mississauga انتاریو است. مادر او یکی از 60 ساکنان که درگذشت covid-19 در مرکز مراقبت های واقع در خارج از تورنتو است. صلیب نصب شده در یک فضای سبز توسط بستگان به یاد قربانیان در خانه از زمان شروع این بیماری همه گیر. حدود 1200 دراز مدت مراقبت از ساکنان درگذشت در استان ویروس. (جان Hryniuk)

“من را دیده اند مردم این بیمار در 25 سال در این کار گفت:” شانون یک پرستار که با این نسخهها کار با covid-19 بيمار در ICU در سنت مایکل در بیمارستان در مرکز شهر تورنتو است. شانون کلمات برای کسانی که فکر می کنم این بیماری همه گیر جعلی است و یا پر از شکوفه: “محافظت از خودتان و به دنبال آنچه که دولت می گوید! که در راه حفاظت از شما هستیم نه تنها خودتان و دیگران اما کارگران خط مقدم نیز هست و ما را می توان با این ویروس است.” او عکس گرفته شده در یک استراحت از 12 ساعت شیفت بیمارستان برگزاری “سوخت.” (جان Hryniuk)

زمانی که این بیماری همه گیر زده من مانند بسیاری از دیگران تماشا از دور محاکمات از کارگران خط مقدم — از افزایش, چهره پزشکان و پرستاران که در حال صرف ساعت های بی پایان در بخش درمان بیماران.

در کانادا هیچ کس به پوشش این رویداد از دیدگاه هر کسی می تواند مربوط به. من در زمان این چالش شخصی با یک دوربین تک لنز و دوچرخه. از آن “شهری Covid-19 پرتره سری” متولد شد.

در اولین روز من اسیر یک زن دعا بر روی زانو های خود را در مقابل بزرگ ضامندار, سیاه, دروازه آهن به یک بسته کلیسای کاتولیک. این پروژه بزرگ که من متوجه زندگی شهری در حال تحول قبل از چشم من روز به روز و چقدر متفاوت ما کانادایی ها بودند در مقایسه با بقیه جهان است. ما در زمان اجتماعی ما فاصله, ترکیب اولیه و ماسک صورت بسیار جدی و کار با هم برای اطمینان از کانادا خواهد مسطح کردن این منحنی.

در پایان چهار ماه من تا به حال حدودا در سراسر شهرستان و انباشته بیش از 800 کیلومتر (250 مایل) دو لاستیک صاف و دو کابل ترمز. ضبط این نگاه چگونه تورنتو مشغول به کار با هم در طول این همه گیر شد الهام بخش.

جان Hryniuk یک عکاس مستقر در تورنتو, انتاریو.

یک منزل نصب و راه اندازی از این کار بر روی صفحه نمایش از 8 ژوئیه-سپتامبر. 8 در دریک هتل 1150 ملکه سنت غرب تورنتو و ارائه شده است توسط نیلی و همکاران در هنر و دریک هتل SkyGrid و سامان طرح است.


خریداران خط با چرخ دستی خود در خارج از فروشگاه Costco در شمال تورنتو در یک فاصله اجتماعی در حالی که انتظار در خط به فروشگاه را وارد کنید قبل از اینکه آن را باز کرد. (جان Hryniuk)

Iman شده است از کار به عنوان یک شخصی-مراقبت کارگر به مدت سه ماه و در آن گفت: “باعث می شود او غم انگیز است.” در حالی که او دریافت کمک اضطراری مالی از دولت او دوست دارد مشغول است. “من نمی خواهم به ماندن در خانه من می خواهم به کار.” او توضیح داد با یک تن از ناامیدی. “من شاد ترین زمانی که من مشغول هستم.” (جان Hryniuk)

Svente Appelkvist می پوشد شلوار صورتی, صورتی ژاکت و یک کلاه پاناما در حالی که انتظار در خط برای رفتن به خرید مواد غذایی در مرکز شهر تورنتو است. (جان Hryniuk)

یک مرد شمار یک پرتره شیک ماسک در تورنتو است. به عنوان با پوشیدن ماسک تبدیل به بخشی از زندگی روزانه بعضی از آنها تبدیل به پوشش صورت به لوازم جانبی شیک. (جان Hryniuk)

Devine عزیزم یکی از تورنتو بالا کشیدن ملکه و او “شدید” (او به شمار در اینجا در یک نینجا موضع در برابر ویروس). او موفق به کسب عنوان بسیاری از جمله از دست گی, تورنتو, خانم, گی, جهان, تورنتو بعدی کشیدن سوپراستار و برای اولین بار از دست خدمه و Tangos. Devine می توان انجام در روستا در تورنتو هر هفته هنگامی که میله که در آن او کار می کند در واقع باز است. او متنفر بودن و دور از صحنه و محل موردتوجه وتماشای عموم به ارمغان می آورد همراه با درآمد این را به عنوان یک کار تمام وقت برای او. او واقعا نتواند دوستان خود را و آن اندوه او را فراهم نیست شادی و خوشبختی برای او طرفداران زیادی در این شهر که معمولا گله به او نشان می دهد که در اعداد بزرگ در هر هفته. (جان Hryniuk)

یک مرد می پوشد شیک ماسک صورت با سبیل اثر بر آن در مرکز شهر تورنتو است. سبک های جدید از ماسک صورت هدف قرار دادن بازار در حال حاضر که بسیاری از اماکن در حال ساخت آن اجباری به آنها را می پوشند. (جان Hryniuk)

این بیماری همه گیر است و تحت تاثیر همه ما در برخی از راه یا دیگری, اما بسیاری از سخت ترین ضربه خود اشتغالی. ملانی با این نسخهها کار به عنوان یک عکاس آزاد و با کار کم کردن سرعت او تصمیم گرفت تا شروع به ساخت قابل استفاده مجدد ماسک صورت خارج از خانه خود را. (جان Hryniuk)

دومینیک است شاغل در کار اجتماعی و بخشی از کار او شامل توسعه. “همه گیر شده کار من سخت تر می شود در تماس با سازمان های دیگر,” او می گوید. گرفتن کلمه مورد برنامه های او است او را مجبور به خلاق تر در کار خود. (جان Hryniuk)

Bbw lesbians, خود ارضایی نشان می دهد سبک خود را در حالی که در راه خود را به سوپر مارکت در مرکز شهر تورنتو است. پوشیدن ماسک الزامی است برای ورود به اکثر فروشگاه ها در شهرستان. (جان Hryniuk)

یک زن زانو زده به عنوان او دعا می کند در مقابل سنت مایکل کلیسای کاتولیک در مرکز شهر تورنتو است. به دلیل covid-19 محله های کشیش نشین مجاز نیست به کلیسا. (جان Hryniuk)

کیسه های پلاستیکی پوشش خالی صندلی چرخدار و واکر برخی از 50 ساکنان که درگذشت covid-19 در طول سه ماه گذشته در Camilla مرکز مراقبت در Mississauga انتاریو است. (جان Hryniuk)

در چشم است واشنگتن پست وبلاگ عکاسی به صورت بصری روایت است. این پلت فرم ویترین قانع کننده و متنوع تصاویر از کارکنان و عکاسان آزاد, اخبار سازمان های و آرشیو. اگر شما علاقه مند در ارائه یک داستان در چشم, لطفا این فرم را تکمیل کنید.

بیشتر در چشم:

مادر و پسر ایجاد بیماری همه گیر پرتره ‘به یاد داشته باشید روز ما صرف در خانه با هم در این دم از عشق و ترس ،

به شدت شخصی تصاویر نشان می دهد که چگونه یک بنگلادشی عهده خانواده در طول covid-19 همه گیر

یک عکاس در مکزیک با استفاده از ناقص دوربین به سند نامشخص زمان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de