خواندن ‘ووهان خاطرات’ در حالی که قرنطینه در چین برانگیخته غم برای امریکا

AFP گتی ایماژ

چینی نویسنده نیش نیش صحبت با روزنامه نگاران در ووهان کانون رمان شیوع کروناویروس در فوریه. 22. خاطرات خود را از زندگی تحت مستند در شهرستان شد و یک ضربه با خوانندگان در سراسر جهان.

JINSHAN چین روز سه آغاز شده و به همان اندازه به عنوان روز دو و به عنوان من می خواهم به زودی روز چهار. من انداخت باز کردن پرده ها در اتاق هتل ما در نزدیکی شانگهای را به نگاه در سراسر زحمت مرتب ساحل در خلیج Hangzhou, تقریبا غیر قابل تشخیص از آسمان پوشیده از ابر.

روز سوم از 14 روز هتل قرنطینه اجباری برای همه, ورود به چین کاهش یافت و در ژوئن 25 بود که فقط یک روز دیگر در آسیاب فاجعه ما می دانیم به عنوان سال 2020 است.

اما بعد از سه روز من نشستم به خواندن مایکل بری عالی ترجمه “ووهان خاطرات: اعزام از شهر قرنطینه” با تحسین چینی رمان نیش نیش.

او روزانه حساب از کانون بیماری همه گیر کوروناویروس — سرخوردگی او را با مقامات و حبس او ترس برای او و خانواده او در تلاش برای به دست آوردن ماسک — طنین انداز با بسیاری از چینی ها را در طول سخت ترین روز از ماه فوریه است.

بیش از شش ماه گذشته مردم در همه جا رشد کرده اند عادت کرده اند به اقدامات بودند که غیر قابل تصور به عنوان سال خطور کرد از جمله زوم مراسم عروسی و رستوران ها با مانکن ها در صندلی و خیلی مرگ و رنج است.

از ووهان به میلان, اوکلند در نیوزیلند به اوکلند مردم در خانه مانده برای هفته ها در پایان برای جلوگیری از گسترش این مهلک نیروی.

اما این پاسخ نیز تبدیل به سیاسی در راه یک ویروس را درک نمی کند. ما دیده ایم که اژدهایی مستندات نه تنها حفظ استبدادی متحده است. ما دیده ایم که اعمال حق خود را به پوشیدن ماسک نیز می تواند اعمال حق خود را به قرارداد coronavirus.

[ترجمه ‘ووهان خاطرات’ به تقویت نویسنده صدای شجاعت]

باز نیش نیش خاطرات در حالی که ابتدا خود من قرنطینه شد نوع سورئال تجربه من تا به حال تا به حال پس از خواندن جورج اورول “1984” در پیونگ یانگ.

“من هرگز تصور نمی کرد که چیزی بسیار جدی رخ خواهد شهر ووهان” نیش نیش نوشت: در اولین بازتاب ارسال شده در آذر. 25.

از آن روز بر او نمودار فراز — مرگ و ناامیدی و تروما, بهداشت روان, اثرات و مشتاق برای یو پی اس از بهبود و پیاده روی در کنار رودخانه.

در مورد من, من می دانستم که من 9 ساله پسر من خواهد بود در قرنطینه اجباری پس از بازگشت به چین از خانه ما کشور نیوزیلند.

آنا Fifield

واشنگتن پست

در زیر هتل ما بود و بسیار سازمان یافته ساحل کامل با بخش شنا و کمونیست با مضمون مجسمه سازی با ماسه رقابت است.

من دوم انزوا — اگر چه من برای اولین بار بود که در مجموع لذت بخش تر در ساحل نیوزیلند — و من آماده شد. من تا به حال یک چمدان پر از غذا: جعبه Cheerios بسته قهوه و دم کردن تجهیزات و نیوزیلند معادل Cheetos.

من مجموعه ای در مورد تلاش برای نگه داشتن ما عاقل. ما بازی بدمینتون و کارت. ما شروع به پریدن کرد طناب و تا به حال آنلاین playdates. وجود دارد یک مقدار زشت و ناپسند از زمان روی صفحه نمایش.

من سعی کردم به کار, اما من نمی توانستم تمرکز و که فرزند من بود خشم به کشف کنند که من غایب خیلی طول یک هفته کاری عادی نمی تواند در حال حاضر حتی در سلول است.

اما در کل من احساس خوش شانس. حداقل من تا به حال تنها دو هفته از این. ما به خود جلب کرد یک نمودار در پنجره با هایلایت بنابراین ما می تواند علامت روز و قابل توجه از طریق هر یک از شماره قبل از ما به رختخواب رفت.

من فکر کردم از دوستان من در ایالات متحده بودند که رو به ماه از این عمل دستکاری. قلب من غرق وقتی دیدم جمعیت که جمع آوری شده برای ژوئیه 4, با وجود افزایش عفونت های مرتبط با آخر هفته روز یادبود.

[یک ووهان نویسنده بر روی زمین در مرکز شیوع]

خواندن نیش نیش خاطرات من زده بود نا طبیعت ووهان را مستند.

او را محکم بر روی قطعه از اخبار خوب و امیدوار است که پایان نزدیک شد. در حالی که ما می تواند علامت خاموش بعد هفت نیش نیش نمی تواند شمارش معکوس برای آزادی است.

“شما حتی نمی خواهد به ما پاسخ روشن به عنوان زمانی که آن را به پایان خواهد رسید بنابراین ما می توانیم حداقل باید یک هدف در ذهن” او ریل علیه مقامات در مارس 16. “پایان ماه مارس? پایان آوریل ؟ به هر صورت شما باید به ما یک چارچوب زمانی!”

در پایان مردم ووهان بسته شدند در خانه برای بیش از دو ماه. من صرف دو هفته محدود به یک اتاق با پوشش های پلاستیکی بر روی زمین و خوردن وعده های غذایی مشابه در هر روز تحویل داده شده توسط مردم در hazmat مناسب.

اما در پایان ما را به نوعی از زندگی عادی است. پسرم را به کمپ تابستانی. من را به دفتر. که چشم انداز به ما کمک کرد از طریق.

آنا Fifield

واشنگتن پست

فکر کردن در مورد تلاش برای به دست آوردن “زندان جا” من گذاشته من حصیر یوگا در سفید ورقه های پلاستیکی ضخیم پوشش اتاق هتل ما طبقه یوگا با Adriene یا PE با جو.

دوستان من در ایالات متحده ندارد یک نور در انتهای تونل. آنها نمی دانستند که اگر بچه های خود را خواهد بازگشت به مدرسه در پاییز و یا زمانی که آنها خواهد بود قادر به کار بدون وقفه با درخواست برای میان وعده و یا توالت کمک کند.

روشن نیست بین من افروختن و اخبار گوشی من زده بود حس فرصت های از دست رفته.

در روز چهار من نیش نیش ورود از Feb. 21 تقریبا یک ماه به مستند و به عنوان نتیجه آغاز شد دیده می شود در ووهان که در آن او اشاره کرد که یک واکنش سریع “ضروری در تلاش برای به دست آوردن جلوتر از این بیماری است.”

ایالات متحده انجام شد مخالف است. همان روز من به عنوان خوانده شده نیش نیش مشاوره از چهار ماه قبل معاون رئیس جمهور پنس اعلام کرد که بیش از 2.5 میلیون آمریکایی تا به حال قرارداد coronavirus اما محور “تشویق اخبار” آمریکا باز دوباره.

ایالات متحده یک رکورد جدید برای coronavirus موارد برای سومین بار در سه روز عبور 40,000 علامت برای اولین بار. روز به روز از انتشار 7 ژوئیه تعداد موارد جدید خواهد بیش از 59,000.

این همان حس فرصت از دست رفته گرفتار بری UCLA استاد بود که ترجمه نیش نیش خاطرات در حالی که او هنوز هم از نوشتن آن.

[Li Zhensheng عکاس که اسیر تروما فرهنگی انقلاب درگذشت 79]

“همه چیز من بود ترجمه شد و در حال حاضر یک ماه پشت سر و در عین حال به عنوان coronavirus موارد شروع به افزایش در شهر لس آنجلس که در آن من زندگی می کنند, نیش نیش کلمات به طور فزاینده ای احساس آنها اعزام از آینده” نوشت و در آخر به نسخه انگلیسی.

نیش نیش نوشت: بارها و بارها در مورد آسیبهای روانی و گفت: در یک پاساژ که ووهان نیاز ارتش از مشاوران برای کمک به مردم از طریق پس. من به عنوان خوانده شده که در این روز در ایالات متحده مرگ و میر آمار 125,434 حدود 27 بار که از چین است.

من حتی نمی تواند تصور کنید. حتی بدون بیماری و مرگ است که در ووهان با تجربه ما احساس می کنیم دیوانه در روز و هفت. در روز 10 ما داد تا هر گونه احساس ساختار ماند و ما در خواب در تمام طول روز به تماشای Netflix و خوردن کیوی Cheetos.

آنا Fifield

واشنگتن پست

وعده های غذایی وارد سینی یکبار مصرف تحویل داده شده توسط مردم در تمام PPE که رنگ مفت و scurried دور. پسر من خوردند این نیوزیلند لغو احکام صادره ی گوشت بره حداقل پنج بار.

ما می دانستیم که ما تا به حال چهار روز بیشتر. شاید بهتر بود که نیش نیش نمی دانم که او تا به حال 66 ، چگونه بسیاری از روز را آمریکایی که من فکر.

هنوز هم پس از ووهان را اندوه آمد و یک حس که در پایان در چشم بود.

“در حال حاضر سر این هیولا است قطع شده است و تمام است که در سمت چپ آن است نوشتن دم” نیش نیش نوشت: در اوایل ماه مارس.

به عنوان خوانده شده این آمریکایی های عفونی-بیماری رئیس Anthony S. Fauci گفت که ایالات متحده می گذرد “در جهت اشتباه است” و هشدار داد که روزانه موارد می تواند ضربه 100,000.

[چه خواهد شد پس از همه گیر داستان نگاه مانند? این رمان که به دنبال 9/11 ارائه برخی از سرنخ. ]

روشن است که حزب کمونیست چین و سنن و فاز اولیه از شیوع سرکوب اطلاعات و قرار دادن سیاست بالاتر از سلامت عمومی است. اما این نیز روشن است که هنگامی که به شدت از وضعیت آشکار شد مقامات به سرعت نقل مکان کرد به تلاش برای کنترل این وضعیت است.

خواندن در مورد ووهان را تجربه چهار ماه بعد, من نمی تواند کمک کند اما احساس می کنید که در آن تلاش برای محکوم کردن همه چیز دولت چین می کند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال پرتاب کردن کودک با bathwater.

ترجمه در 7 مارس به عنوان رئیس جمهور تهمت و گفت: او در ادامه با کمپین حوادث با وجود بدتر شدن بیماری بری نوشت: “چگونه من آرزو می کنم که مردم حضور کسانی که تظاهرات می خواند نیش نیش خاطرات.”

بیشتر ایالت ها و کسب و کار ایجاد ماسک های اجباری

میانگین تعداد موارد جدید در آمریکا افزایش می یابد برای 37 مستقیم بعد

که در آن دولت بازگشایی شد و در موارد مشخصی پس از ایالات متحده آمریکا shutdown

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de