آشتی مرده است: RCMP حمله Unist’ot’en خاک

کانادا حمله. حمله به نمایندگی از صنعت است. حمله در طول مراسم. کانادا اشک ما را از زمین ما است. اشک ما را از ما خانواده از خانه ما. طول می کشد طبل ما دور است. طول می کشد تا زنان ما دور است. زندان های ما برای حفاظت از زمین برای بودن در مراسم برای بزرگداشت اجداد ما.

در فوریه 10, RCMP حمله unceded Unist’ot’en خاک دستگیری و زور از بین بردن Freda Huson (رئیس Howilhkat) برندا Michell (رئیس Geltiy) دکتر کارلا تایت و چهار بومی زمین مدافعان از ما yintah. آنها دستگیر شدند و در وسط یک مراسم به افتخار اجداد. پلیس پاره کردن لباس قرمز که آویزان شد به نگه داشتن ارواح از دست رفته و قتل زنان بومی و دو روح و روان مردم است. آنها خاموش ما آتش مقدس. ما تا به حال به اندازه کافی. به اندازه کافی گفت و گو بحث مذاکره در هر بشکه از تفنگ. کانادا می آید به استعمار. آشتی مرده است. از آن زمان به مبارزه برای سرزمین ما, زندگی ما, فرزندان ما در آینده ما. انقلاب زندگی می کند.

#RECONCILIATIONISDEAD #WETSUWETENSTRONG #UNISTOTEN

حامی toolkit: http://unistoten.camp/supportertoolkit2020/

حقوقی صندوق: https://actionnetwork.org/fundraising/unistoten2020legalfund

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>