برخی از مردم شروع به صحبت در مورد احیا کننده فرهنگ به عنوان ممکن است در مسیر به سمت رونق آینده از مردم اتفاق می افتند منحصر به فرد خود را بالقوه در چارچوب جوامع و مناطق آنها برای کمک به بازسازی — فرهنگ ها که هستند سالم, انعطاف پذیر و سازگار است.

اقتصاد احیا کننده فراتر از پایداری و نیاز به محلی همکاری و همبستگی میان افراد به عنوان شرکت خلاق شرکت کنندگان.

 

احیا کننده فرهنگ منحصر به فرد هستند عبارات از پتانسیل ذاتی در افراد و مکان داده شده bioregion. آنها با اضافه کردن ارزش و بهداشت به صورت تو در تو تمامیت از محلی به منطقهای به جهانی در درک که انسان پر رونق انتقادی بستگی به اکوسیستم های سالم و یک زندگی-حمایت از زیست کره.

در تقویت و احیا کننده فعالیت های اقتصادی ما نیاز به یادگیری به تعادل: بهره وری و انعطاف پذیری; همکاری و رقابت; تنوع و انسجام و کوچک متوسط و بزرگ و سازمان نیاز دارد.

به عبارت دیگر احیا کننده اقتصاد است, یک نظام اقتصادی است که با این نسخهها کار برای بازسازی سرمایه دارایی های, که دارایی های که ارائه محصولات و/یا خدمات است که مورد نیاز و یا کمک به ما خوب بودن. ما نیاز به شناخت زمین به عنوان سرمایه اصلی دارایی بدون تلاش برای کاهش ارزش ذاتی زندگی به تنها فایده ارزش به انسانیت و نه تلاش برای ایجاد زندگی سرمایه قابل تبدیل به سرمایه مالی است که قادر می سازد خطرناک ترین شکل از محوطه باقی مانده زیست محیطی عوام!

احیا کننده رهبری یک فرایند است [از توسعه شخصی که تراز] خود راه بودن و با اقدامات گسترده تر الگوی زندگی تکاملی سفر درون جوامع اکوسیستم زیست کره و جهان [ما شرکت در].

به عنوان Janine Benyus گفت: بنابراین خلاصه: “زندگی ایجاد شرایط مساعد برای زندگی.” احیا کننده فرهنگ هدف به تقلید از این بینش در چگونه ما مربوط به خانواده بشری و تمام زندگی است.

 

چالش ما این است که خودمان از این طرز فکر از کمبود و رقابت و گام به شرکت در ایجاد یک آینده مشترک مشترک فراوانی برای تمام بشریت و جامعه از زندگی است.

یکی از جنبه های بسیار مهم در این انتقال است که به درک محدودیت های روایت جدایی است که آگاهانه درک ما را که ما برای بیش از حد طولانی و مجدد با ما اساسی interbeing با پارچه بسیار از زندگی است که ما مشترک آینده بستگی دارد.

 

احیا کننده رهبری

 

احیا کننده رهبری دیگر نمی تواند در مورد موقعیت شرکت خود را به عنوان یک رهبر بازار جشن برای داشتن تاثیر مثبت در جامعه است. آن شروع می شود و منجر به زندگی خود ما regeneratively در خدمت به جوامع ما و به جامعه گسترده تر از زندگی است.

 

می تواند احیا کننده اقتصاد و کسب و کار اصلی مخلوط ؟

 

سرمایه موسسه غیر حزبی فکر می کنم تانک راه اندازی شده در سال 2010 توسط سابق جی پی مورگان مدیر عامل [تا 2001] جان فولرتون در حال جستجو برای یک روایت است. مردم همکاری با موسسه قرعه کشی بینش از علم مدرن و در حال ریشه در بی انتها سنت عقل. فولرتون پیشنهاد 8 اصول هدایت:

 

1. در رابطه درست

2. نمایش ثروت کلی نگر

3. نوآورانه تطبیقی, پاسخگو

4. تقویت مشارکت

5. افتخارات جامعه و محل

6. لبه اثر فراوانی

7. قوی جریان گردش خون

8. به دنبال تعادل

 

یکی از اصول اصلی یک احیا کننده فرهنگ است که برای شرکت ایجاد مشترک معنی حمایت از indidvdiual و جمعی ظرفیت برای تغییر از رقابتی به مشترک سیستم های. احیا کننده فرهنگ هستند در مورد “شرکت در حال تکامل متقابل” (Regenesis گروه) بین مردم و در جامعه زندگی است.

چگونه یک را شروع کنید ؟

نگاهی به جهان آینده شورا و هربرت Girardet کار در گذار از “پترپلیس” به “ecopolis” از طریق ایجاد احیا شهرستانها تو در تو در درون خود bioregion.

 

محیط زیست مطلع شهری و برنامه ریزی منطقه ای

 

بازسازی بین المللی نقشه های احیا کننده پروژه های کشاورزی در سراسر جهان و با هدف حمایت از گذار به سمت احیا کننده زمین شیوه های مدیریت و احیا کننده سیستم غذایی.

وجود حوادث اتفاق می افتد در سراسر جهان از جمله بازسازی 2030 یا احیا اجلاس سران کسب و کار که در آن بسیاری از کارشناسان جهانی در بازسازی خواهد آمد با هم به کشف چگونه ما می تواند ارائه رفاه و رفاه مشترک در یک سیاره سالم. از شما دعوت می شود به بخشی از آن در شخص و یا آنلاین.

 

چه سوالاتی در حال مطرح شده است ؟

ما باید اعتراف که سرمایه داری شکسته است و از لحاظ ساختاری دژنراتیوو درک کنند که طراحی مجدد حضور انسان و تاثیر بر روی زمین خواهد رفت طرف در و با re-محلی سازی و re-منطقه ای با حمایت جهانی همکاری و همبستگی.

توسط شجاعانه برای پرسیدن سوالات عمیق تر ما شروع به دیدن جهان متفاوت است. ما به عنوان شرکت در گفتگو در مورد پرسش ما جمعی شروع به کمک به ظهور یک فرهنگ جدید.

  • چگونه ما ایجاد یک اقتصاد با عملیات خود را بر اساس همکاری روابط ؟
  • چگونه یک احیا کننده اقتصاد پرورش روحیه کارآفرینی و فعال کردن قدرت مشارکت?
  • چگونه می توانیم اطمینان حاصل شود که اقتصاد ترویج قوی دایره جریان?

سوالات بیش از پاسخ ها می تواند راهنمای ما به عنوان ما را انتخاب کنید عاقلانه مسیر به آینده نامشخص. است که چرا دانیل Wahl کتاب ‘طراحی احیا کننده فرهنگ’ است بیش از 250 پرسش در آن است. در نظر آنها یک مکان برای شروع!

این مقاله در ویرایش اصلی توسط Virginie Glaenzer دانیل مسیحی Wahl و جاناتان کوک.

دانیل مسیحی Wahl — تسریع تحول و نوآوری در صورت همگرا بحران, مشاوره در احیا تمام سیستم های طراحی و احیا کننده, رهبری, و آموزش و پرورش برای احیا توسعه و bioregional بازسازی.

نویسنده تحسین بین المللی کتاب طراحی احیا کننده فرهنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im