Regis Philbin یاد ما میزبان تلویزیون درگذشت 88

کهنه سرباز آمریکایی پخش Regis Philbin درگذشت در سن 88 یک خانواده بیانیه می گوید.

این نشان می دهد بحث میزبان بازیگر و مجری شروع به کار در تلویزیون در اواسط 50s و معروف با ملی بحث نشان می دهد “زندگی می کنند! با رجیس” برای اولین بار با Kathie Lee Gifford, سپس Kelly Ripa.

او اعلام کرد در سال 2011 او بازنشستگی از روزهای هفته نشان می دهد و پس از او تا به حال میزبانی آن را برای بیش از 25 سال است.

او همچنین ارائه نسخه ایالات متحده از چه کسی می خواهد به یک میلیونر ؟

یک خانواده بیانیه ای به مجله مردم به عنوان خوانده شده: “برای گرما افسانه ای خود را حس شوخ طبعی و توانایی منحصر به فرد برای هر روز به چیزی ارزش صحبت کردن در مورد. ما از طرفداران و تحسین خود را برای حمایت باور نکردنی بیش از 60 سال فعالیت حرفه ای و از آنها بخواهید برای حفظ حریم خصوصی ما به عنوان سوگواری از دست دادن خود را.”

او روز جمعه از علل طبیعی مردم گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی تسلیت خود را خواستار Philbin “یکی از نوابغ”.

Regis Philbin مفتخر شد چند بار در زندگی حرفه ای های سه جایزه امی در طول روز و یک عمر دستاورد.

او همچنین به تلویزیون Hall of Fame در سال 2006 و دریافت یک پیاده روی مشاهیر هالیوود ستاره در سال 2003.

به عنوان او اعلام بازنشستگی خود را از زندگی! با Regis and Kelly او گفت: “یک زمان وجود دارد که همه چیز باید به پایان رسیده است برای افراد خاصی در دوربین – به خصوص برخی از افراد.”

شهر نیویورک متولد Philbin همچنین ارائه نسخه ایالات متحده از چه کسی می خواهد به یک میلیونر و اولین سری از america’s Got Talent.

رکوردهای جهانی گینس مطلب می گوید: “بیشتر ساعت ها در تلویزیون آمریکا است 16,746.50 ساعت توسط مجری Regis Philbin (ایالات متحده آمریکا) حرفه ای که دهانه 52 سال از 15 سپتامبر 2011.”

نشان می دهد بحث میزبان جیمی کیمل در توئیتر خود نوشت: “Regis بزرگ پخش یک دوست خوب و مقدار زیادی از سرگرم کننده است. او در پشت برگ زیبا و از خانواده و تلویزیون میراث است که به احتمال زیاد رفتن بی بدیل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de