امداد در سخت ضربه جنوب اروپا به عنوان E. U. اعتصاب در برخورد با کروناویروس بازیابی

استفانی Lecocq استخر/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

“ما باید یک فرصت به مجلس ایتالیا با قدرت به تغییر چهره کشور ما” نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت: پس از اتحادیه اروپا به توافق رسیده است در یک پست-coronavirus اقتصادی طرح نجات.

رم — سران اتحادیه اروپا در روز سه شنبه ارائه یک تاسیسات حیاتی برای کشورهای مدیترانه ای است که گاهی اوقات احساس رها شده توسط بروکسل در میان بیماری همه گیر کوروناویروس رسیدن به یک معامله به پمپ پول خود را سخت ضربه به اقتصاد.

هر چند بسته نجات جشن گرفته شد تقریبا تمام رهبران پس از چهار روز از زمان مذاکرات, واکنش بود شاید قابل توجه ترین در اروپا و جنوب — به خصوص در ایتالیا که در آن ماه پیش سیاستمداران چپ و راست ابراز خشم در disunified اروپا پاسخ.

بر اساس این توافق زده شنبه و ایتالیا را دریافت خواهد کرد بزرگترین سهم از محرک پولی با اسپانیا دریافت دومین. تقریبا به عنوان مهم به عنوان نتیجه سیاسی دینامیک: هر چند برخی از کشورهای شمال می خواستم کوچکتر بسته نجات با تنگ تر شرایط آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی را به عقب رانده و صاف کردن بیش از یک شمال و جنوب تقسیم است که گرفتار بحران های قبلی.

“این یک روز تاریخی برای ایتالیا” نخست وزیر جوزپه کونته گفت. “ما باید یک فرصت به مجلس ایتالیا با قدرت به تغییر چهره کشور ما است.”

او گفت: ایتالیا که $240 میلیارد دلار 859 میلیارد بازیابی صندوق دریافت حتی بیشتر از اختصاص داده شده بود در اوایل پیشنهادات. که پول را در قالب وام و کمک های مالی — کمک های مالی بیشتر بودن مهم برای کشورهای جنوب اروپا که در حال حاضر زین با سطح بالایی از بدهی.

در یونان که اقتصاد دهه گذشته نیاز به یک نجات با طاقت فرسا E. U.-دیکته از نظر نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis به نام محرک معامله یک “موفقیت ملی است.” نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز که در کشور تنظیم شده است برای دریافت 160 میلیارد دلار گفت: “یکی از درخشان ترین صفحات در E. U. تاریخ نوشته شده است.”

در آوریل بلوک وزرای مالی کوچکتر بسته محرک اما ایتالیا و کشورهای دیگر رفت و گفت: یک تلاش گسترده — مربوط به مفصل صدور بدهی هنوز هم مورد نیاز است. در معامله رسیده سهشنبه اروپا قصد دارد به جمع آوری پول از طریق فروش اوراق قرضه اولین بار از آن استفاده کرده است چنین ساز.

چیرو د لوکا

ایسنا

مردم به حمام افتاب گرفتن در ناپل در جولای 18 ایتالیا مستند آسان می کند.

اروپا و جنوب کشور و همچنین فرانسه پیش بینی خود را برای دیدن اقتصادهای قرارداد در محدوده 10 درصد این سال است. اسپانیا و ایتالیا به عنوان coronavirus فاصله در بهار و هم در اعمال طولانی سفت و سخت مستندات آورده است که فعالیت های کسب و کار نزدیک به توقف. حتی اگر این ویروس را گسترش اتحاد پس از کاهش چشمگیری جنوب اروپا اقتصادهای در حال ضرب و شتم یک سقوط در گردشگری.

هنگامی که بحث در مورد همه گیر پاسخ لگد کردن بسیاری از جنوب اروپا ترس است که هر طرح بلند پروازانه ممکن است باز کردن در میان کینه — در پخش از تفرقه در میان E. U. سازمان ملل بیش از های وظایف پذیرش پناهجویان در ارتفاع مهاجرت بحران است.

در ایتالیا در ماه مارس و آوریل حتی قابل اعتماد pro-سیاستمداران اروپایی هشدار داد که آینده از بلوک در خطر بود. فرانسه و آلمان در ابتدا تمایلی برای به اشتراک گذاشتن تجهیزات پزشکی و ایتالیا پیشنهاد برای “کرونا اوراق قرضه” به ضرب گلوله کشته شد.

Nathalie Tocci, مدیر, ایتالیایی, امور بین الملل موسسه خبر داد و گفت: این لحن در رم به سمت اروپا “تغییر نسبتا به طور چشمگیری” پس از آن. او گفت: این اروپا مقابله خواهد ثابت کند که پایدار حافظه است.

“E. U. انجام شده بود حداقل برای زنده ماندن و در این زمان آن را نمی,” او گفت:. “همه بخش های که ما استفاده می شود به صحبت کردن در مورد وجود تمام است که ما آن را انجام داد.”

این Euroskeptic راست لیگ حزب باقی می ماند ایتالیا محبوب ترین و رهبر آن Matteo Salvini به انتقاد از بسته نجات به عنوان یک “big rip-off” در آن رم خواهد بود مسخر بروکسل. اما هر دو لیگ و Salvini شخصا بلد پشتیبانی در طول بیماری همه گیر در حالی که میانه کونته در افزایش محبوبیت.

Matteo Renzi, یک نخست وزیر سابق ایتالیا و عضو کونته “ائتلاف بزرگ” گفت: این توافق یک “نتیجه عالی” برای ایتالیا و یک “شاهکار” برای اروپا است.

“این sovereigntists از دست دادن” Renzi در توییتر نوشت. “این توافق نامه نشان می دهد که یک طرفدار اروپا دولت خوب است برای ایتالیا.”

استفانو Pitrelli کمک به این گزارش.

آنگلا مرکل که بالا به عنوان او هدایت در اروپا coronavirus تلاش بازیابی

مبارزه, برهنه, شنا, علائم بازگشت قبل از coronavirus banalities در اروپا

بازگشایی مدارس در اروپا و آسیا را تا حد زیادی اجتناب شیوع کروناویروس. آنها درسهایی برای ایالات متحده

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de