بازگشایی مدارس در اروپا و آسیا را تا حد زیادی اجتناب شیوع کروناویروس. آنها درسهایی برای ایالات متحده

لیونل Bonaventure خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

والدین و فرزندان می رسند ژول Julien مدرسه ابتدایی در تولوز در ژوئن 22, روز بازگشایی مدارس در فرانسه اجباری بر اساس.

بروکسل — بسیاری از کشورها در سراسر جهان در حال هل دادن به جلو با برنامه های به صورت کامل-کامل-ظرفیت کلاس های حضوری پس از تا حد زیادی اجتناب coronavirus شیوع بیماری های مربوط به مدارس در طول بیشتر آزمایشی reopenings در بهار.

از بلژیک به ژاپن, مدارس رها خاص اجتماعی فاصله اقدامات مانند جایگزین-بعد برنامه یا فضای اضافی بین میز. آنها تصمیم گرفته اند که به صورت پاره وقت یا داوطلبانه حضور در مدرسه به همراه آموزش از راه دور کافی نیست — که کامل کلاس های درس در حال ترجیح داده به ترک بچه ها در خانه.

کسانی که تجربیات و نتیجه گیری ممکن است ارائه امیدوار ارشاد به جوامع هنوز وزن, چگونه به دانش آموزان و معلمان را به اولیه و ثانویه کلاس های درس.

[با کروناویروس علم هنوز iffy ایالات متحده مدارس امید به بازگشایی برای 56.6 میلیون K-12 دانش آموزان]

هنوز مقامات بهداشت عمومی و محققان هشدار می دهند که اکثر مدرسه reopenings در مراحل اولیه خود را. بسیار ناشناخته باقی مانده در مورد تعامل بین کودکان و مدارس و ویروس. مدارس بازگشایی تنها در کشورهایی که این ویروس را تحت کنترل بهتر از در بسیاری از نقاط ایالات متحده است. و پدر و مادر و معلمان به ویژه در اروپا شده اند آوازی در مورد نگرانی های خود را. آن را زودرس می گویند به عنوان رئیس جمهور تهمت قرار داده و آن را در طول این هفته که “در آلمان و دانمارک و نروژ و سوئد و بسیاری از کشورهای دیگر مدارس باز هستند با هیچ مشکلی.”

در حالی که موارد مستند از دانش آموزان جوان انتقال ویروس به همکلاسی های خود و یا به بزرگسالان تا کنون به نظر می رسد نادر وجود دارد پایدار نگرانی در مورد حساسيت نوجوان, کالج-سن دانش آموزان و معلمان خود را. و به خصوص در جوامعی که این ویروس هنوز هم در گردش به طور گسترده ای استادانه درست شده و اقدامات گران ممکن است لازم باشد برای جلوگیری از تعطیل تمام مدارس هر بار آزمون مثبت است.

Arnaud Fontanet رئیس اپیدمیولوژی بیماری های نوظهور واحد در انستیتو پاستور در پاریس گفت: “با کمال میل” خود را فرستاده در چهار نوجوان که پشت فرانسوی بازگشایی مدارس به صورت داوطلبانه در اواسط ماه مه. اما او تاکید کرد که تنها به این دلیل که “این ویروس بیش از حد نیست گردش در فرانسه است.”

“بالا دانش آموزان هنوز هم مسری است و دانش آموزان کمتر مسری است اما صفر نیست-خطر” او گفت:.

شواهد کمی از شیوع بیماری های مربوط به مدارس ابتدایی

الساندرو Rampazzo

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دانش آموزان تمرین های اجتماعی فاصله اقدامات در Eestinkallio مدرسه ابتدایی در اسپو فنلاند, on May 14. فنلاندی بهداشت عمومی محققان شواهدی از مدرسه گسترش coronavirus پس از در کلاس های حضوری از سر گرفته است.

مقامات بهداشت عمومی و محققان می گویند که شناسایی نمیشه خیلی coronavirus انتقال در میان دانش آموزان و یا قابل توجهی خوشه در جامعه گسترش به عنوان یک نتیجه از مدارس که در جلسه — حداقل برای دانش آموزان زیر 12.

Virologists هشدار می دهند ممکن است اضافی که نبوده است به رسمیت شناخته شده و پس از تست بدون علامت مردم به خصوص کودکان باقی می ماند غیر معمول. اما در بسیاری از موارد کودکان جوان که تست مثبت شده اند و آن را از کسی که در خانواده خود و به نظر نمی رسد به آلوده دیگران در مدرسه است. حفاری به گزارش از دو یا سه دانش آموزان ابتدایی با این ویروس و اغلب به نظر می رسد آنها خواهر و برادر.

[در حالی که ایالات متحده در تلاش برای رول کردن coronavirus تماس با ردیابی آلمان انجام شده است آن را از آغاز]

استثنا وجود دارد. در École Louis-de-France یک مدرسه ابتدایی در Trois Rivières, کانادا تقریبا کل کلاس از 12 دانش آموزان آزمایش مثبت در اواخر ماه مه. و در Cheondong مدرسه ابتدایی در دأجئون کره جنوبی دو برادر داشت به این ویروس در ژوئن 29 و دو دانش آموز که تا به حال در تماس با یکی از برادران آزمایش مثبت روز بعد.

چنین مواردی اگر چه بوده است نادر است. قبل از انتقال مشکوک در Daejeon, کره جنوبی, وزیر آموزش و پرورش تا به حال تاکید کرد که حتی یک دانش آموز در کشور در حال قرارداد این ویروس در مدرسه.

Kim Jun-Beom

Yonhap/AP

سربازان ضد عفونی کردن یک کلاس درس در Cheondong مدرسه ابتدایی در دأجئون کره جنوبی در جولای 2, پس از دو مورد از مدرسه انتقال coronavirus مشخص شد وجود دارد.

در فنلاند زمانی که بهداشت عمومی محققان خار از طریق نتایج آزمون کودکان زیر 16 آنها هیچ شواهدی از مدرسه گسترش و بدون تغییر در میزان عفونت است که برای گروه سنی پس از مدارس بسته در ماه مارس و یا بازگشایی است. در واقع فنلاند ميزان عفونت در میان کودکان بود شبیه به سوئد حتی اگر سوئد هرگز خود را بسته مدارس با توجه به گزارش منتشر شده روز سه شنبه توسط محققان از دو کشور.

در سوئد محققان همچنین دریافتند که کارکنان در مراقبت روز و مدارس ابتدایی نداشت بیشتر از افراد شاغل در حرفه های دیگر به قرارداد ویروس.

“این واقعا شروع به اضافه کردن به این واقعیت است که خطر انتقال تعدادی از شیوع بیماری است که در آن شاخص است یک کودک بسیار کم است و به نظر میرسد این تصویر در همه جا دیگری گفت:” اتو Helve که مشغول به کار در این گزارش به عنوان یک عفوني اطفال-متخصص بیماری های در موسسه فنلاندی برای سلامت و رفاه.

او گفت که او فرستاده کودکان خود به مدرسه است.

چرا کودکان خردسال ممکن است کمتر مستعد ابتلا به کروناویروس و یا کمتر در معرض ابتلا به نمایشگاه علائم covid-19 بیماری باعث می شود باقی می ماند یک موضوع بحث داغ در میان دانشمندان است. نظریه طیف وسیعی از امکان است که کودکان کمتر از گیرنده های که ویروس استفاده می کند به عنوان یک دروازه به سیستم تنفسی خود را به داشتن بالاتر ایمنی به طور کلی به دلیل بیشتر قرار گرفتن در معرض انواع دیگر از coronavirus.

[کودکان تنها نیمی به عنوان به احتمال زیاد برای دریافت با آلوده coronavirus, مطالعه می یابد]

اما به طور کلی نظارت باعث شده است که برخی به این سوال که آیا تعطیلی مدارس شد موجه در وهله اول.

“شواهد علمی برای اثر بسته شدن مدارس ضعیف است و مورد مناقشه” گفت: Camilla Stoltenberg, مدیر کل نروژی موسسه بهداشت عمومی است که توصیه نروژ همه گیر پاسخ.

او گفت که اگر چه او حمایت کشور خود را از مارس مستند آن کمتر روشن است که نروژ نیاز به بستن مدارس. “ما باید تمام افکار دوم در مورد آن است که آیا واقعا لازم است,” او گفت:. “ما در حال حاضر که پس از افتتاح مدارس ما هر حال نمی شیوع است.”

نگرانی باقی مانده برای دانش آموزان

محاسبات ممکن است متفاوت باشد, اما برای دانش آموزان در سنین نوجوانی و مسن به آنها فکر شود تا حدودی بیشتر در معرض ابتلا به این ویروس و بیشتر قادر به پخش آن است.

Fontanet با انستیتو پاستور بود که منجر نویسنده در مطالعات دوقلو است که این ویروس گسترش در دبیرستان از یک شهر است اما نه در آن شش مدارس ابتدایی قبل از این کشور در مارس مستندات.

در اسرائیل که در آن ویروس به طور فزاینده دوباره مدارس در هر سطح متاثر شده اند. در اوایل ماه ژوئن بیش از 100 مدارس بسته شده بود و بیش از 13000 دانش آموزان و معلمان فرستاده شده بود خانه را به قرنطینه. قابل توجه ترین شیوع گره خورده بود به متوسط و بالا مدرسه: Gymnasia Rehavia در اورشلیم دیدم 153 دانش آموزان و کارکنان 25 تست مثبت است.

[چرا اسرائیل دیدن است coronavirus سنبله در ابتدا پس از خرد کردن شیوع]

اسرائیل و مقامات بهداشت گفت: آنها مطمئن نیستید که چگونه بسیاری از این موارد ناشی از ویروس منتقل می شود در اطراف ساختمان مدرسه.

“ما فقط همین نیست که جواب خوبی برای آن” گفت: Hagai لوین رئیس اسرائیل در انجمن بهداشت عمومی و پزشکان. بسیاری از دانش آموزان تمایل به صرف زمان با هم در داخل و خارج از مدرسه لوین گفت: ساخت آن را سخت به دقت اشاره کردن واقعی سایت انتقال. “با وجود برخی به شواهدی که وجود دارد کمتر انتقال در کودکان زیر 10 است.”

برنامه های نامشخص برای چه کلاس را مانند نگاه در اسرائیل در سپتامبر. 1 زمانی که سال تحصیلی آینده آغاز می شود.

برخی از مدارس در حال از دست دادن در اجتماعی فاصله

در بسیاری از کشورهای در حال آماده شدن برای بازگشایی ساختمان مدرسه برای اولین بار در پاییز اجتماعی فاصله نگرانی دارد مسلط بحث است.

دولت ایتالیا که مدارس بسته زمانی که این بیماری همه گیر برای اولین بار منفجر شد و هیچ تلاش برای راه اندازی مجدد در بهار متعهد شده است به راه اندازی مجدد کلاس ها در اواسط ماه سپتامبر و متعهد به “کمتر-overpacked کلاس های درس.”

“ما نمی خواهیم coops مرغ” نخست وزیر جوزپه کونته گفت: در ملی آدرس.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها توصیه می کند که میز باید به فاصله شش فوت از هم جدا.

[CDC احساس فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان شکاف رشد می کند بیش از coronavirus پاسخ]

اما بسیاری از کشورها که از سر کلاس های حضوری در ماه مه و ژوئن در حال حاضر رها شده و برخی اجتماعی فاصله اقدامات حداقل در مدارس ابتدایی است.

در ژاپن که مدارس بازگشایی شد در مدت کوتاهی پس از این کشور وضعیت اضطراری برداشته شد ممکن است در کودکان در ابتدا با حضور در روز متناوب در برخی از مدارس به اجازه می دهد فضای بیشتری در کلاس های درس. اما کلاس ها تا حد زیادی به حالت عادی بازگشت در حال حاضر البته با دانش آموزان و معلمان با پوشیدن ماسک و شستن دستها به طور مرتب و روزانه دما چک.

http://www.washingtonpost.com/video/world/japanese-students-go-back-to-school-with-coronavirus-restrictions/2020/06/05/11a3b1f3-8c9b-4a00-99f3-a20680335f5b_video.html

زمانی که فرانسه از تغییر داوطلبانه به اجباری برای حضور آموزان ابتدايی و راهنمايی برای دو هفته آخر ماه ژوئن اجتماعی فاصله مورد نیاز از چهار متر مربع بین دانش آموزان کاهش می یابد به یک متر جانبی.

“این اجازه می دهد تا ما را به جای همه دانش آموزان” وزیر آموزش و پرورش Jean-Michel Blanquer گفت: در زمان اعلام.

به طور مشابه, قبل, بزرگترین موج از مدرسه reopenings در بلژیک در اوایل ماه ژوئن سیاستگذاران اعلام کرد که سخت فیزیکی, فاصله, قوانین نمی خواهد اجرا اجازه می دهد بیشتر دانش آموزان در هر کلاس درس در یک بار.

بلژیک مدارس در حال حاضر بسته شده و دوباره برای تابستان اما رهبران بلند پروازانه بازگشایی طرح برای سپتامبر. 1. برای بچه های زیر 12 کلاس باقی خواهد ماند در جلسه پر بار و پر ظرفیت مهم نیست چقدر بد موج دوم از عفونت می شود در کشور است. اگر عفونت فعلی نرخ ثابت ماندن در بلژیک دانش آموزان 12 ساله و مسن تر خواهد شد و حضور در مدرسه چهار روز در هفته با اضافی نیم روز از مجازی تحصیل. مقامات را شماره گیری پشت در فرد تحصیل برای کودکان بزرگتر در صورت وجود موج دوم.

به حدی این تغییرات منعکس کننده رشد اعتماد به نفس است که آوردن کودکان هم ممکن است منجر به افزایش عفونت.

نیز وجود دارد افزایش نگرانی در مورد جنبه های منفی نگه داشتن دانش آموزان خانه.

فیلیپ Fong

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ژاپن از سر گرفته شده است کامل-ظرفیت کلاس ها اما نیاز دانش آموزان و معلمان به سایش پوشش صورت شستن دست به طور منظم و روزانه دما چک. در اینجا دانش آموزان با پوشیدن چهره سپر بازدید از کتابخانه در Kinugawa مدرسه ابتدایی در Nikko, Tochigi ریاست در تاریخ 5 ژوئن.

جان Thys

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک میز مسدود شده با نوار کاست برای اطمینان از فاصله در Sainte-Croix مدرسه ابتدایی در انوت, بلژیک, on May 15. کشور در حال حرکت است به دور از قوانین سختگیرانه در برابر تماس بین کودکان است.

بلژیک بازگشایی شد شتاب نامه سرگشاده ای از صدها نفر از متخصصان اطفال با این استدلال که آموزشی هزینه نگهداری مدارس بسته شد بدتر از خطر سلامت از بازگشایی آنها.

در آلمان برخی از کارشناسان بهداشت عمومی استقبال کرده اند برنامه ای برای رها کردن 1.5 متر حداقل فاصله حکومت و رزومه کامل-ظرفیت کلاس ها بعد از تعطیلات تابستان. سیاستگذاران که از ترس دیجیتال, آموزش قرار دادن دانش آموزان فقیر در بیشتر ضرر و که وجود دارد خواهد بود یک افزایش سلامت روانی تلفات در دانش آموزان اگر مدرسه محدودیت کشیده.

اما این تغییر به دور از اجتماعی فاصله نیز در مورد عملی نگرانی.

“در واقع مشکل این است که اجرای اجتماعی فاصله میان دانش آموزان گفت: Fontanet از انستیتو پاستور. او گفت: فاصله سخت است برای دانش آموزان دبیرستان, اما به خصوص برای بچه های جوان. “مردم باید بیشتر یا کمتر داده می شود که به طور کامل در این مرحله,” او گفت:.

اگر چه مدارس در اسرائیل در ابتدا از سر گرفته و با قوانین سختگیرانه در مورد متوسط چک با دقت و فاصله از میز و ماسک منتقدان شکایت کرده است که این اقدامات به سرعت برگشته. “در عرض دو یا سه روز که همه سقوط دور” گفت: Dan Ben-David رئیس Shoresh موسسه تحقیقات اجتماعی و اقتصادی.

ایتالیا با وزیر آموزش و پرورش در جزیره Azzolina گفت که برای حفظ کلاس درس اندازه قابل قبول در سطح مناطق را مجبور به بازگشایی توقیف ساختمان مدرسه و انتقال برخی از دانش آموزان در جاهای دیگر. او همچنین شناور ایده برگزاری کلاس در تئاتر, سینما و موزه ها — “حتی پارک,” او گفت:.

اما کشورهایی که از سر کلاس در حال حاضر در بر داشت که آن را آسان تر و ارزان تر به استقبال همه دانش آموزان به کلاس های درس خود را از آن است که به تدبیر پیچیده برنامه با چند شیفت و یا برای پیدا کردن فضای جدید است.

ایجاد ‘حباب’ در مدارس ممکن است مهم تر

در اسرائیل hypervigilant مقامات بهداشت عمومی موظف است که کل مدرسه هر زمان یک coronavirus مورد شناسایی شد در میان دانش آموزان یا کارکنان.

در مقابل در آلمان هنگامی که یک دانش آموز آزمایش مثبت که کلاس قرار داده و به اجباری دو هفته قرنطینه اما بقیه مدرسه ادامه داد.

واضح است که مدل آلمانی است که کمتر مخل. برخی از کارشناسان بهداشت و درمان بدین صورت آمده به مدافع که مهم تر از اجتماعی فاصله در یک کلاس درس در حال تلاش برای ایجاد حباب در مدارس به حد پتانسیل آلودگی و نیاز به بسته همه چیز را.

قانون مهاجرت و ملیت Fassbender

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

معلمان منجر به یک کلاس در پتری مدرسه ابتدایی در دورتموند آلمان در ژوئن 15.

انگلستان شروع به ارسال برخی از نمرات بازگشت داوطلبانه در ماه ژوئن. اما زمانی که مدارس به طور کامل بازگشایی در ماه سپتامبر به صورت اجباری و تمام وقت در کلاس های حضوری ابتدایی دانش آموزان را در “کلاس حباب” تا 30 و دانش آموزان دبیرستان در سال “حباب” تا 240.

کبک کانادا, استان سخت ترین ضربه از coronavirus تجربه با وسایل مختلف اجتماعی فاصله زمانی که آن را بازگشایی مدارس ابتدایی در خارج از مونترال در ماه مه. کلاس های محدود شد به 15 دانش آموزان است. کتابخانه ها باقی ماند بسته شده است. زنگ تفریح بار مبهوت بودند. برخی از مدارس به رنگ سبز نقطه در معلمان دانش آموزان زمینه را برای علامت گذاری کافی جدایی.

حباب معرفی خواهد شد زمانی که ابتدایی و بالا بازگشایی مدارس به صورت اجباری در کلاس آموزش در پاییز. در کلاس های درس دانش آموزان را به صورت گروه های شش دانش آموزانی که نمی خواهد که برای حفظ اجتماعی فاصله. حباب باید یک متر فاصله از یکدیگر و دو متر از معلمان است.

Helve فنلاندی عفونی-متخصص بیماری های اشاره کرد که حباب ممکن است ارزشمند به خصوص در جوامع با میزان عفونت مانند ایالات متحده که در آن ممکن است اجتناب ناپذیر که یک دانش آموز یا معلم را نشان می دهد تا با این ویروس در برخی از نقطه.

“چگونه می توانم به شما در به حداقل رساندن تاثیر در مدرسه ؟” او گفت:. “در بیشتر موارد شما باید در یک جامعه بیشتر احتمال دارد آن است که شما یک شیوع در یک مدرسه و یا که شما یک معلم یا پدر و مادر و یا یک کودک است که به ارمغان می آورد این ویروس به مدرسه.”

داوطلبانه بازده ممکن است معنی بسیاری از دانش آموزان در خانه بمانند

http://www.washingtonpost.com/video/world/french-schools-use-tape-to-maintain-social-distancing-in-the-classroom/2020/05/20/3287789b-2a39-45cd-a149-18c7ef921f3f_video.html

در بخشی به دلیل وجود ندارد, بسیاری از بیماری های مرتبط با مدارس برخی از دانش آموزان ، والدین و معلمان که در ابتدا مقاومت درس reopenings آمده اند در سراسر.

یک نظرسنجی از فرانسوی زبان در بلژیک یافت که 96 درصد از پاسخ دهندگان برنامه ریزی برای فرستادن فرزندان خود به مدرسه در پاییز.

مشخصات فنی آنها نمی خواهد که یک انتخاب است. آموزش و پرورش اجباری در بلژیک برای کودکان 6 ساله و بالاتر و اگر چه نیاز بود به حالت تعلیق در بهار امسال آن را به عقب در نیروی در ماه سپتامبر.

که در خط با حرکت بسیاری از کشورها به دور از داوطلبانه در فرد حضور و غیابدیدم که محدود جذب.

نخست وزیر بوریس جانسون مجبور شد برای به تاخیر انداختن برنامه به صورت کامل بازگشایی مدارس ابتدایی در انگلستان پس از مقاومت قوی از آموزش های کارگری و برخی از پدر و مادر در نظر دارد به نونهالان در پاییز.

[بوریس جانسون می خواهد به بریتانیا بازگشایی مدارس در هفته است. معلمان و مقامات محلی در حال هل دادن به عقب.]

“ما می خواهیم همه آنها را در ماه سپتامبر گفت:” جانسون. “ما شروع کردیم به فکر کردن در یک جهان که در آن ما کمتر نگران در مورد این بیماری است.”

در فرانسه در زمانی که مدارس بازگشایی در مه به صورت داوطلبانه آمار از سوی وزارت آموزش و پرورش نشان داد که تنها حدود 1.8 میلیون از 6.7 میلیون مهد کودک و ابتدایی دانش آموزان رفت و برگشت همراه با 600,000 از 3.3 میلیون میانه دانش آموزان.

فردریک فلورین

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دانش آموزان از خط تا وارد Ziegelau مدرسه ابتدایی در استراسبورگ فرانسه در 22 ژوئن برای اولین بار بعد از حضور اجباری.

فرانسه امیدوار بود بازگشایی خواهد آدرس نابرابری آشکار تحت آموزش از راه دور. اما دولت متوجه شد که دانش آموزان از خانواده های ثروتمند بودند به احتمال زیاد در میان کسانی که بازگشت به کلاس های درس خود را در حالی که بسیاری از خانواده های فقیر در ادامه به نگه داشتن فرزند خود را در خانه. وزیر آموزش و پرورش پیشنهاد شکاف تا به حال با عدم اعتماد است.

مقامات امنیتی فرانسه ساخته شده است در نهایت حضور در مدرسه اجباری برای نهایی دو هفته از کلاس ها در ماه ژوئن و قبل از تعطیلات تابستانی آغاز شد. خانواده ها و معلمان مورد نیاز برای چنین تقلا برای کمی زمان کلاس. برخی متهم به دولتی بودن بیشتر نگران آزاد کردن پدر و مادر به بازگشت به کار بیش از مورد نیاز دانش آموزان و معلمان.

که در مقایسه با ایالات متحده که در آن یک گروه کر در حال رشد از خانواده ها شکایت دارند که دولت و دولت های محلی در حال کم اهمیت جلوه دادن نیاز برای بچه ها در مدرسه قبل از پدر و مادر می تواند بازگشت به محل کار خود را.

دولت فرانسه در دفاع از تصمیم خود.

“دو هفته تعداد دو هفته نیست, هیچ چیز, آیا آن را از یک جنبه آموزشی یا روانی جنبه” Blanquer به وزیر آموزش و پرورش گفت. “مدرسه باید در نظر گرفته شود به عنوان یک مرکز مراقبت روزانه از انواع.”

جیمز McAuley در پاریس, Karla آدم در لندن ریک Noack در برلین, Steve هندریکس در اورشلیم Min Joo Kim در سئول سیمون Denyer در توکیو, Amanda Coletta در تورنتو, Quentin Ariès در بروکسل و چیکو هارلان در رم کمک به این گزارش.

به عنوان برگ برنده فشارهای مدارس برای بازگشایی در اینجا این است که چگونه کشورهای دیگر به کار گرفته اند بازگشت به کلاس درس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de