هرزه تلاش تولید هزاران نفر از ماسک برای استمفورد بیمارستان

استمفورد — دهها هزار نفر از ماسک است که محافظت از COVID-19 بوده است ساخت راه خود را در امتداد یک مسیر مخاطره آمیز از چین به استمفورد بیمارستان.

ساخته شده در کارخانه ای در استان شاندونگ ماسک باید hopscotched از یک شهر به دیگری و سپس به Anchorage به Indianapolis به شهر نیویورک و در نهایت استمفورد.

“روند مملو از عدم قطعیت” به گفته دیوید واتکینز یک استمفورد مرد که صاحب یک شرکت در چین و شنیده می شود یک تماس از بیمارستان بنیاد انتقادی نیاز به ماسک. “وجود دارد بسیاری از مشکلات در زنجیره تامین است.”

واتکینز ” شرکت منابع, نرم افزار کمک می کند تا آمریکا سازمان های بیمه فرایند مدارک مورد نیاز برای کار در چین است. او نمی ساخت تجهیزات حفاظت فردی شده است که در تامین کوتاه مدت از آنجا که بیماری همه گیر کوروناویروس آمار ایالات متحده در ماه فوریه است.

اما متخصصان پزشکی در خط مقدم از همه گیر گزارش می دهند که آنها مجبور به استفاده مجدد از تجهیزات و یا بدون آن. زمانی که او شنیده بود که اتفاق می افتد در استمفورد — که بیشترین COVID-19 موارد دور از هر شهرستان در کنتیکت — واتکینز که در خدمت در هیئت نمایندگان خواست برای کمک به.

بنابراین او راه اندازی بازحمت حرکت کردن ماسک با استفاده از اطلاعات تماس خود را در چین به شناسایی یک کارخانه که تولید تعداد زیادی از این نوع مورد نیاز توسط Stamford در بیمارستان.

آنها ساخته شده بود فقط اولین گام واتکینز گفت.

“ما نمی دانیم که آیا دولت چین خواهد به ما اجازه صادرات آنها و یا اینکه آیا دولت ایالات متحده خواهد اجازه دهید ما آنها را وارد یا فدرال اکسپرس خواهد پرواز آنها,” او گفت:.

در یک نقطه و در اواخر سفر از آن نگاه مانند یک آژانس فدرال در آمریکا را مسدود حمل و نقل واتکینز گفت: پس او را به نام یک عضو کانکتیکات هیئت نمایندگان کنگره ایالات متحده در کنگره جیم Himes.

“من می خواستم مطمئن شوید که آنها نمی خواهد متوقف در خط پایان” واتکینز گفت.

حمل و نقل 12,500 از 62,500 ماسک که تولید شد وارد در استمفورد بیمارستان این هفته گفت: Chris Riendeau معاون ارشد رئیس جمهور از استمفورد بیمارستان پایه و اساس است.

“آنها در بیش از سه روز — دوشنبه, سه شنبه و جمعه. آنها در حال حاضر شده است را به استفاده از” Riendeau گفت: پنج شنبه. “اکثر مردم در حال حاضر شنیده می شود N95 ماسک, اما وجود دارد چند تکرار که. ما KN95 ماسک, که, کامل, به عنوان ما به جهانی پوشش.”

این یک تمرین است که نیاز همه افراد مشغول به کار در مراقبت های بهداشتی تنظیم برای پوشیدن ماسک, او گفت:.

“این یک افزایش بزرگ می شود قادر به ارائه همه کارکنان با پوشش” Riendeau گفت: از حمل و نقل واتکینز به دست آمده برای افراد مشغول به کار در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

به عنوان پنج شنبه استمفورد بود 1,113 تایید COVID-19 مورد و 24 مورد مرگ و میر با توجه به یک گزارش روزانه از رژیم صهیونیستی است. ند لمانت ، یک استمفورد مدیر بیمارستان گفت: این هفته که بیش از 125 بيمار تحت درمان و فشرده-واحد مراقبت بود و نزدیک شدن به ظرفیت. یک یا دو COVID-19 بيمار در حال مرگ بوده اند هر روز.

شهرستان تشکر. برادلی مایکلسون گفت واتکینز, همکار منطقه 1 جمهوریخواه در هیئت نمایندگان را “واقعا چیز خاص” در به دست آوردن ماسک برای محافظت از کارگران مراقبت های بهداشتی.

“او تا به حال برای رفتن از طریق بسیاری از hoops برای دریافت از طریق آداب و رسوم. او تا به حال به کار در بیمارستان را به مطمئن شوید که ماسک در انطباق با استانداردهای” مایکلسون گفت. “من فکر می کنم او الهام بخش مردم را به انجام همه چیز است.”

این کار را انجام نمی واتکینز گفت.

“من هنوز تحویل کامل کالا. من 50000 تا ماسک در برخی از مراحل حمل و نقل اما معلوم نیست که آنها را در یک هواپیما و این که آیا دولت چین قرار داده خواهد شد محدودیت های آنها — ما در حال شنیدن صداهای که آنها ممکن است به دلایل من نمی دانم,” او گفت:. “فدرال اکسپرس متوقف گرفتن محموله جدید چرا که آنها هیچ بیشتر از ظرفیت حمل و نقل در چین است. حقایق در زمین تغییر روز به روز.”

واتکینز گفت: او زده غلیان احساسات پشتیبانی برای تلاش های خود را. او تحت پوشش برخی از هزینه های اما نیاز به یک دست کامل $140,000 هزینه تهیه 62,500 ماسک.

“من رسیده به مردم من می دانستم که. من گفت: “استمفورد بیمارستان دارای یک نیاز زیادی برای شخصی تجهیزات حفاظتی و آنها با داشتن مشکل گرفتن آن است. من فکر می کنم من ممکن است قادر به کمک کند اما من نیاز مردم برای کمک به من,” او گفت:. “این شگفت انگیز بود که چگونه به سرعت آنها متعهد قابل ملاحظه مقدار از پول است.”

کمک های مالی که به استمفورد بیمارستان بنیاد پذیرفته خواهد شد تنها در صورتی که ماسک می رسند. تماس با واتکینز در [email protected] برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر.

واتکینز گفت سپاسگزار او هم به دوستان در استان شاندونگ که کمک به او پیدا کردن یک کارخانه برای کارکنان خود در منابع Pro که تهیه ماسک برای حمل و نقل.

“از آن زمان کار سخت و حس مسئولیت مدنی و سخاوت به ایجاد این اتفاق می افتد,” او گفت:.

در روز ممکن است هنگامی که ماسک محافظ خواهد بود آمریکا ساخته شده فراوان تر و آسان تر به خرید واتکینز گفت.

تا آن زمان “وجود دارد کارخانه در چین که در ساخت آنها,” او گفت:. “آن گران و غیر مستقیم به آنها را دریافت کنید, اما این است که زمانی که آنها مورد نیاز است.”

[email protected]; 203-964-2296.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>