جمهوری خواهان پیشنهاد هزینه های اضافی $1tn (£776bn) به آدرس خسارت های اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این طرح شامل $100bn برای مدارس و صدور محرک پرداخت تا 1200 $برای اکثر آمریکایی ها.

بر اساس این طرح پرداخت خواهد جای 600 دلار افزایش مزایای بیکاری در طول بیماری همه گیر.

پیشنهاد مجموعه صحنه را برای مذاکرات با دموکرات ها که نام آن را “کاملا نامناسب”.

ما در حال حاضر صرف بیش از $2.4 tn بر روی ویروس امداد اقدامات ارسال میلیاردها دلار کمک به کسب و کار و فردی خانواده ها. اما اقتصاددانان هشدار داده اند از بهار که بیشتر لازم خواهد بود.

سناتور میچ مک کانل گفت: جمهوری خواهان می خواستم ببینم چگونه برنامه های موجود مشغول به کار بودند اما در حال حاضر تولید “طراحی شده و هدفمند پیش نویس” به آدرس اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر.

این پیشنهاد را کاهش می دهد $600 هفتگی بیکاری مکمل به $200 تا زمانی متحده می توانید راه اندازی یک هدف بیشتر سیستم که جایگزین 70 درصد از یک فرد قبلی دستمزد.

  • میلیون ها نفر از آمریکایی ها hanging by a thread’
  • ما فرستاده $1.4 میلیارد دلار از بیماری همه گیر کمک به مردم مرده

این کاهش نشان دهنده نگرانی که در حال حاضر مزایای کارگران دلسرد از بازگشت به کار پس از حدود دو سوم از دریافت کنندگان در حال گرفتن بیشتر از بیکاری از آنها مشغول به کار است.

آقای مک کانل گفت: جمهوری خواهان “می خواهم برای ادامه” بیکاری مکمل که منقضی می شود در این هفته است. “اما ما باید آن را در راه است که آهسته بازگشایی.”

و همچنین به عنوان پول برای پرداخت های مستقیم به خانواده ها و برای کمک به مدارس جمهوری خواهان گفت: آنها می خواهند به در محل قرار داده قانون برای محافظت از کسب و کار از کارگران coronavirus بهداشت ادعا می کند.

چه چیز دیگری دموکرات می خواهید ؟

سناتور چاک شومر که منجر دموکرات در سنا گفت: پیشنهاد شد “بیش از حد کم و خیلی دیر”.

آمریکا از دست داده است حدود 15 میلیون شغل از ماه فوریه و بهبود باقی می ماند بر روی زمین لرزان به عنوان ویروس موارد افزایش و برخی از مکان های reimpose محدودیت.

نزدیک به یک پنجم ما کارگران در حال جمع آوری مزایای بیکاری و بیش از نیمی از بزرگسالان در زندگی خانواده های که دیده می شود یک قطره در, درآمد, بر اساس یک نظرسنجی توسط آمار آمریکا.

“این جدی جدی بحران” آقای شومر گفت. “ما در حال اجرا خارج از زمان.”

او گفت: جمهوری خواه طرح به مبلغ یک “30% کاهش پرداخت” در زمانی که اکثر کارگران نمی خواهید به بازگشت به و تعویض به یک سیستم جدید را در نزدیکی “غیر ممکن” برای دولت ها به اجرا. وی با اشاره به مشکلاتی که دامنگیر این برنامه تا کنون است.

“آن را به تاخیر مزایای هفته اگر نه ماه ما به عنوان اسلاید به یک درجه بیشتر از رکود” او گفت:.

دموکرات ها که باید رو به جلو خود را $3tn طرح می خواهید بودجه برای دولت های محلی هستند که در مواجهه با کمبود بودجه با توجه به کاهش در فعالیت های اقتصادی است. بسیاری از اعتراض به بیکاری برش است که آنها می خواهند برای دیدن تمدید از طریق به پایان سال.

آنها نیز این پیشنهاد را رد کرد برای محافظت از کسب و کار از مسئولیت.

“آنچه که ما را پشتیبانی نمی کند این است که آنها چه میگویند برای کارگران ضروری: ‘شما باید برای رفتن به محل کار به خاطر شما ضروری ما جای هیچ مسئولیت کارفرمای خود را به که محیط کار ایمن و اگر شما مریض و شما بدون مراجعه چرا که ما به کارفرمای خود حفاظت'” کنگره نانسی پلوسی نماینده دموکرات در مجلس نمایندگان گفت: اخیرا در یک مصاحبه تلویزیونی.

آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ؟

برخی از جمهوری خواهان پیشنهاد کرده بود برای ردیابی سریع برخی از قطعات از قانون — یک ایده را رد کرد توسط دموکرات ها که دیدن این استراتژی به عنوان یک تلاش برای جلوگیری از از جمله اولویت های خود را.

آقای مک کانل روز جمعه گفت او انتظار می رود این مذاکرات را “چند هفته”. این سناتور همچنین نیاز به متقاعد کردن اعضای حزب خود او که نگران افزایش سطح بدهی دولت و مخالف بیشتر هزینه.

“پاسخ به این چالش ها را به سادگی نمی توان پارو پول نقد از واشنگتن است. پاسخ به این چالش ها خواهد بود مردم به کار” سناتور جمهوری خواه تد کروز گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de