محدودیت های بازگشت در اسپانیا به عنوان عفونت سنبله دوباره

Morell سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

تجدید حیات از coronavirus را تهدید می های اقتصادی گزاف گویی اسپانیا امیدوار بود برای دریافت از گردشگران مشتاق برای تابستان سرگرم کننده است.

مادرید — یک ماه پس از اسپانیا برداشته اروپا دقیقترین همه گیر مستند کشور کشتی با یک موج جدید در coronavirus عفونت tallying هزاران نفر از موارد اضافی و برقراری هر دو داوطلبانه دستورالعمل ها و محدودیت های اجباری.

وزیر بهداشت سالوادور Illa روز چهارشنبه تایید 224 فعال شیوع و 2,622 موارد تایید شده که او نسبت داده شده در درجه اول به فصلی farmworkers, مردم, حضور, خانواده, دریافت-togethers و کلوپ شبانه partyers. روز پنجشنبه وزارت بهداشت گزارش شده اضافی 971 موارد است.

“اکثر آنها مربوط به جمع آوری میوه و همچنین به فضای که در آن اقدامات برای جلوگیری از تماس ها آرام” Illa گفت: مجلس. “ما به تماس شهروندان به از دست دادن نیست احترام به ویروس — نترس از آن اما نه به از دست دادن احترام به آن است یا نه.”

شیوع را در کشور تعداد کل عفونت به 270,166 — حدود 24,000 بیش از در 21 ژوئن زمانی که دولت اعلام کرد “جدید عادی” برداشته به مدت سه ماه در سراسر کشور مستند و بازگشت کنترل کامل از سیستم مراقبت های بهداشتی به اسپانیا 17 مناطق. بیش از 28,429 مردم در اینجا درگذشت covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

http://www.washingtonpost.com/video/world/hotel-in-spain-transformed-into-hospital-as-authorities-scramble-to-contain-new-coronavirus-surge/2020/07/24/f9899828-75ef-464b-87ea-fddbe50715d0_video.html

این تجدید حیات را تهدید می های اقتصادی گزاف گویی اسپانیا امیدوار بود برای دریافت از گردشگران مشتاق برای تابستان سرگرم کننده است. گردشگری حساب برای نزدیک به 13 درصد از اسپانیا تولید ناخالص داخلی و بیش از 1 در 8 شغل. اما در سه ماهه اول سال 2020 به عنوان همه گیر ضربه سخت به تولید ناخالص داخلی کاهش یافته است 5.2 درصد است.

سنبله در موارد شده است بزرگترین در شمال شرقی منطقه کاتالونیا با بیش از 7,953 جدید تایید موارد از جولای 10. میزان افزایش بیش از دو برابر در سه هفته گذشته با توجه به ملی اسپانیا بررسی اپیدمیولوژیک.

در اوایل این هفته مقامات محلی اعلام کردند که با کاهش بیشتر چگونه بسیاری از مردم مجاز در 10 سواحل در منطقه بارسلونا برای بهتر اطمینان اجتماعی فاصله. آنها شهروندان خواست در خانه بمانند و بررسی های شهری وب سایت های به روز رسانی.

Nacho Doce

ایسنا

مقامات محلی اعلام کرده اند آنها را بیشتر کاهش می دهد که چگونه بسیاری از مردم مجاز در 10 سواحل در منطقه بارسلونا برای بهتر اطمینان اجتماعی فاصله.

در همین حال دولت کاتالان بازگشته به قبل از 21 ژوئن سلول قوانین در بارسلونا و یک دوجین دیگر شهرداری در منطقه شهری و همچنین در فیگورس, Vilafant La Noguera و لریدا. مقامات دستور کافه ها و رستوران ها به منظور محدود کردن داخلی اشغال به 50 درصد کاهش می یابد ورزشی به کمتر از 10 نفر بسته شب باشگاه ها و ورزشگاه ها و مسدود شدن برخی از فعالیت های فرهنگی.

اپیدمیولوژی مسئول منطقه بزرگترین بیمارستان هشدار داد در مصاحبه هفته گذشته با اسپانیایی روزانه El Pais که وضعیت در کشاورزی مرکز لریدا واقع در حدود 100 کیلومتری غرب بارسلونا “تا به حال به وضوح از دست رفت.”

“هیچ کس پیش بینی بود که تعداد زیادی از مردم که از خارج از کشور به انتخاب میوه در شرایط نامطلوب و که آنها ممکن است آلوده” گفت: اپیدمیولوژی Magda Campins از Vall d’Hebron در بارسلونا. “و هنگامی که عفونت شروع به شناسایی آن سخت به نگه داشتن زبانه ها در موارد و اطلاعات تماس خود را به دلیل برخی از آنها اگر چه آنها باید در انزوا و به دور از آنجا که آنها نیاز به کسب پول است.”

کاتالونیا را به وزارت کار و امور اجتماعی و خانواده است که با استفاده از یک هتل در لریدا به قرنطینه میوه کارگران که تست مثبت برای covid-19 اما قادر به منزوی کردن در خانه.

رئیس جمهور منطقه ای Quim Torra به نام وضعیت “نگران کننده” در روز چهارشنبه اما اصرار کانون در لریدا “به نظر می رسد ثبات و ما امیدواریم که به خم شدن منحنی رو به پایین این آخر هفته.”

Alejandro Garcia

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

ماموران پلیس با گشت زنی در ساحل سن سباستین در بارسلونا پس از مقامات منطقه ای نقل مکان کرد برای محدود کردن جمعیت.

اسپانیا در جنوب منطقه اندلس گزارش 27 فعال شیوع کروناویروس و در مجموع 545 تایید عفونت در هفته گذشته. نزدیک به یک صد تن از این موارد ناشی از یک کلوپ شبانه, حزب, دو هفته پیش در قرطبه.

ساحلی منطقه مورسیا بسته حمل و نقل به و از شهر تتنا در پنجشنبه reimposed محدودیت در اندازه تجمعات و توقیف کاباره ها. یک باشگاه مرتبط است به 55 تایید عفونت.

و مقامات در منطقه مدیترانه از والنسیا شد تا برای تصویب جریمه سفت جمعه برای افرادی که flaut اقدامات پیشگیرانه و حاضر به دنبال اشغال محدودیت در شب لکه های.

در مرکز پایتخت مادرید که دچار فشار از این بیماری همه گیر را موج اول در بهار مقامات گزارش 710 موارد جدید در هفته گذشته. استفاده از ماسک صورت گسترده است اما این منطقه خودداری از ساخت آنها اجباری است.

مادرید منطقه ای وزیر بهداشت, انریکه رویز Escudero دفاع که موقعیت در حالی که با استناد به یک چشم انداز مثبت در عفونت های زیر 40 گروه سنی است. او گفت: افراد جوان به اجازه پایین گارد خود.

“ما نمی توانیم حتی یک گام به عقب. افراد جوان باید آگاه از مسئولیت آنها” رویز Escudero گفت: در یک کنفرانس خبری پنج شنبه. “من از آنها بخواهید به استفاده از ماسک صورت و برای حفظ یک فاصله امن است.”

اسپانیا علائم 10 روز عزاداری برای covid قربانیان در حالی که جشن بازگشت به زندگی عادی

اروپا مناقصه adieu به گونه بوسه در coronavirus عصر

شش ماه به شش کشور, شش خانواده — و یک قدرت بی رحم بیماری همه گیر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de