بازگشت ناشناس هکر جمعی

به عنوان ایالات متحده با معاملات گسترده ناآرامی های مدنی در سراسر ده ها تن از شهرستانها “hacktivist” گروه ناشناس بازگشت از سایه.

هکر جمعی یک بار به طور منظم و ثابت در اخبار با هدف قرار دادن کسانی که آن را متهم به بی عدالتی با حملات سایبر.

پس از سالها آرامش نسبی به نظر می رسد که دوباره پدید آمده در پی تظاهرات خشونت آمیز در مینیاپولیس بیش از مرگ جورج فلوید امیدوار به افشای “بسیاری از جنایات” از پلیس شهر به جهان است.

اما این آسان نیست به پین کردن چه چیزی است که واقعا مرموز گروه کار می کنند.

که ناشناس هستند?

این “hacktivist” جمعی است و هیچ صورت و با هیچ رهبری است. آن شعار این است که به سادگی “ما لژیون” با اشاره به آن گفته می شود تعداد زیادی از افراد است.

بدون هیچ فرماندهی مرکزی ساختار هر کسی می تواند ادعا کند که بخشی از این گروه است.

این همچنین بدان معنی است که می توانید به طور افراطی اولویت های مختلف وجود دارد و هیچ دستور کار است.

اما به طور کلی آنها فعالان در نظر گرفتن هدف در کسانی که آنها را متهم به سوء استفاده از قدرت است. آنها در انجام این کار بسیار عمومی راه مانند ربودن وب سایت و یا وادار کردن آنها نیست.

خود را نماد یک Guy Fawkes, ماسک های معروف ساخته شده توسط آلن مور رمان گرافیکی V for Vendetta که در آن یک آنارشیست انقلابی دون ماسک برای سرنگونی فاسد فاشیستی دولت است.

چه اقداماتی باید آنها گرفته شده ؟

اشکال مختلف سایبری-حمله هستند که نسبت به ناشناس در رابطه با جورج فلوید تظاهرات.

اولین مینیاپولیس اداره پلیس سایت به طور موقت گرفته آفلاین بیش از آخر هفته در یک مظنون توزیع شده انکار سرویس (DDoS) حمله کند.

این یک ساده لوح اما موثر فرم سایبری-حمله که سیل یک سرور با داده ها تا زمانی که آن را نمی تواند نگه دارید تا و توقف کار در راه همان است که وب سایت های خرید می توانید به صورت آفلاین هنگامی که بیش از حد بسیاری از مردم سیل آن را به ضربه محکم و ناگهانی بالا و تقاضای محصولات.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

یک پایگاه داده از آدرس ایمیل و کلمه عبور ادعا می شود هک از اداره پلیس این سیستم نیز در گردش و مرتبط بودن ناشناس.

اما هیچ شواهدی وجود ندارد که پلیس سرور هک شده اند و یک پژوهشگر تروی هانت می گوید: اعتبار هستند به احتمال زیاد به آن وارد شده است از نقض داده.

یک صفحه در سایت های جزئی آژانس سازمان ملل متحد شده است تبدیل به یک بنای یادبود برای آقای فلوید جایگزین محتویات آن را با پیام “بقیه در قدرت جورج فلوید” همراه با یک ناشناس آرم.

در توییتر تایید نشده پست نیز رفته ویروسی که ظاهرا پلیس رادیو پخش موسیقی و جلوگیری از ارتباطات است.

کارشناسان نشان می دهد که بعید است به یک هک و می تواند به جای نتیجه یک سرقت قطعه از سخت افزار بودن فرماندهی توسط معترضان در صحنه – اگر فیلم واقعی هستند در وهله اول.

ناشناس فعالان نیز گردش ماه-پیر اتهامات علیه رئیس جمهور تهمت گرفته شده از اسناد و مدارک در یک دادگاه مدنی مورد بود که به طور داوطلبانه اخراج توسط متهم قبل از آن به دادگاه رفت.

باید آنها عمل بیش از نژاد مسائل قبل از ؟

به رغم وجود دارد که هیچ یک رویکرد واحد و یکپارچه در میان ناشناس’ اعضای این گروه هدف گروه بر روابط در گذشته است.

در سال 2014 زمانی که تیراندازی به مایکل براون در فرگوسن میسوری, باعث اعتراضات گسترده اعضای ناشناس تهدید به هدف قرار دادن این شهر اگر معترضان آسیب دیده اند.

سپس آنها را غیر فعال وب سایت شهر به خطر انداختن ارتباطات در تالار شهر و با هدف قرار دادن این شهر رئیس پلیس.

بعد از آن سال آنها “اعلام جنگ” در کو کلاکس کلان (KKK) انتشار اطلاعات شخصی از جمله اعضای آنلاین.

برخی از ناشناس اعضا همچنین با حمله به کمپین گروه Black Lives Matter وب سایت بیش از اتهام “ضد نژاد پرستی سفید”.

این بازگشت معتبر است ؟

جورج فلوید مرگ منجر شده است به آنچه که بی بی سی در نیویورک خبرنگار نیک برایانت به عنوان گسترده ترین نژادی تلاطم و ناآرامی های مدنی پس از ترور مارتین لوتر کینگ در سال 1968.

این است که در برابر این پس زمینه که در Facebook صفحه ادعا می شود مربوط به ناشناس تصویری منتشر شده در مورد آقای فلوید مرگ وی از سوی مامورین یک رشته از دیگر جرائم مربوط مینیاپولیس پلیس و تهدید به عمل می کنند.

همان Facebook صفحه نوشته شده مشابه ویدئوها در مورد کامپیوتر و و “چین برنامه ریزی برای سلطه بر جهان” در هفته های اخیر که – مانند جورج فلوید تصویری – قابلیت الکترونیکی-مبدل صوتی بحث قبلا منتشر شده اخبار.

اما آن را بسیار گسترده تر توجه پس از مینیاپولیس اداره پلیس وب سایت به نظر می رسد زدم آفلاین.

این نوع سایبری-حمله که ناشناس است که به طور معمول همراه با?

عمده ناشناس عملیات به سرفصل بود در برابر کلیسای ساینتولوژی در سال 2008 که در آن با استفاده از حملات DDoS به دست کشیدن از بعضی از سازمان وب سایت ها به صورت آفلاین همراه با تماس های شوخی و خالی پیام های فکس طراحی شده برای مختل کردن ارتباطات خود را.

در سال است که به دنبال پس از یک بحران مالی جهانی این گروه عمل کرده و در حمایت از بهار عربی در اعتراض به حرکات هدفمند Sony Entertainment بیش از آن تلاش برای سرکوب نرم از کنسول پلی استیشن 3 و پشتیبانی از جنبش اشغال وال استریت اعتراضی در میان دیگران.

آنها همچنان به حمایت از شبیه علل و صحنه ضد برپایی تظاهرات در سراسر جهان, اما خود را برجسته در رسانه های جریان اصلی کاهش یافته بود در سال های اخیر است.

انقلابی تصویر و تمایل به نهادهای قدرتمند به نظر می رسد قابل توجه وتر در طول بحران کنونی در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>