ریچاردسون در دیدار با مادورو اما نتواند به آزادی آمریکایی Green Berets بازداشت شده در ونزوئلا حمله

سابق نیومکزیکو فرماندار بیل ریچاردسون به این نتیجه رسیدند چهار روز ماموریت ویژه به ونزوئلا روز جمعه با موفقیت در باز کردن یک کانال مستقیم با رئیس جمهور نیکولاس مادورو اما شکست در هدف فوری: انتشار هشت با مشخصات بالا زندانیان برگزار شد در کاراکاس از جمله هفت آمریکایی است.

در یک مصاحبه تلفنی با واشنگتن پست — اول خود را پس از ترک کاراکاس — Richardson, بزرگان دولتمردان از حزب دموکرات و سفیر سابق ایالات متحده در سازمان ملل گفت: خوشبینی اولیه در مورد تامین آزادی سریع از حداقل برخی از زندانیان تبدیل شده بود به ناامیدی پس از ابتلا به مادورو “در یک روز بد.”

“من فکر می کنم من او را گرفتار در یک روز بد زمانی که او قادر به پخش بسیاری از نارضایتی گفت:” ریچاردسون که در دیدار با مادورو چندین بار در گذشته است. “من خوش در آغاز راه است. ما تا به حال یک ساعت و نیم جلسه با مادورو … آن را بسیار صمیمی و بسیار دوستانه است اما او نمی خواهد تکان دادن.”

سفر با این وجود به مبلغ مهم ترین تلاش های دیپلماتیک در کاراکاس توسط یک آمریکایی واشنگتن پس از قطع روابط با ونزوئلا و توقیف سفارت آمریکا وجود دارد در اوایل سال گذشته است. هر چند رسما خصوصی بشردوستانه ماموریت سفر بود “هماهنگ” با دولت ایالات متحده ریچاردسون گفت.

ریچاردسون گفت: ماموریت مشغول به کار شده بود با کمک از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نماینده ویژه به ونزوئلا الیوت آبرامز و ویژه ریاست جمهوری فرستاده گروگان امور راجر Carstens. او گفت که او انجام هیچ پیام مستقیم از دولت آمریکا اما تا به حال ارائه شده برای کمک به تسهیل کمک های انسان دوستانه برای ونزوئلا است.

“من فکر می کنم آنها را از دست داده یک فرصت برای بهتر کردن اوضاع در یمن مقابل” ریچاردسون گفت. “من فکر می کنم آن را اندکی باز کردن درب با یک نتیجه ناامید کننده است که من فکر کردم قابل دسترسی است. ما باقی بماند اما ما به شما اجازه برخی از زمان رفتن ،

[ونزوئلا اجرایی بازداشت شده در شکست حمله می گوید او بی خبر گرو]

او وارد ونزوئلا روز دوشنبه به tweeting قصد خود را برای مداخله با Maduro. ریچاردسون پنج بار جایزه صلح نوبل نامزد خود را برای “دیپلماسی رسمی” از طرف های بین المللی زندانیان و گروگان ها گفت که او درگیر ونزوئلا در درخواست از اعضای خانواده گروهی از زندانیان برگزار شد مادورو دولت.

این زندانیان شامل یک نیم دوجین روغن مدیران شناخته شده به عنوان “Citgo 6” و پنج تن از آنها دوگانه آمریکا و ونزوئلا شهروندان — بازداشت شده در ونزوئلا به اتهام فساد مالی در سال 2017. ریچاردسون نیز در پی انتشار لوقا Denman و ایران بری, دو آمریکایی سابق Green Berets بازداشت ممکن است در طول یک اتفاقی حمله با هدف برکناری مادورو.

ریچاردسون در زمان تماس تلفنی با رئیس جمهوری ونزوئلا روز سه شنبه پیش از خود را چهره به چهره ملاقات با 57 ساله رهبر پنج شنبه. او گفت: ونزوئلا معاون رئیس جمهور Delcy رودریگز وزیر ارتباطات خورخه رودریگز و مادورو را مژه ها Flores بودند همه در حال حاضر در این مذاکرات.

ریچاردسون کاهش یافته است به بحث در مورد مادورو لیست از “نارضایتی” پخش شد در مذاکرات. اما یک روز قبل از خود را چهره به چهره ملاقات با یک کشتی نیروی دریایی ایالات متحده — ناوشکن USS Pinckney — انجام عملیات خاموش ونزوئلا ساحل و در آب های ادعا شده توسط مادورو دولت.

[ونزوئلا raid: چگونه یک کلاه سبز و defecting کلی برنامه ریزی برای ضبط مادورو]

ریچاردسون گفت: او با اشاره به مادورو توافق هایی که قبلا رسیده کمک معامله میان دولت سوسیالیستی و مخالف خوان Guaidó. تلاش از جمله توزیع کمک های پزشکی برای کمک به سهولت بدتر شیوع کروناویروس در مبارزه آمریکای جنوبی هنوز نیازهای لجستیکی جزئیات به کار می کرد اما از آن خواهد شد برای پرداخت با دولت ونزوئلا بودجه به unfrozen توسط ایالات متحده و اروپا است.

او گفت که او ارائه شده به آن کمکهای بیشتر به عنوان طولانی به عنوان Guaidó همچنان درگیر است. “آنها خیلی خوب با آن” ریچاردسون گفت.

اما در پایان این کافی نیست.

در بیانیه روز شنبه, آبرامز تصریح کرد آمریکا خواستار آزادی Citgo 6. کارمندان سابق از Houston-بر اساس Citgo Petroleum, روغن refiner قبلا کنترل شده توسط دولت مادورو دستگیر شدند در طول یک سفر کسب و کار به کاراکاس در ماه نوامبر سال 2017 و پس از اتهام پول شویی, اختلاس, اخاذی با تهدید و شرکت در جرم و جنایت سازمان یافته. مردان انکار همه اتهامات علیه آنها.

“جلسه پس از شنیدن لغو شده است و آنها هرگز محاکمه” آبرامز گفت. “آنها باید منتشر شود به بازگشت به خانواده خود را بلافاصله. دل ما به این مردان و خانواده خود را. وزارت امور خارجه ادامه خواهد داد و تلاش های ما به رایگان آنها را تا روز زمانی که آنها منتشر می شوند.”

انتشار سریع برای Denman و بری داده و در درگیری های اخیر ماموریت نظامی علیه مادورو — همواره دیده می شود به عنوان یک شات. اما ناظران امیدوار بود ریچاردسون ممکن است قادر به تضمین آزادی حداقل برخی از مدیران نفت — داد alirio زامبرانو خوزه لوئیس زامبرانو, Gustavo Cardenas, خورخه تولدو Jose Angel پریرا و Tomeu Vadell. در ماه فوریه مردان منتقل شدند از بازداشت خانگی به Helicoide بدنام کاراکاس زندان اجرا شده توسط SEBIN ونزوئلا را ترس از هوش ،

به جای این ماموریت به نظر می رسد برای باز کردن یک فرآیند دیگر به امن خود را آزاد کند. به معنای قطع کامل روابط دیپلماتیک و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استادانی هدف سرنگونی مادورو را پیچیده واشنگتن توانایی به طور مستقیم به حمایت از این زندانیان.

[از Miami condo به ونزوئلا, ساحل, چگونه یک طرح به ‘تصرف’ مادورو رفت و سرکش]

اعضای خانواده و مادورو دولت به نام ریچاردسون توسعه یک “مثبت” گام. در مصاحبه ای با پست در ماه ژانویه مادورو خواستار مذاکرات مستقیم با ایالات متحده است.

“از نظر ما این به مثبت اولین رویکرد برای آینده اقدامات حسن نیت” خورخه رودریگز گفت: در یک متن برای پست.

علامت Denman برادر لوقا Denman گفت: او نا امید شده و از آنچه او به عنوان یک شکست توسط مقامات ایالات متحده برای برقراری ارتباط با خانواده خود را در مورد برادرش حقوقی گرفتاری. او گفت: در یک کنفرانس ویدئویی با ریچاردسون مرکز جهانی تعامل می تواند اتفاق می افتد “در چند روز آینده” به دنبال در سفر.

“من مطمئن هستم که آنها برخی از ایده در مورد آنچه در آن می گذرد را به همه این بچه ها در خانه” Denman گفت. “من تا به حال هیچ واقعی انتظار است که لوقا و ایران خواهد بود آینده را با آنها, اما من فقط به این روند آغاز شده است. تا ریچاردسون دخالت ما نیست و تا به حال هیچ گونه کمک از هر کسی که در دولت ایالات متحده.”

مادورو مصاحبه: رئیس جمهور ونزوئلا می گوید او هنوز هم در کنترل آماده برای مذاکرات مستقیم با ایالات متحده

Guaidó مصاحبه: رهبر مخالفان وعده داده شده به صرفه جویی در ونزوئلا است. در حال حاضر شعله او روشن است petering و ایالات متحده خود را حامیان وزن گزینه های خود را.

ایالات متحده پیشنهاد دولت انتقالی برای ونزوئلا بدون مادورو یا Guaidó

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de