پادشاه رپ: ریک روبین باعث می شود که صنعت موسیقی راه رفتن راه خود را

4 نوامبر 1986

در سال 1964 تام ولف نوشت: “اولین سرمایه دار خیلی مهم از نوجوانان” در مورد 23 ساله Phil Spector. صالح برادران “از دست داده اید که Lovin’ Feelin’ ” بود در راه خود را به شماره یک و Spector را برچسب Philles شد که در آن آمار گیری نخست. ولف توصیف Spector به عنوان یک وحشت زده و عصبی یهودی, اشتباه, پسر نابغه — اول جوانان برای ایجاد یک دلار چند موسیقی امپراتوری برای موسیقی پاپ از آن است.

در سال 1964 فردریک جی روبین یک ساله شد. در حال حاضر 23 خود سنگ داغ ترین تهیه کننده و صاحب رکورد خود را شرکت Def Jam, ریک روبین نزدیکترین موسیقی پاپ آمده است این دهه به تولید یک conceptualist که می تواند نسبت به Spector در استودیو جادوگری, تیزهوشی و بخار-نورد نفس است. هر دو در حال گریز از مرکز یهودی تهدید آمیز است. اگر او هنوز نمی دانند جدولها به عنوان چند بار به عنوان Spector — روبین شده است پشت این خرید و فروش در حدود سه میلیون رکورد, از جمله بالا 10 واحد (اجرای D. M. C. تابستان آمار “Walk This Way”), دو پلاتین آلبوم (Run-D. M. C. s Raising Hell) یکی طلا آلبوم (L. L. Cool J, رادیو) و بیشتر در راه (جدید منتشر شده توسط Beastie Boys و قاتل) — مقایسه نگه می دارد. هر دو گسسته studio سبک: Spector با دیوار خود را-از-صدا و روبین با خود سخت گیر می شه b-boy انفجار یک ناب, اذیت کننده ارکستراسیون از رپ و متال — دو اشکال مورد علاقه of rock ‘n’ roll.

و مانند Spector, روبین آغاز شده به عنوان یک نوجوان نابغه و تقریبا بلافاصله رفت و در به دست آوردن ثروت و پشت صحنه قدرت. با استفاده از فن آوری خود را در برابر هر دو آنها موسیقی ساخته شده است و اغلب ، که مرتب سازی بر اساس ارز الهام گرفته از Mick Jagger به درخواست روبین به تولید آهنگ برای آینده, انفرادی, LP, دعوت روبین می گوید او را قبول کند اگر او می تواند پیدا کردن زمان. او دیگر جاه طلبی. مهمترین این نوشتن و کارگردانی و تولید Def تصاویر برای اولین بار از ویژگی های سخت تر از چرمیک اسپاگتی غربی/فیلم نوآر/blaxpoitation فیلم با بازی Run-D. M. C. مصاحبه خود و پدر خود را به عنوان پدر-و-پسر نژادپرستانه گانگستر روبین ادویه وضعیت خود را به عنوان یک جوان مرد سفید سفر در محافل سیاه و سفید که می توانید انجام دهید بدون اشتباه است.

“ریک یک دیکمی گوید:” Adrock یک رپر در Beastie Boys و پسر نمایشنامه نویس Israel Horovitz. “او می داند که چگونه برای دریافت آنچه او می خواهد. آن را تقریبا به یک روحانی چیز است.”

راسل سیمونز روبین 28 ساله سیاه شریک در Def Jam و رپ impresario که زندگی فیلم Krush شیار بر روی آن قرار می دهد این است: “من مطمئن هستم که ریک می خواهم من به شما بگویم چه حرامزاده او است.”

این عجیب و غریب است ستایش برای ثروتمند مستقیم-یک suburbanite که پول قرض گرفته شده از پدر خود برای شروع ثبت شرکت در حالی که هنوز زندگی در یک NYU خوابگاه. دو هفته پس از او از کالج فارغ التحصیل شده در سال گذشته او و سیمونز امضا چند آلبوم مقابله با CBS که هر یک از طرفین ادعا می کند بزرگترین تنظیم در نوع خود در جهان میلیون ها نفر” با توجه به روبین که نمی شود هر بیشتر خاص. کاملا یک دستاورد برای کسی که هنوز خواب ظهر گذشته.

روبین نیست نگاه مانند یک میلیونر است. او به نظر می رسد مانند آرتور بیکر یکی دیگر از فربه سفید تولید کننده مسئول تعدادی از نفوذ رقص سوابق (Afrika Bambaataa را “سیاره راک” به Cyndi Lauper ریمیکس, در میان دیگران) با دستکاری سیاه, خیابان برای تلفن های موبایل در یک پاپ متن. در اوج موفقیت خود را در سال 1984 بیکر منتشر روبین اولین رپ تک “مال شما” توسط رپر T لا راک و خراشنده جاز مانند جی. بر خلاف بیکر, روبین وزن به نظر می رسد نسبت به موفقیت خود را. و او واقعا است بزرگ در حال حاضر. با موهای بلند قهوه ای و تمیز و ریش رنگ پریده, پوست و دوچرخهسواری لباس زنانه — شلوار جین سیاه و rock ‘n’ roll تی شرت- روبین ازلی فلزات سنگین از بچه های لانگ آیلند. بر خلاف تصویر روبین نمی, نوشیدن, نمی دود و نمی مخدر. او می خورد.

“من مانند ریک چرا که او می خورد مثل من غذا خوردن می گوید:” داریل تیم mcdaniels از “D. M. C.” از Run-D. M. C. “ملاقات ما ریک در سال 1984 به عقب زمانی که او DJ برای پسران بیستی. DJ Double R آنها استفاده می شود به او تماس بگیرید. اتاق خود را بسته بندی شده بود تنگ تر از Afrika Bambaataa را — سوابق همه جا پوستر در همه جا و آن را نیمه b-boy. برای یک فرد سفید آن واقعا هیپ. او تا به حال هر rap ضبط و ضرب و شتم جم است که شما احتمالا می تواند. ما شروع به پرسیدن نظر او در مسائل ما چون او احساس ما احساس. ما اولین تولید کننده لری اسمیت رفت و به چیزهای بزرگتر و بهتر با Cameo بنابراین ما نیاز به کسی برای کمک به ما با بالا بردن جهنم.

“ریک نیست نوع فرد را به ذخیره کردن یک برنامه است. او اجازه دهید ما قرار داده و ما را دو سنت در. اگر ما چیزی به او نمی مانند او می گویند [تقلید ریک کم صدا] “من فکر نمی کنم که سرد است’ — که راه او. یا ” که واقعا نرم. مشغول گرفتن یا از دست داده است.’ ما رکورد ‘افتخار به سیاه و سفید’ — ریک تحت فشار قرار دادند که بسیار سخت است. هنگامی که ما برای اولین بار شروع به کردن, آن, واقعی, واقعی شاخی. اما او گفت: “بد و آن را پرقدرت.’ شما لازم نیست که به هیچ معینی نژاد و عقیده و رنگ و یا سن برای مردم را به آنچه آنها می خواهند.”

L L Cool J, متولد, James Todd Smith دوست “از آن شما است” بنابراین او با ارسال یک نسخه ی نمایشی به NYU آدرس روبین ذکر شده بود در ژاکت. روبین داد L. L. تماس بگیرید. “من فکر ریک سیاه” L. L. می گوید: “علت هنگامی که او بر روی گوشی او برای تلفن های موبایل ، اما سیاه و سفید و یا سفید آن را می سازد تفاوت به من. ریک به من داد من شکستن زمانی که من سزاوار یک. همه چیز تغییر نکرده پس من با ریک به جز که در آن زمان من نمی خرید به عنوان بسیاری از چیزها است. مادر بزرگ من می خواهم به خرید آنها را برای من.”

روبین آپارتمان استودیو مانند خود, پیر, خوابگاه, اتاق دو برابر به عنوان دف جم ، موفقیت تغییر نکرده و طعم خود را در دکوراسیون داخلی; او هنوز هم یک گل. (Def Jam به تازگی خریداری یک پنج داستان Noho ساختمان در حال حاضر در حال سوخته برای دفاتر یک استودیو ضبط و برای روبین.) چه کوچک مبلمان او به نظر می رسد به عنوان اگر آن را در بر داشت در یک کوچه. در طول چند مکالمات, تلفن, حلقه, پاسخ به ماشین آلات کلیک کنید. Run-D. M. C, تبلیغات, سیاه و سفید, نور, AC/DC, پوستر و عکس از Led Zeppelin تزئین دیوار و همچنین به عنوان یک Beastie Boys نقاشی های دیواری نقاشی دیواری. روبین خواب در تخت زیر شیروانی قرار دادن است که چهره یک تلویزیون و ویدئو. اجاق گاز جدول.

“این سخت بود اما در حال حاضر من ثابت” روبین می گوید در توصیف آنچه در آن بود که یک دانشجو با بسیاری از b-boy دوستان است. “من در خوابگاه زندگی می کردند و من تا به حال این همه بچه ها سیاه و سفید دیدن من در همه زمان ها. مردم فکر می کردند این عجیب و غریب بود. وجود دارد چیزی هیجان انگیز و خطرناک در مورد آن گمان می کنم اما این چیزی است که من می خواهم.”

هیچ کس در اطراف Def Jam سیاه یا سفید ارائه می دهد برای بررسی روابط نژادی فراتر از banalities و کلی. اما با صحبت کردن, سیاه و سفید, روبین آورده هم زیاده روی های سنگین فلزی و braggadocio رپ — سودآور ازدواج. اگر او سیاه و سفید, آن را سخت به تصور کنید که رکورد مدیران توصیف پرخاشگری که برای اولین بار رسالت او را به رپرهای. که قادر به رفتن به هر دو راه یکی از دلایلی است که چرا او سیمونز کامل شریک کسب و کار. همچنین چگونه روبین همراه با خود دوستان بیستی پسر دور می توانید با بازی خیلی سریع و سست با سیاه و سفید تابوهای. روبین زیرک دورویی است که یک دلیل بزرگ چرا Def Jam سازمان تولید مقدار زیادی از پول نقد سرد.

چانگ کینگ خانه از فلز است که بی ادعا استودیو با دولت از هنر ریتم, ماشین آلات که در آن روبین تولید می شود بسیاری از L. L. Cool J, رادیو و Run-D. M. C. s بالا بردن جهنم. دیر summmer شب Beastie Boys آنها روبین ملاقات کرد زمانی که آنها در یک گروه پانک به نام جوان و بی فایده در حال ضبط. CBS اجرایی استیو Ralbovsky در دست است برای بررسی پیشرفت خود را در سال-در-این-ساخت Licensed to Illکه سه نفر می خواست به تماس نمی تواند یک بچه (CBS صحبت از گروه خارج از آن). Ralbovsky پیشنهاد معامله بین CBS و Def Jam, منحصر به فرد توسعه, بازاریابی و توزیع و تنظیم کند که حداقل پنج آلبوم هنرمندان و دوازده 12-اینچ, تک آهنگ در سال است. این داده Def Jam منابع به گسترش فهرست خود را به 20 عمل می کند که برخی از آنها داده اند CBS مشکلات.

به عنوان مثال یکی دیگر از رپر ادعا می شود واقعی L. L. Cool J به جلو آمده و ادعا آهنگ های خود را و نام مرحله به سرقت رفته بود توسط James Todd Smith قرار داده و در رادیو. L. L. آن را انکار می کند (“مسخره”) به عنوان نشانی روبین. CBS وکلا با توجه به crossclaim در برابر Def Jam در این مراسم یک دست کت و شلوار واصل شده است. برای محافظت از خود روبین حاضر به ضبط های رادیویی‘s را دنبال کنید تا زمانی که این موضوع حل و فصل است.

پسران بیستی نیز شده است به پدر و مادر شرکت سردرد. خود را هرزه rowdy رفتار (به عنوان به خوبی به عنوان اتهام سرقت یک دوربین در یک حزب) برای اولین بار آنها را ممنوع از CBS محل. سپس آنها را متقاعد توسط CBS به انتشار “سناریو” یک پیشنهاد Bside که شامل شعر “Homeboy او را به ضرب گلوله در مادر-fuckin’ ، مایکل جکسون یک CBS عمل خود و صاحب حقوق انتشار برای بیتلز کاتالوگ حاضر اجازه دهید خود را بازنویسی نسخه لنون/مک کارتنی “من پایین” به نظر می رسد در Licensed to Ill. نه این که جکسون که هر چیزی در برابر رپ; او و Run-D. M. C. در حال بحث در مورد امکان همکاری در یک anticrack آهنگ برای آلبوم بعدی خود را.

اما بقیه بیستی محصول است که هنوز خوش آمدید, بر خلاف دیگر روبین پروژه قاتل سلطنت در خون. CBS در ابتدا در پشت این پروژه توسط این L. A. شیطانی سرعت metallists. این شرکت در حال حاضر رو به دعاوی مربوط به اثرات روانی Ozzy Osbourne و Judas Priest رو پای سرد پس از یک پیشرفت بررسی ذکر شده یک آهنگ در مورد نازی جوزف منگله. “آنها می خواهند [اد. توجه داشته باشید: ناخوانا]” روبین می گوید: “اما آنها می ترسند به قطع.” او در زمان به پایان رسید نوار به Geffen Records, که تا به حال هیچ گونه تردیدی. گفن حمل 100 ، 000 نسخه از سلطنت در خون این هفته است.

پس از Ralbovsky برگ استودیو Beasties شروع به انجام Whippets فلزی کوچک سیلندر از گاز خنده. با قرار دادن این به cannister مورد استفاده برای فشرده خامه آنها انتشار گاز به یک بادکنک در خورد و احمقانه است. این است که چگونه آنها را آماده به کار کند. روبین واکنش نشان می دهد به دوزخ خونسردی می کند و شریک شدن. و نه نشانی از او رد.

در خلق و خوی پسران بیستی در حال حاضر آماده برای رپ بیش از این آهنگ حمایت برای چه روبین تماس “واقعیت ترانه از آلبوم” — “شما باید به مبارزه برای حق خود را به حزب.” این AC/DC, تمام راه های جامد 4/4 با روبین در نواختن گیتار تحریف, آکورد قدرت. Adrock (که در حال حاضر ترجیح به نام “شاه Adrock”) گام به مایک و صدای خود را ترک و در خط اول. هر بیستی حرکت به عنوان اگر MTV آن دوربین های نورد: اسلحه flail و گردن و رگهای متورم, دست کشیدن در crotches. بودن بیستی پسر یک nonstop عملکرد قطعه.

در بیرونی اتاق استیو Ett چانگ کینگ مقیم مهندس کار کرده است که با روبین در اکثر Def Jam recordings. سال گذشته بیش از روبین آموخته به مهندس با تماشای Ett در کنترل هیئت مدیره. او شده است در استودیو به مدت 10 سال apprenticing در Steely Dan و ریکی لی جونز آلبوم, اما فقط به عنوان مهم است که تجربه خود را به عنوان یک درامر برای ریک تولیدات بیشتر صداها و درام. زیرا این راه کسانی که طبل — آیا ایجاد شده از دیجیتال نمونه خراشیده از دیگر سوابق و یا از سازهای کوبه ای واقعی — طنین انداز در اطراف خواننده های رپ که اشکال nonmelodic اما به شدت ریتمیک شنیداری فضا در روبین آهنگ. “چه آرتور بیکر می کند به نظر من دیسکو” روبین توضیح میدهد: “از آنجا که آن را بر اساس ضربان نبض: boom-cha-boom-cha-boom-cha. چه کار کنم b-boy که به نظر من rock ‘n’ roll, چرا که آن را بر اساس rock ‘n’ roll بیت: boom-boom-چا بوم-boom-boom-cha.”

اغلب این ضربان ها بداهه در چانگ کینگ. پس Ett می داند ویژگی های پایان روبین سهم علاوه بر بازی باس و گیتار می آید با گوش. “ریک می داند حق دور زمانی که چیزی نیست صدای حق” Ett توضیح می دهد. “اگر من بازی او را به یک نوار در عرض 30 ثانیه اول او شما آن را دوست دارم یا از آن متنفرم. شاید او کمک خواهید بنویسید ضرب و شتم. یا اگر کسی یک رپ نوشته شده و خاص شعر کار نمی کند ریک خواهد آمد تا با راه های مختلف گفت: آنچه آنها می گویند. اما بیشتر او اجازه می دهد که هنرمند باید راه خود را.”

پشت در اتاق کنترل روبین به طرز درس و فشار دکمه. تمام خواننده های رپ, enunciate به وضوح به خصوص L. L. Cool J و خود را تحویل قافیه با به اندازه کافی احساسات آنها را احساس کردند. قافیه گرفتن توجه از آنجا که روبین ترتیب آنها را به verse-chorus سازه. او رپرهای نمی ramble. یک عبارت مانند “سنگ زنگ ها” معافیت جریان و پوند در صفحه اصلی عنوان بنابراین خریداران می دانید چه به درخواست. در Beastie Boys’ “آن را نگه دارید در حال حاضر آمار آن” عنوان کر خود را قرض گرفته و در مخلوط از دو منبع — این “آن را نگه دارید در حال حاضر” از Kurtis Blow را “کریسمس رپ” و “آمار” از Doug E. تازه را “La Di Da Di.”

بیستی آهنگ که روبین را به کار بر روی در حال حاضر “این سبک جدید” یکی از چند بدون شعار کر اما این آهنگ به قله و معافیت از تنش ایجاد شده توسط راه روبین و Ett کار مخلوط کردن هیئت مدیره. هر یک از هیئت مدیره 24 آهنگ شامل یک به طور جداگانه ثبت کوبه ای عنصر که تکرار یک عبارت ده ها بار. روبین و Ett فشار دکمه به هر یک از cowbell بالا کلاه دام و باس درام آهنگ پاپ در و و در لحظه دقیق. مخلوط کردن هیئت مدیره خود را به عنوان چندشکلی drumset که اجازه می دهد تا مقدار زیادی از آزادی برای تغییر آهنگ. که همراه با روبین instrumental سهم اضافه می کند تا به کنترل محتوای سوابق خود را. بنابراین او می تواند خود را تشویق کنند نوازندگان به “بد” از آنجا که او در هیئت مدیره doctoring آنها. در یک پرواز کسب و کار چه دیگر تولید کننده طول می کشد یک سال برای تکمیل رپ آلبوم ؟

پس از پایان آنها برای شب حدود سه صبح Adrock, بیستی Mike D و روبین رفتن به پالادیوم. چیزی است که در مایکل تاد اتاق ایضا برای باشگاه گربه. این اقدام در دنج سوپ و برگر. اوه نه آنها از بهترین آیتم در منوی split-سوپ نخود.

تنها آرامش در جدول, گفتگو رخ می دهد زمانی که من بپرسید چرا Adrock به اشتراک گذاری نویسنده اعتبارات برای “من نیاز به ضرب و شتم” در رادیو LP زمانی که او اعتبار در اصل 12 اینچ. “من نمی توانم باور کنم که از شما خواسته که! می گوید:” Adrock. روبین نگه می دارد مادر. ترانه نوشتن و تولید اعتبارات درد افراد اطراف Def Jam چون روبین دوست دارد برای دیدن نام خود را در نسخه قابل چاپ.

در میعادگاه قشنگ ساحلی, ساحل, صفحه اصلی, میکی روبین پس از یک فروشگاه مبلمان مالک و در حال حاضر کودکان کفش عمده بالند در مورد پسرش: “او هرگز پس از باز کردن یک کتاب در دانشگاه نیویورک و هنوز هم علائم بزرگ.”

“نمی گویم که!” admonishes همسرش, لیندا روبین نشسته در سراسر میز آشپزخانه.

آقای روبین در ادامه “او دارای یک حافظه عکاسی. او را به مطالعه. او می خواهم به نشستن در کلاس و جذب همه چیز. او پول قرض گرفته شده از من, به طوری که او می تواند شروع به رکورد خود را برچسب. این بسیار نیست اما او هرگز به من پرداخت می شود برگشت. من نمی خواهم آن را به عقب. او فوق العاده سازمان مانند آل کاپون حتی به عنوان یک کودک. زمانی که او کوچک بود او را خرید پوسته رنگ آنها و سپس فروش آنها را.”

“او درست در بین ما تا زمانی که او بود, چگونه, پیر, 12?” آقای روبین خود می پرسد که می گوید: “او فکر سبز بوگی مرد پنهان در گنجه خود را.” او می گوید که آنها در نهایت او را به خواب در اتاق خود را با خرید او یک بستر تختخواب سفری است که به نظر می رسد مانند یک دلیجان. آقای روبین confides “هنگامی که او به خانه می آید و بدون یک دختر او هنوز هم گاهی اوقات می خوابد با ما.”

“من داده ریکی بسیاری از آزادی” آقای روبین می گوید: “اما من اصرار داشت که او به دنبال دو قوانین: آیا استفاده از مواد مخدر و هرگز دروغ به من. من به او گفتم ‘ریکی شما رو من و شما نیاز به هیچ کس دیگری در این زمین است. اما اگر شما دروغ شما دمار از روزگارمان درآورد تا بهترین معامله یک پسر تا به حال.’ او نیازی به دروغ به کسی چون اگر کسی نمی مانند حق با اونا. او را نمی گه از کسی.”

او طول می کشد مرا به ریک اتاق خواب. انبوهی از yellowed Village Voices انباشته شده در گوشه ای. پوستر Devo the Dead Kennedys و دیگران خط دیوار. تعمیر کتابچه راهنمای پر کردن قفسه. “ریکی چنین ذهن مکانیکی. او می تواند انتخاب کنید تا یک کتاب چگونه و انجام هر کاری است.” ریک متعلق به سه خودرو جدید: یک Bradley GT II یک فیات و یک میلی گرم تبدیل خوانده شده که در حال حاضر نشسته در گاراژ. “او قرار داده $1000 رادیو در ماشین” آقای روبین می گوید. “Jazzy جی به او کمک کرد تا جوش سخنرانان در.”

پشت در آشپزخانه خانم روبین ارائه می دهد یک chocolate bundt cake و می گوید: “او در مهد کودک زمانی که من استخدام یک شعبده باز برای جشن تولد من و او آن را دوست داشت. ما او را خریداری برخی از ترفندهای سحر و جادو. پس از آن ما شد دوستانه با کسی که در ساحل به نام از Irv Tannen که متعلق به چه احتمالا بزرگترین فروشگاه سحر و جادو در جهان Tannen است. و ما شروع به رفتن وجود دارد در همه زمان ها. ریکی ملاقات افرادی که علاقه مند بودند در سحر و جادو مانند اورسن ولز نرم مخلوط شده با بزرگسالان استفاده می شود به صحبت کردن با آنها مانند یک. سپس او رو به نام فراموش کریسمس نشان می دهد برای یک ایستگاه اتش نشانی. آنها به ریکی 50 دلار برای نیم ساعت نشان می دهد و او به نظر می رسد در مقابل از حدود 500 نفر در همه عصبی است. حضور او و راه او صحبت کرد به او کنترل کامل بر مخاطبان و حتی پس از آن.”

آقای روبین می گوید: “او می تواند در استودیو ضبط با Run-D. M. C., و او را, او را به هر حال. فقط به سلام می گویند.”

او به من نشان می دهد بقیه از خانه. استاد در اتاق خواب وجود دارد یک ویدئو پروژکتور و یک صفحه نمایش بزرگ در پای تخت. به حق از آن آویزان است و یک قاب پوستر از یک زن در شلوار چسبان سواری نوشیدن از یک برندی snifter یک پا تکیه بر فندر از رول. این زیر نویس, “فقر داره.” سپس به مبله زیرزمین به اتاق روبین باقی می ماند در “زمانی که او به ارمغان می آورد خانه دختر.” زیادی وجود دارد تشک در مقابل دو تلویزیون و دو هیولا بلندگو. خانم روبین قرار می دهد آهنگ های استریو که او ذکر شده چندین بار در طول سفر من هلن ردی مامان و پسر سرود “من و شما در برابر جهان است.” خانم روبین می گوید چشمان پر از اشک “این من و ریکی.”

آقای روبین اسکورت من خارج است. او امتیاز در این فاصله در یک ساختمان مدرن. “این شهرستان لانگ بیچ دبیرستان که ریکی رفت.”

“میعادگاه قشنگ ساحلی ساحل” ریک می گوید که در آن او بزرگ شده “است ثروتمند عمدتا یهودی با برخی از ایتالیایی ها. انتهای شرق ساحل طولانی است upper-middle-class یهودی و ایتالیایی. مرکز شهر در یک محله یهودی نشین. پایان غرب است سفید نشین عمدتا ایرلندی با برخی از ایتالیایی ها. و وجود ساحل اقیانوس اطلس است که غنی و کرد waspy. آن باور نکردنی بود که در چنین یک نوار کوچک از زمین وجود دارد این سخت برش سرزمین. و همه بچه ها رفت و به همان دبیرستان — معدن.

“لانگ بیچ دبیرستان است که حدود 70 درصد سفید و 30 درصد سیاه و از آن استفاده می شود به دلیل از مسابقه شورش. سفید صحنه در دبیرستان من بود به Led Zeppelin, بله, پینک فلوید, رولینگ استونز — همه کسانی که گروه به طور کامل بیش از. در حالی که سیاه و سفید بچه ها در انتظار بودند برای آخرین رپ سابقه بوده است. من به یاد داشته باشید درخواست یک بچه چه مورد علاقه خود گروه رپ شد و او گفت: این تصادف خدمه به دلیل رکورد خود را آمد در هفته گذشته. و هفته قبل از آن بود بد بو اما در حال حاضر آن را سقوط خدمه. آن را بسیار هیجان انگیز است که مردم می تواند بسیار مترقی موسیقایی است که آنها می خواهند جدیدترین چیزی که آن را دوست دارم و آن را فراموش کرده ام هر چیز دیگری.”

رادیو تنظیم این نژادی پارامترهای. به نوبه خود در ایستگاه های که بازی در درجه اول موسیقی سیاه و سفید شما را بشنود بازدید امروز. شاید یک آهنگ از یک ساعت خواهد بود بیش از چند ماه. لحن در سه ماه بعد آن را به یک لیست پخش های مختلف. بسیار وجود دارد اتاق را برای تنوع در این جمعیتی آگاه فرمت, اما گاهی اوقات باعث می شود امتیازات به تبادل نظر احساسات که هرگز فرصتی در سنگ های رادیویی. هنگامی که به اندازه کافی بچه ها در حال گوش دادن به هر گونه زیرزمینی رکورد مهم نیست که چقدر عجیب و غریب مانند Strafe “در آن مجموعه” آنها نیروی آن را بر روی درجه زیرا آنها تحت سلطه درخواست خطوط.

این اتفاق کمتر در AOR ایستگاه که برنامه نویسی شده است برای جمعیتی که مسن تر هر سال همراه با پخش خود را. روبین می گوید: “سیاه و سفید و ایستگاه های رادیویی را انتشار لیست بیشترین درخواست آهنگ از آن سال و ‘Freebird’ خواهد بود در بالا 10. هنوز! و “پلکانی به بهشت”! سنگ ایستگاه های بازی از جمله مزخرف چنین nonprogressive موسیقی است.”

صنعت موسیقی رفتار سفید موسیقی به عنوان یک جریان تاریخ و موسیقی فقط به عنوان آخرین چیزی. بسیاری از شرکت رکورد را حفظ خواهد کرد در چاپ کل کاتالوگ سفید عمل می کند که به فروش نمی اعداد بزرگ و حذف محصول توسط همه اما بزرگترین-فروش سیاه عمل می کند. رفتن به برج سوابق و شما ممکن است پیدا کردن پنج Spandau Ballet عناوین اما تنها آخرین ژان ادویه که تا به حال حدود پنج ، به عبارت دیگر سیاه و سفید بچه ها “مترقی” از آنجا که آنها هیچ انتخاب است.

شرایط مانند این تشویق تجار کوچک به نگه داشتن چشم در آنچه ران در موسیقی است. مستقل منتشر شده توسط جدید آمریکا گروههای موسیقی راک ممکن است به کالج رادیو و اگر این گروه واقعا خوش شانس دریافت ربوده عمده برچسب. تا آن زمان, تجاری, سفید رادیویی است که معمولا دست در حالی که سیاه و مستقل سوابق است که دستیابی به heavy rotation تجاری, سیاه, رادیو عادی هستند. به دلیل تغییرات جدید در رادیو ارتقاء شانس بهبود یافته برای سیاه و سفید, indie در, به متقاطع. در حال حاضر وجود دارد بیشتر سیاه و سفید, سوابق, indie در و عمده در جدول پاپ پس از اواخر دهه 70 دیسکو بوم. این فضای مجاز موسیقی پاپ موفقیت سیمونز پت Def Jam پروژه وهران “آب” جونز و bis تک ضربه “باران” و بیشتر به طور قابل توجهی Run-D. M. C. “در این راه قدم بردارید.”

زمانی که روبین اولین برداشت تا Lucite گیتار مادرش او را خرید هنگامی که او دبیرستان دانشجوی سال اول آن را به بازی مانند جورج بنسون. او به جانی Ramone. کسی که به او آموخت که چگونه به بازی گیتار Steve Freeman, مدرسه خود را بالا صوتی و تصویری استاد. فریمن که توصیف خود را به عنوان یک هیپی, به یاد می آورد: “حتی در دبیرستان ریک همیشه آقای خود ارتقاء است که می تواند به هر چیزی که او می خواست. او گوش دادن بیشتر به AC/DC و پانک راک, زمانی که او در بر داشت که گروه هایی مانند برخورد آموخته بود چگونه به بازی سازهای خود چیزی شبیه به یک ماه قبل از آنها با تشکیل یک گروه. بنابراین ریک فکر کردم: “چرا من نه؟’ “

روبین تمرین به اوایل Ramones LPs و پس از سه ماه او می تواند فقط به عنوان سریع. یکی پس از دیگری او می تواند سریع تر که به معنای بهتر است. در اطراف او در سال دوم او تشکیل حقیقتند. در علاوه بر این به سرعت روبین تحسین پانک توانایی فریب ثبت شرکت. این Plasmatics’ تلویزیون تخریب مانع از تبلیغات اعتراض به شعبده باز در او و در حالی که برای او آویزان با mohawked نوازنده گیتار Ritchie Stotts. با مدرسه چهار-track recorder, روبین ساخته شده حقیقتند کاست. هدف او این بود که به بازی CBGB, ناراحت, مردم شروع به دعوا و پرتاب کردن. آن کار می کرد.

فریمن می گویند ممکن است سخت همه چیز در مورد روبین اما همانطور که با بسیاری از دیگران این سخن نه با خشم بلکه با هیبت. “پدر او تا به حال یک بار آسان اعتباری فروشگاه مبلمان. مانند پدر خود ریک می داند که چگونه به مردم فقیر برای خرید چیزهایی. هنگامی که او در دبیرستان بود ریک نمی اویختن در browntown [بلند, ساحل, سیاه و سفید محله] اما او تقلیدی و می داند که چگونه به تغییر مردم او ساخته شده Beastie Boys به خود alter ego — آنها هرگز نفرین و یا رو بالا قبل از آنها ملاقات ریک. او تا به حال بیشتر دوستان از بسیاری از کودکان و نوجوانان اما او نگاه بسیاری از مردم بیش از حد. برخی از نارضایتی او را به دلیل ماشین خود, دیگران چون او می تواند یک را بدون مطالعه. حتی در آن زمان او می دانست که چگونه به استفاده از سیستم.”

در حال حرکت به یک انقلاب ایجاد کرد خوابگاه در سال 1981 به او استقلال او می خواست. پدر و مادر او دیگر مجبور به نشستن در ماشین خود را در حالی که او در داخل مرکز شهر باشگاه مشاهده علاقه مندی ها مانند باند چهار و بد مغز است. او ثبت نام به عنوان یک فلسفه عمده با قصد رفتن به مدرسه قانون اما به پایان رسید تا تحصیل در رشته تولید فیلم. و زندگی در دانشگاه نیویورک او را به ارمغان آورد و نزدیک به رپ صحنه که از سال 1981 تا به حال گسترش مرکز شهر به مانند باشگاه های نگریل. او با تشکیل گروه دیگری شلنگ بودند (و هنوز هم گاهی اوقات) آهسته هاردکور/فلزی/گروه نویز در Flipper حالت. با کمک ضبط صاحب فروشگاه اد Bahlman که 99 برچسب رکورد منتشر کلاسیک باشگاه زیرزمینی سوابق توسط بوش Tetras, ESG و مایع مایع روبین منتشر شد دو شلنگ EPs. آنها شامل فلز تفسیر top 40, r&b: ریک جیمز “سوپر عجایب,” اوهایو بازیکنان “آتش” و شکلات داغ را “شما انگیز Thang.” یکی از اصلی منعکس ریک نیابتی علاقه به مواد مخدر “پیش بینی شیطان.” روبین فروخته شده خود را کپی و در زمان شلنگ به تور سواحل غرب است. “این واقعا زیرزمینی. ما نمی دانیم که به اندازه کافی مردم را به تور کار درست است.”

در زمان او وارد رپ صحنه روبین آموخته ضرورت مناسب اطلاعات تماس به سرعت و به ملاقات تمام حق مردم است. DJ Jazzy جی که چرخید و در بسیاری از مرکز شهر باشگاه که تا به حال رپ شب مانند نگریل زیرزمینی و Roxy شد زود ، روبین به طور منظم به دنبال مشاوره خود را که در آن سوابق به خرید این جفت ارز به زودی تصمیم خود را ضبط. آنها می خواستند K ویژه از کارانه سه اما او در دسترس نیست بنابراین آنها برادر خود را T LA سنگ به رپ “از آن شماست.”

روبین در نظر گرفته شده برای قرار دادن برش خود را به عنوان او شلنگ سوابق. به جای او “مال شما” برای مشخصات پیشنهاد شده است که برای انتشار آن بدون کاور. او تبدیل مشخصات پایین. روبین در آن بازی آهنگ برای آرتور بیکر که به او پیشنهاد پول بیشتر و یک آستین با روبین آثار هنری بود اما تقریبا از یک سال قبل از آن بیرون آمد و در سال 1984 و چند ماه قبل از آن ضربه های رادیویی بزرگ است. روبین ادعا بیکر هرگز پرداخت.

“که فقط درست نیست می گوید:” بیکر. “و من هرگز پرداخت کردم برای وصول و Burzootie را ‘ماشین درام,’ است که او را در برچسب خود را بدون اجازه من حتی اگر من نوشت: اول از 16 خط رپ. اما همه این است که آب در زیر پل تا آنجا که من نگران هستم. ریک یک خراب-بچه بداخلاق و لوس ذهنیت که او می تواند دور با هر چیزی به عنوان طولانی به عنوان سوابق خود را به خوبی انجام دهد. او و بسیاری از مردم او را با این نسخهها کار میکند بزرگ شده اند در خانواده های ثروتمند و آنها می خواهند همه چیز را در راه خود را. از آنجایی که من برای اولین بار ملاقات ریک من می توانم بگویم که او تا به حال یک خیابان خوب حس. او را قادر به ضبط صدای زنده rap نشان می دهد که چیزی که هیچ کس دیگری قادر به انجام است. او را برداشت تا بر آنچه Run-D. M. C. انجام شد و در حال حاضر به فروش می رسد آن را به آنها.”

در این زمان دانشگاه تا به حال تبدیل به یک دلخوری به روبین. مقامات بهداشتی تلقی اتاق خود بود که آشغال با روزنامه ها و برگر-to-go کاغذ بسته بندی”نامناسب برای زندگی است.” ساکنان خوابگاه در مورد شکایت باشگاه-سطح و حجم از استریو و یکی از همسایه ها او را گرفت و قبل از اینکه یک دانش آموز دادگاه. او برنده این پرونده با این استدلال که سر و صدا لازم بود برای کار خود را. دانشگاهیان بودند حداقل از مشکلات خود را; او ادعا می کند او نمی کلاس گذشته خود 20 ماه. سابق هم اتاقی آدم Dubin می گوید: “تا زمانی که من می دانستم که او پرداخت و مردم را به نوشتن مقالات برای او.”

به زودی پس از انتشار “این مال شما” روبین ملاقات راسل سیمونز که سوابق او را تحسین و به خصوص Run-D. M. C. است. این احساس متقابل است. “‘آن ‘ شما’ ” سیمونز به یاد می آورد, “یک, هاردکور, hiphop, رکورد, اما آن را به حال یک کر یک آرایش و تمام چیزهایی که هیچ کس تا به حال فکر می کردم به قرار دادن در آن آهنگ. من با ریک در Danceteria و من می توانم آن را باور نمی کند. او دوست داشت همه همان پرونده من و همه آنها نبودند فروش — crazy شکستن رکورد که نمی airplay. او را درک موسیقی راه بسیاری از افراد ساخت آن را نداشت. او به من گفت که او می خواست برای شروع ضبط مستقل شرکت و از من خواست به شریک زندگی خود را. خوب, من می خواستم برای انجام یک معامله عمده برچسب. سپس او مرا L. L. Cool J و گفت: این مرد را باید ما اول انتشار. او واقعا مصر است.”

روبین می گوید: “راسل ساخته شده بود شاید 20 پرونده که من فکر فوق العاده ای بودند اما او نبود ثروتمند. پس از آن من تا به حال در برخورد با بسیاری از مردم در موسیقی رپ, هیچ یک از آنها آن را درک کرد. هنوز هم به این روز نمی به جز راسل جم استاد جی و چند نفر دیگر. بنابراین من گفت: “من می خواهم شما را به شریک زندگی من است. من اجرا شرکت من انجام همه چیز برای انجام وجود دارد و شما می توانید نیمی.’ “

در اواخر ’84 Def Jam اولین انتشار 12 – اینچ, تک از L. L. Cool J “من نیاز به یک ضرب” به فروش می رسد 120,000 نسخه. اما موفقیت آن نمی آمد بدون برخی از کار بر روی چه چیزی بود که ضروری Def Jam عنصر: تصویر. “هنگامی که من شنیده ام L. L. نوار” سیمونز به یاد می آورد: “من فکر می کردم این مرد بزرگ است. و ریک گفت: “او در نیمه سکس, راسل” و من گفت: “شما چه معنی است ؟’ و ریک گفت: “شما را ببینید.’ بنابراین L. L. آمد به دفتر من پوشیدن fuckin’ بی باک چهار [بند] و تسمه در اطراف پاهای خود را مانند برخی از breakdancer. و من گفت: “که در آن شما از?’ او گفت: “Hollis.’ من گفت که برو آیا می توانید این شلوار؟’ L. L. آمد از همان محله من و اجرا [راسل برادر ‘اجرا’ از Run-D. M. C.] در آن بزرگ شده و بچه ها نمی مانند که جز در breakdance فیلم. او گفت: “من می خواهم به سوابق مانند اجرای’ و من گفت: “آیا شما مثل اونا?’ او گفت: “آنها در حال فروش،’ L. L. Cool J آموخته است که چگونه به L. L. Cool J به دلیل ریک به او آموخت. وقتی L. L. آمد به استودیو برای انجام خود خواننده ریک و او را بسیاری استدلال می کنند. او می خواست به آواز خواندن.”

L. L. این را انکار می کند: “من هرگز می خواستم به خواندن. مانند آهنگ من می گوید من فقط نمی انجام آن است.”

هر چند تنها 23, روبین را توسعه داده است یک آرام فلسفی رفتار است. “سرد” است بیشترین و رایج ترین تعریف ایده آل او در طلب آن است. چون او همیشه در حال افزایش فله او هاله ای است که ممکن است تماس های سنگین فلزی بودا. اما به او چیزی برای مخالفت با چیزی که او احساس می کند به چالش کشیده و او تبدیل به یک برونگرا مجری که عاشق شوک تاکتیک. هجا منفجر دست پوند هوا می شود و او ریکی Rockin’ Wrestlin’ مربی. اعتبار ایده های خود را می دهد راه را برای خود ارزش سرگرمی و آن را سخت نمی شود و تحت تأثیر او بود. جسارت او بسیار بیش از حد است که آن را تبدیل به یک جذاب خلع سلاح خروج حتی زمانی که او را bullshitting.

“Def Jam برچسب های منحصر به فرد که ما در کسب و کار موسیقی” او می گوید: “در حالی که دیگر ثبت شرکت ها در کسب و کار بانکی. آنها پول وام شما را یک رکورد به شما پرداخت آن را به عقب با فروش خود را و آنها را به یک قطعه از آن پس ، آنها را در آن نگاه کنید به عنوان فروش چیزی. واقعا نفرت انگیز است. پس از آن وجود دارد بسیاری از مردم در صنعت موسیقی w}io فقط کاربران مانند مشخصات. من فکر نمی کنم که مردم در مشخصات هستند که بسیار به موسیقی رپ. من فکر می کنم این چیزی است که آنها را به استفاده از پول است.

“کسب و کار نشان دادن رکورد, کسب و کار, سرگرمی, کسب و کار — این همه مزخرف,” او می گوید. “هیچ کس چیزی نمی داند. من کمی می ترسم در مورد ساخت این فیلم [سخت تر از چرم] اما وجود ندارد کسی که می داند که بیشتر از من انجام دهد. من مطمئن شوید که در مورد آن است. من در مجموعه ای از Krush شیار تماشای مایکل شولتز مستقیم یک صحنه بین اجرا و برادر خود راسل. و همه چیز را به او گفته بود اشتباه است. آن را واقعا به من رفته…. من با خواندن این اسکریپت. من درک چگونه به آن احساسات است. این همان چیزی است که شما در حال ساخت یک رکورد است. بنابراین من پا در مقابل او و من گفت: “نه! که نه چگونه از آن می رود! این است که چگونه از آن می رود!’ و من به کارگردانی صحنه است. سپس شولتز گفت: “ببخشید ریک. با من بیا برای یک دقیقه است.

“در حال حاضر این کار در حال وقوع بود در گوشه ای از یک تئاتر صحنه است. او بازوی خود را در اطراف من راه می رفت و من تمام راه را در سراسر تئاتر واقعا دور قبل از او چیزی گفت. مثل شما به کسی که واقعا دور چون چیزی بد قراره اتفاق می افتد. بنابراین او گفت: “ریک من از شور و شوق خود را. اما وجود دارد فقط می تواند یک مدیر و من مدیر و اصلا تا به حال انجام این کار است. و من گفت: “من واقعا متاسفم اما این واقعا من دیوانه. زیرا هنگامی که شما آن را قرار داده در فیلم, که راه آن جاوا و جاوا باشد اشتباه است.’

“بنابراین ما رفت و برگشت. و بچه ها که انجام شد این صحنه گفت: “باید چه کار کنیم؟’ شولتز به آنها گفت: آیا به آنچه که ریک گفت.’ و آنها را انجام داد و خوب بود.” ■

ریک روبین 10 بهترین

“مال شما” — تی لا راک و جاز جی (Partytime, 1984)
در اینجا اولین def jam ساخته شده است که دیگران ممکن است. سنگ جاذب رپ تشویق مصرف کنندگان به رکورد خود ایشان در حالی که جی خاراندن انفجار مانند مایلز دیویس در ترک است.

“هارد راک”/”حزب میشیم خشن”/”بیستی شیار” — Beastie Boys (Def Jam, 1985)
AC/DC “در” ریف می شود بازرسی و نگهداری در یک سمت با gakkoş سرعت رپ در ب حفاری چگونه روبین — یا DJ Double R او به عنوان شناخته شده بود و پس از آن — نشان می دهد ریشه های خود را با خاراندن در رهبری Zep را “راک اند رول است.” الهام بخش شعر: “من این مرد را که نیاز به معرفی ندارد/من یک ابزار تولید مثل”

رادیو — L. L. Cool J (Def Jam/CBS, 1985)
تنظیم روبین سابقه برای پایدار کیفیت آن را بهبود می بخشد و با هر تولید رادیو کارشناسی ارشد اصول اولیه این ضربه سختبه قافیه مبتکر و L کتابداری و اطلاع رسانی بیش از حد صدا است که در صورت خود را از کلمه یکی است. بسیار دیگری وجود ندارد اما این که راز این آلبوم اثربخشی. مثل همه خواننده های رپ L L. دهان قرار می دهد بیش از او اسطوره است.

“او بر روی آن” — پسران بیستی تصویری (Def Jam, تصاویری, 1985)
این Beasties تمرین خود را Monkees حرکت در زن مقبول سفله, ساحل, ممکن است برای MTV طنزهای تلویزیونی. بیتا دیوید لی راث در خود دختر در حال تماشای بازی.

“بد”/”ته خط” — تالار صوتی دینامیت (Def Jam/CBS, 1986)
کسل کننده آهنگ های دانشجویی توسط ریک را مخلوط کنید. در حالی که بسیاری remixers یک رکورد آنها با اضافه کردن overdubbed لایه روبین طول می کشد تکه های دور می روم برو و شلیک شد.

بالا بردن جهنم — Run-D. M. C. (مشخصات 1986)
مربوط به سه نفر به طور مستقیم روبین قطاری خود را caiaaraderie. بهترین آهنگ های گرما و خودانگیختگی ساخت برای یک حزب بزرگ رکورد. دوم به تریلرهای متقاطع آلبوم از ’80s, با تشکر از Aerosmith و ’70

“کلمه”/”ساردین” — Junkyard گروه (Def Jam/CBS, 1986)
روبین ترین سیاسی ثبت و تجاری با صدای تلپ افتادن. این واشنگتن برو بچه می خواهید به خوردن و دیدن خواهر خود به دانشگاه بروند اما ریگان ساخت بمب با خود مواد غذایی.

سلطنت در خون قاتل (Def Jam/گفن, 1986)
آنچه به این عمده برچسب اولین توسط L. A. مهمترین شيطان-دام سنگین فلزی speedsters لبه — حتی بیش از متالیکا را Master of Puppets — این است که مجسمه سر و صدا این هرگز قبل ثبت شده است بنابراین immaculately. وقتی که من برای یک شعر ورق روبین پاسخ داد: “شما نمی خواهید آن را. این شعر واقعا dumb_>’ به عنوان او می داند که کلمات ثانویه آن علامت تعجب که تعداد.

Licensed to Ill — Beastie Boys (Def Jam/CBS, 1986)
در اینجا در فراوانی است که هر یک از PMRC ترس در مورد رپ و متال که روبین ماهرانه ژن-تکه. سفید غنی بزرگسالان جوان خیالبافی در مورد آنچه در آن به معنی به سیاه و سفید: آنها داستد و شلیک یکی دیگر در پشت در حالی که در زنان وجود دارد به نقض (با سوت زدن توپ خفاش ها و چه نه). طنز آمیز و توهین آمیز و در هر سطح این است که روبین بهترین و در عین حال

سخت تر از چرم — یک فیلمنامه نوشته شده توسط ریک Menello و ریک روبین (Def تصاویر)
“ریک گفت ما میخوایم بهترین فیلم تا کنون” D. M. C, می گوید: در مورد این فیلم که costars او اجرا و مربا استاد جی. “ما میخوایم مردم شلیک در سر و آن را مانند رمبو یا 48 ساعت.” اسکریپت زیاده بیشتر فیلم homages از برایان د پالما جشنواره فیلم. به عنوان سریع و شدید و خنده دار به عنوان روبین سوابق این certai11 فرقه کرایه ممکن است فیلمهای و شاید یک riotinducer. تیراندازی آغاز می شود نوامبر 3. — B. W.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im