ریو به نظر می رسد برای بازگشایی برزیل به عنوان روش های ایتالیا در coronavirus مرگ و میر

ریو دو ژانیرو (ایسنا) – شهردار ریو دو ژانیرو مجاز بیش از 10 ، 000 فروشندگان خیابانی به بازگشت به کار در روز پنج شنبه و با حضور رئیس جمهوری برزیل فشرده برای اقدام قانونی به نیروی محلی برای بازگشایی سواحل به عنوان coronavirus مرگ و میر در کشور به سرعت نزدیک شدن است که از ایتالیا.

فایل عکس: مردم ایستاده در مقابل یک فروشگاه در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در ریو دو ژانیرو برزیل در ژوئن 2, 2020. رویترز/پیلار الیورس

آمریکای لاتین به عنوان یک کل تبدیل به کانون coronavirus بیماری همه گیر. در حالی که چند کشور دیگر در منطقه شده است ضربه سخت تر در سرانه شرایط برزیل است و تا کنون بیشتر مورد تأیید و مرگ و میر با 584,016 موارد و 32,548 مرگ و میر ناشی از چهارشنبه شب با آن تلفات رتبه بندی تنها در زیر ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و ایتالیا.

از زمان شروع این بیماری همه گیر جناح راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro به عنوان ویروس گفت: در روز جمعه که مرگ است “هر کس سرنوشت” و گرسنگی و بیکاری و در نهایت اثبات کشنده تر است.

در میان متحدان خود است, Rio de Janeiro شهردار Marcelo Crivella که همچنین تحت فشار قرار دادند برای بازگشایی در هفته های اخیر پس از بیش از دولت های محلی خاموش کردن کسب و کار برای جلوگیری از گسترش. روز سه شنبه این شهرستان از نزدیک به 7 میلیون نفر مجاز Cariocas به عنوان ساکنان شناخته شده به خارج از ورزش در حالی که یک زیر مجموعه کوچک از مغازه ها اجازه داده شد به بازگشایی شده است.

در روز پنج شنبه Crivella گفت: بیش از 10 ، 000 فروشندگان خیابانی می تواند بازگشت به کار.

“روز دیگر برخی از بچه ها به من گفت: من ترجیح می دهم به مرگ از coronavirus از دیدن خانواده ام از گرسنگی می میرند,” Crivella به خبرنگاران گفت.

بعد در روز در طول یک Facebook Live, جلسه Bolsonaro تشویق فدرال وکیل عمومی به شکایت متحده به زور آنها را به بازگشایی خود را در سواحل است.

در حالی که دولت با استانداران و مدیران در جای دیگر در منطقه به طور کلی گرفته شده این ویروس به طور جدی تر از Bolsonaro رشد گرسنگی و لرزان امور مالی عمومی در حال هل دادن رهبران در سراسر آمریکای لاتین به بازگشایی تجارت به غم وغصه از بسیاری از اپيدميولوژيستها.

در برزیل, مقامات بهداشتی می گویند وجود دارد, نشانه های جدید از بستری شدن در بیمارستان در حال تثبیت, اما جدید مرگ و میر و تایید موارد هنوز هم به سرعت در حال رشد.

روز چهارشنبه این کشور گزارش 1,349 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس دوم آن متوالی رکورد روزانه.

گزارش توسط Rodrigo Viga Gaier و گرم اسلاتری; ویرایش توسط شفق الیس

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>