Rippowam چراغ شب در استمفورد افتخار کلاس 2020

استمفورد — در چراغ روشن پیام “2020 #شما سنگ” نمایش داده شد برای همه برای دیدن در مقابل Rippowam دبیرستان.

این Rippowam انجمن اولیا و مربیان تصمیم به نور تا شب به افتخار مدرسه کلاس 2020 که آیا یک فرد فارغ التحصیلی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

در مجموع 600 مشاهیر شد قرار داده شده در مقابل مدرسه همراه با رقص چراغ های نئون در درختان بالا. در مرکز صفحه نمایش بزرگ نور متحرک که به عنوان خوانده شده: سال 2020 #شما سنگ.

Rippowam خانواده ها را از طریق مقابل مدرسه برای لذت بردن از نور صفحه نمایش. کل جامعه مدرسه قادر به لذت بردن از نمایش تقریبا از طریق فیلم ها و عکس های ارائه شده توسط انجمن اولیا و مربیان.

به دلیل COVID-19 بحران بسیاری از پایان سال و حوادث برای هشتم کلاس لغو شد به طوری که انجمن اولیا و مربیان تصمیم گرفتند به ارائه Rippowam دانش آموزان و خانواده های منحصر به فرد و نشاط بخشی در محل یک فرد فارغ التحصیلی.

“من بسیار خوشحال هستم که ما نور تا شب واقعه معلوم شد بهتر از من آن را تصور خواهد گفت:” جن Hanley انجمن اولیا و مربیان با همکاری رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور از ارتباطات است. “بدون کمک فوق العاده ای و پشتیبانی از ما اصل متی Laskowski ما انجمن اولیا و مربیان هیئت مدیره و داوطلبان دید من هرگز قادر به گرد هم می آیند تا به زیبایی راه است که آن را انجام داد.”

این رویداد تا حد زیادی قدردانی Rippowam دانش آموزان و خانواده ها است.

“ما Rippowam جامعه شده است فوق العاده سپاسگزار برای این نمایش و لبخند خود و بازخورد مثبت ساخته شده است که همه از کار سخت ما ارزشمند” Hanley گفت. “ما کار خستگی ناپذیر به آمد تا با راه های خلاقانه برای جشن و افتخار کلاس 2020 و ما امیدواریم که هر دانش آموز احساس افتخار و جشن گرفته می شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de