افزایش جهانی فمینیستی آینده با حرکت به انتخاب برنی ساندرز.

ما یک ائتلاف از فمینیست های رقیب با هر دو تفاوت های ما و ما اشتراکات در سن, نژاد, دین, کار و گرایش جنسی. دیدار ما در تقاطع ما مایع هویت. هر چند ما تجربه متفاوت هستند ما به اشتراک گذاشتن یک دیدگاه فمینیستی آینده.

ما به فوریت تماس با ما و دوستان و خانواده و رفقای متحد با ما در گسترده پرشور جنبش حمایت از سناتور برنی ساندرز‘ کمپین و به کار برای بهبود روابط لازم برای ایجاد یک دوره جدید برای جوامع ما این کشور و جهان است. ما از داوطلبان درب سینه و جنبش به انتخاب سناتور سندرز به خاطر سیاست های پیشنهادی هستند ایده هایی که زمان آن رسیده است. همه ما در زندگی ما ایجاد شده اند و حرکات و هنر سازمان در سراسر انتقادی اساسی کرامت انسانی همه مردم است. ما حمایت از این جنبش به انتخاب سناتور سندرز به دلیل درگیر شدن سیاست های انتخاباتی بخشی از بزرگتر استراتژیک جنبش دموکراتیک برای همبستگی و فمینیستی آینده را نگه دارید. ما معتقدیم پایان دادن به مردسالاری خواستار پایان دادن به کلاس و نژادی و ظلم و ستم.

در سراسر این کشور و جهان, زنان و کودکان کار کرده اند به سمت یک تغییر در آگاهی جمعی. یک فمینیست آینده نیاز به تغییر سیاسی توسط مردان و زنان و جنسيت غیر دودویی مردم نه تنها در ساختار و قوانین اما در جمعی ما ارزش ها و رفتارها. آن نیاز به پایان دادن به خشونت علیه زنان و دختران و همه femme مردم است. یک فمینیست آینده خواسته های روح همکاری. ما الهام گرفته و با انگیزه های مردمی حرکات دم در سراسر جهان و اینجا در ایالات متحده آمریکا برای نجابت و عزت و احترام است. تقویت ما فقیر و بیکار و کار مردم در پشت این سیاسی لحظه درد با شور و شوق و اضطراب نسبت به عدم اطمینان از فردا. ما باید استراتژیک تجمع و افزایش هم است.

زمان در کنار ما نیست.

ما به صراحت نامگذاری فاجعه زیست محیطی مواجه هستیم و ما باید رای برای یک آینده که در آن محیط زیست ما و سیاره ما در حال درمان با نهایت احترام و حفاظت. یک جهان که در آن ما جنگلهای حفاظت شده هستند که در آن آب آشامیدنی است به بخش خصوصی واگذار کالا و زمين است در نهایت رایگان fracking و استخراج است. ما در حال رای گیری برای آینده برای پایان دادن به فقر و بازسازی فاسد dehumanizing دولت از جهان ما و تکه تکه شدن از خودمان است. ما را انتخاب کنید یک سیاست جمعی. ما را انتخاب کنید یک آینده که افتخارات مسئولیت های اجتماعی و اتصال است.

ما ایستاده با اطناب, درمانگران و سرایان که به دنبال یک جهان که در آن ما به اندازه کافی شجاع به نظر یکدیگر و مبارزه برای هر یک از دیگر. ما تصور یک جهان که در آن تبعیض و جنگ و سفید تروریسم می خندید از اتاق بیرون و تبدیل به یک چیزی از گذشته ما است. که در آن ما افتخار عزت و احترام و تعیین سرنوشت مردم فلسطین. که در آن مردم پورتوریکو رایگان استعماری بدهی و سلطه. که در آن ما دولت مصمم به تحول قدرت از معتبر عذرخواهی و ترمیمی روند با میلیون ها نفر از مردم آواره و از هم پاشیده با منافع شرکت های بزرگ پوشانده به عنوان سیاست خارجی است.

ما تصور رسمی اذعان و عذرخواهی به ملت این سرزمین و پاسخگویی برای میلیون ها نفر از آمریکایی های آفریقایی تبار مظلوم این کشور را انکار نسل پیامدهای برده داری و Jim Crow. ما تصور یک جهان است که شجاعانه در برابر گذشته خود را به طوری که ما می توانید شروع روند اصلاحی کفاره تعمیر و شفا.

ما رای خود را برای یک آینده رایگان دولت تحمیل حمایت و تحریم خشونت است. در نه چندان دور و درخشان فمینیستی آینده ما به جلو نگاه به جوامع رایگان از تسلط پرخاشگری و انزوا و جدایی. که در آن هیچ کودکی است در قفس. که در آن مدارس و جوامع در حال از پلیس و زندان. ما تصور یک جهان بدون خشونت است.

ما تصور می کنیم در کشور و جهان است که اولویت سلامت روان و درمان به عنوان جهانی قابل دسترس است. ما نگاه به جلو به آینده ای که در آن جامع کیفیت مراقبت از کودکان و آموزش و پرورش رایگان هستند. ما معتقدیم در آینده ای که در آن هیچ کس می شود اخراج و یا به انتخاب بین دارو و یا مواد غذایی. که در آن هر یک از ما باید دسترسی و قابلیت رای گیری و شمارش است.

ما مشتاقانه منتظر به روز واقعی جنسی استقلال شخصی و آزادی باروری. جایی که دسترسی به سقط جنین امن پیشگیری از بارداری و مراقبت های بهداشتی با کیفیت است که یک حق انسانی. که در آن تمام اشکال خشونت علیه زنان, cis-جنس نما و غیر دودویی یک حافظه دور.

ما با نوشتن این بیانیه در کنار شکسته دل مردم این کشور و ما خوش آمدید شجاع خطر فمینیستی آینده نیاز دارد. ما “ما” است که بزرگتر از هر یک کمپین فرد یا دستور کار است. ما می دانیم که سناتور الیزابت وارن الهام بخش بسیاری از زنانی که مراقبت در مورد عدالت و آزادی است. به دلیل ارزش های خود را, و چون آنها زن هستند و غیر دودویی حامیان آنها مواجه شده اند شک و تردید و زن ستیزی. بسیاری از ما از جمله سناتور ساندرز این حملات را محکوم کرده اند و همچنان به انجام این کار. ما دعوت وارن حامیان به ادامه مبارزه برای آینده ای که او معتقد است با ما – مدیکر برای همه, پررنگ, سبز, جدید, مقابله, دانشجو, لغو بدهی و یک جهان که در آن مردم حمله کردند و بر اساس جنسيت, تمایلات جنسی, مسابقه, طبقه مهاجر, وضعیت, ناتوانی یا جنایی وضعیت حقوقی.

ما همچنین می دانیم که مردم ممکن است در نظر جو بایدن چرا که او به نظر می رسد امن و یا به حالت عادی بازگشت اما از طریق بایدن بسیاری از افرادی که بیمار هستند ادامه خواهد داد به مرگ به خاطر او مخالف جهانی بهداشت و درمان. این سیاره نابود خواهد شد چرا که آب و هوا برنامه های ضعیف هستند. مهاجران به دنبال بازسازی یک خانه خواهد بود تبعید شدند و مردم ادامه خواهد داد به قتل توسط پلیس. ما سزاوار تر است. ما همه ما رو. سناتور سندرز را تضمین نمی کند فمینیستی آینده آن است تا به ما. اما بین او و بایدن ساندرز انتخاب روشن است. بایدن نشان دهنده جهان بینی است که ما به ارمغان آورد درآمد عظیم نابرابری و بی عدالتی است.

برای پرستاران و معلمان, آشپز, داخلی, کارگران, رانندگان اتوبوس, کشاورزان, کتابخانه, سازمان, سرپرست نویسندگان, کارگران جنسی shamans و پیشخدمت: یکی دیگر از امریکا در انتظار ما است و ما در حال آماده به خوش آمد می گوید ، ما نیاز شما را به شرکت به همکاری, به یک قسمت از شکل گیری آینده ما در این سیاره با هم. به ما بپیوندید.

خواندن این بیانیه با صدای بلند با دوستان خود. به اشتراک گذاری آن را در جوامع خود. پست خود را در سیستم عامل. بیایید سازماندهی برای یک #FeministFuture #IWD2020 #Bernie2020.

در مبارزه و با عشق

Melina عبدالله Thandiwe عبدالله Hamdia احمد Zaina Alsous, Taina Asili, مارس Boeve و خار رزا کلمنته Patrisse Cullors مالی Crabapple دکتر ویکتوریا دولی, Jonel ادواردز, Jodie Evans, Eve Ensler, Zillah Eisenstien, Barbara Ehrenreich, لورا, Flanders, راشل Gilmer, کیم گوردون ساندرا Guzman, Alexandra ❤ Palestine, Leah شکار-هندریکس, Mahdis کشاورز, نائومی کلاین, DJ Kuttin کندی راشل کوشنر, Winona LaDuke سارا لئونارد آنی لئونارد آیا De Leon Thenjiwe McHarris, جین McAlevey, Anuradha Mittal Aja مونه هلن پنا, کارمن پرز Derecka Purnell, Varshini Prakash, باربارا Ransby, شانا L. ردموند, لیندا, Adam Gallagher, باربارا اسمیت بورلی Smith, سارا Schulman, ساندرا Steingraber سوزان Stryker, Keeanga-Yamahtta تیلور Astra تیلور Sunaura تیلور عقیق Tometi امی ویللا, Kenidra جنگل

اگر شما می خواهم برای اضافه کردن نام خود لطفا ثبت نام اینجا: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScS8tZ1JG_n5Oo3p01n0ixWyqNGg8cVIhXUNSEO6KFVhCOU5A/viewform?usp=sf_link

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر