رقبای دبی و ابوظبی مقابله با کروناویروس در راه بسیار متفاوت

کریم صاحب خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

گردشگران ناهار خوردن در دبی Al Naseem هتل در هفته گذشته.

دبی — این gleaming شهرستان با مراکز عظیم قوی, هتل های استادانه درست شده پارک آب و سرپوشیده پیست اسکی استقبال گردشگران این هفته است.

بقیه امارات متحده عربی اما, باقی می ماند بسته به بازدید کنندگان قابل توجه تصویر از رقابت اولویت در میان هفت statelets را تشکیل می دهند که کشور و به خصوص بین دو رقیب اصلی دبی و پایتخت ابوظبی.

داخل پوست از این نزدیک آمریکا متحد یک فدراسیون امارات متحده عربی تشکیل شده در سال 1971 دو به طور قابل توجهی متفاوت نیروگاهی. Coronavirus همه گیر انداخته است کسانی که در تضاد به تضاد امداد.

ابوظبی با ذخایر نفت و هیدروکربن صنایع شده است نسبتا عایق از این بحران جهانی در حالی که دبی که بستگی به مسافرت های بین المللی, تجارت, املاک و مستغلات و به ویژه گردشگری را ویران شده است توسط یک بیماری است که باعث می شود مردم در خانه بمانند.

“دبی مانند محل نهایی برای دست دادن و در آغوش گرفتن و پشت سیلی دبی همه از تعامل فیزیکی گفت:” جیم Krane یک متخصص در منطقه در دانشگاه رایس بیکر موسسه و نویسنده “شهر طلا: دبی و رویای سرمایهداری است.”

“دبی فقط از هم جدا می افتد اگر شما مجبور به تعطیل کردن سفر و فاصله اجتماعی و ابوظبی است که تقریبا بی ریا,” او گفت:.

[درهم جاه طلبی های نافرجام به عنوان آن را می یابد خود را در خط مقدم آمریکا-ایران تنش]

گیر بسیاری از شرق میانه ناظران پیش بینی را بیشتر تحکیم ابوظبی قدرت در فدراسیون بود که یک بار تا حد زیادی توسط اداره مذاکرات میان خانواده حاکم و اغلب دیدم دبی در تلاش برای نمودار خود ، دبی در ابتدا تقسیم خارج از ابوظبی در سال 1833 و جفت مبارزه یک جنگ مرزی در سال 1947 زمانی که بریتانیا همچنان نوسان بیش از آنچه شد و سپس به عنوان شناخته شده Trucial متحده است.

“آن بوده است وجود دارد پس از یک روز بیش از گذشته 170 سال تاریخ ما این بود دبی در مقابل ابوظبی” گفت: Abdulkhaleq Abdulla یک دبی-بر اساس اماراتی دانشمند علوم سیاسی.

دبی به دست آورده توجه در سراسر جهان با آن هتل های وحشی آسمان خراش جهانی نام تجاری و فرودگاه شلوغ دنیا برای مسافرت های بین المللی. بال خود را, اما کوتاه شد کمی زمانی که بحران اقتصادی جهانی سال 2008 مورد نیاز 20 میلیارد دلار کمک مالی مجاز خود را غنی تر ، دبی بلندترین ساختمان برج خلیفه که بلندترین در جهان نامگذاری شد پس از ابوظبی حاکم است.

کریم صاحب

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دبی افق در طول جاده شیخ زاید بخش از E 11 بزرگراه.

پس از آن دبی شده است بیشتر مراقب باشید به دنبال ابوظبی سرب و محدود کردن آن سودآور روابط تجاری با کشورهایی که سرمایه تایید نیست مانند ایران و قطر است.

“اساسا دبی و ابوظبی کاملا متفاوت سیاسی اقتصاد که در ابوظبی البته بخش عمده ای از امارات متحده عربی و ثروت صندوق و این موقعیت خوبی برای متوسط و مسافت های طولانی گفت:” کریستوفر دیویدسون یک متخصص در امور خلیج فارس از بریتانیا دانشگاه دورهام. “آنها مانند دو سیاسی و اقتصاد در کنار هم اما به طور فزاینده ای در دهه گذشته یا بیشتر بوده است و یک شریک بسیار قوی تر از دیگر.”

دبی نیاز به بازگشت به کار — گردشگری کمک 11.5 درصد از اقتصاد خود را — به معنای آن است که پنجه coronavirus با بیشتر حس فوریت نسبت به همسایگان خود است.

آن را تعطیل دو پرجمعیت محله در بخش قدیمی شهر قبل از گسترش سه هفته 24 ساعته مستند به بقیه شهرستان در ماه آوریل — البته نه به دنبال هر یک از دیگر امارت. مراکز سواحل رستوران و تفریحات نیز تعطیل زودتر.

جوزپه Cacace

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک اماراتی پلیس هدایت یک توریست به یک غربالگری پزشکی پس از ورود در Teminal 3 در فرودگاه دبی.

اما پس از پایان ماه مه دبی به سرعت در حال باز کردن و برداشته تنگی جلوتر از همسایگان خود در یک پیام آشکار است که در اینجا حداقل این ویروس شده است شامل — و گردشگران می تواند بازگشت. ماسک هنوز عمومی اجباری; کافه ها و کاباره ها (اما نه رستوران) بسته باقی می ماند و اجتماعی فاصله قوانین اجرا در مکان های عمومی.

“ما باید بسیار دقیق اقدامات پیشگیرانه در تمام گردشگری لمس نقاط و اطراف ورود توریست,” دبی گردشگری سازمان در بیانیه ای گفت. “فقط به عنوان با دیگر دولت های فدرال فردی امارات قادر به خود را از اقدامات و تصمیم گیری در مورد نحوه باز کردن.”

تعدادی از عفونت های جدید در امارات متحده عربی همچنان به افزایش است. در مجموع در حال حاضر می رسد بیش از 53,000 موارد و 328 مرگ و میر. همانطور که در دیگر کشورهای حاشیه خلیج فارس وجود داشته است شیوع بیماری در میان جمعیت زیادی از کارگران مهاجر که اغلب زندگی در محله های نزدیک و چند تا از این محله قرار داده شده اند در تست و مبارزات ضد عفونی.

دولت نشان داد که عفونت رخ می دهد. دبی هفته گذشته اعلام کرد که آخرین بیمار بود و سمت چپ آن به 3000 تخت بیمارستان صحرایی در مرکز تجارت جهانی در ماه آوریل است.

ملی اضطراری بحران و مدیریت بحران اقتدار نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در این کشور coronavirus سیاست.

جوزپه Cacace

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آخرین بیمار در موقت covid-19 بیمارستان در مرکز شهر دبی است که تحسین شده توسط پرستاران و پزشکان او به عنوان برگ تسهیلات در جولای 7.

هلال سعید Almarri مدیر کل گردشگری دبی, ابراز اعتماد به نفس که به تازگی بازدید کنندگان باز خواهد گشت.

“ما به نظر می رسد در بالای صفحه یک تا پنج مقصد مردم به دنبال در بسیاری از ما منبع بازارهای,” او گفت: در بیانیه صادر شده به رسانه ها. “ما بسیار مطمئن هستیم که گردشگری در دبی در حال رفتن برای غلبه بر این بسیار به سرعت. در سراسر جهان مردم در حال حاضر به دنبال بعدی خود را رزرو و آنچه ما در حال حاضر دیده می شود این است که دبی باقی می ماند در بالای لیست خود را.”

برخی از شهرستان های برتر هتل ها گفت: آنها دریافت کرده بود چند رزرو توسط خارجی ها برای جولای. اما با همه گیر هنوز ساخت مسافرت های بین المللی نامشخص رزرو مدیران گفت: بسیاری از افراد درخواست شد در مورد اوت و سپتامبر.

در حالی که ابوظبی شده است متاثر از افت جهانی قیمت نفت شده است تا حدودی عایق توسط یک ثروت صندوق به ارزش حدود 1 تریلیون دلار بود. این اصل مهر و موم شده خود را از بقیه کشور از آغاز ماه ژوئن تا زمانی که نیاز به تازگی مجوز را وارد کنید. به ابوظبی در حال حاضر امارات متحده عربی شهروندان و ساکنان باید در حال حاضر یک coronavirus نتیجه آزمون کمتر از 48 ساعت ،

مختلف امارات صادر رقابت دستورالعمل که در آن کشورها ممکن است بازدید و آیا قرنطینه مورد نیاز خواهد بود پس از بازگشت.

Abdulla گفت: تفاوت بودند و انتظار می رود در این فدراسیون که در آن هر بخش است راه خود را از انجام کارهایی که با توجه به اولویت های خود را حتی در حالی که آنها با هم کار کنند برای کشور رفاه.

“فقط به عنوان وجود یک رقابت بین نیویورک و کالیفرنیا نیز وجود دارد که یک بیت از رقابت سالم بین ابوظبی و دبی,” او گفت:. “اما 80 درصد از زمان آنها مکمل یکدیگر زیبایی است.”

یک بار شکوفایی جامعه ایرانی در دبی چهره فشار در میان خلیج فارس تنش

امارات متحده عربی ‘شادی و مثبت شورای’ آغاز بکار جدید با تکنولوژی بالا پلیس کلاه ایمنی برای مبارزه با کروناویروس

یک راهنمای محلی به دبی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de