سفر جاده ای در برابر رود آیلند قدرت تقویت No. 2 دارین

این دارین پسران هاکی روی یخ تیم وارد شده و بیش از 300 مایل از سفر در زمان و نزدیک به 100 دقیقه از عمل اکتان بالا در برابر دو از رود آیلند بهترین برنامه های این آخر هفته.

در حالی که نتیجه نهایی یک جفت از یک هدف و زیان برای موج آبی از جمله یکی در وقت اضافه, تجربه شد ارزش هر دقیقه است.

“همه در همه آن فوق العاده آخر هفته” دارین مربی مک Budd گفت. “این یک فرصت بزرگ برای به دست آوردن تیم با هم و یک فرصت عالی برای بازی دو تا از بهترین تیم ها در این منطقه است. ما سپاسگزار برای این فرصت را به رفتن و شرکت در یک آخر هفته می خواهم که آن را قطعا کمک خواهد کرد ما به عنوان یک تیم در حال رفتن به جلو است.”

موج (8-4) رتبه شماره 2 در آخرین GameTimeCT نظرسنجی سمت چپ صبح روز شنبه خود را برای اولین بازی در مشیت است که بعد از ظهر و زمان صرف با هم در جاده ها و بین دو بازی یک تجربه بزرگ پیوند.

“ما دریافتیم که برنامه ریزی چند خارج از کشور تیم واقعا آتش سوزی تا بچه ها” باد گفت. “آنها هیجان زده برای این بازی ها و همچنین کمک می کند تا با تیم پیوند. شما صرف مقدار زیادی از زمان با هم در محله های نزدیک و کمک می کند تا از بسیاری از دیدگاه.”

هر دو بازی بودند پلیسی در برابر این دو تیم در آخرین HNIB رود آیلند Top 10 های نظرسنجی ها: No. 1, La Salle است که 16-0 و شماره 2 اسقف Hendricken است که 8-8-1 است اما 5-1-1 در آخرین آن هفت.

اسقف Hendricken برگزار شد 3-0 منجر برابر دارین در اوایل دوره دوم از بازی روز شنبه در اشنایدر عرصه در پراویدنس اما موج در پاسخ به اهداف از بنت McDermott و عروسکی دیر به آن را 3-2 پس از دو دوره. این موج تا به حال 30-19 عکس استفاده, اما نمی توانستم گل سوم.

در روز شنبه در Smithfield, Luke Johnston گل اول دوره هدف موج و McDermott از آن ساخته شده 2-0 در دوم با کمک از Jamison مور و جانستون. La Salle بسته به فاصله 2-1 پس از دو و بازی با 11:03 باقی مانده در قوانین و مقررات.

این تیم حتی تا اواخر در وقت اضافه, وقتی La Salle به ثمر رساند این بازی برنده در طول 5 بر 3 با 11 ثانیه باقی مانده است.

در آن مورد deja vu برای موج که در سال گذشته از دست داد به La Salle, 3-2 با 10 ثانیه در سمت چپ OT.

“مبارزه با یک 5-در-3 با 45 ثانیه به سمت چپ آن قطعا بسیار زیادی در ذهن من است که این چیزی که می تواند در نهایت در یک مد مشابه به راه آن در سال گذشته” باد گفت. “مطمئن شوید که به اندازه کافی آن را یک ثانیه خاموش که در آن ما به پایان رسید در سال گذشته است. آن را سخت به از دست دادن مانند که تحت آن شرایط اما مهم تر از چیزی است که آن بزرگ هاکی بازی با تیم های بزرگ.”

آخر هفته ها با هم آمدند و با کمک گرینویچ مربی کریس Rurak که به کالج رفت با مایک Soscia جدید مربی در اسقف Hendricken. دارین در حال حاضر به حال یک رابطه, با, La Salle, داشتن بازی قوچ دو فصل گذشته بود و خوشحال برای اضافه کردن اسقف Hendricken به برنامه.

گرینویچ رفت 0-1-1 در حال سقوط به LaSalle 2-0 و سپس بستن اسقف Hendricken 2-2.

سری بعدی ادامه زمستان با دو رود آیلند تیم آینده به Fairfield County است.

بازی نخبگان خارج از کشور رقابت بیشتر در حال تبدیل شدن به امری عادی برای کانکتیکات مدارس به عنوان آنها به دنبال طرح برای موفقیت ایجاد شده توسط Fairfield دبستان.

یسوعیان’ برنامه شامل سفر سالانه به معتبر تعطیلات مسابقات در کوه سنت چارلز آکادمی در رود آیلند و در این آخر هفته آنها را بازی در یک تورنمنت در المپیا یخ مرکز در اسپرینگفیلد, Mass., مصرف در اسقف Hedricken در روز شنبه باز کن.

نوتردام-West Haven است که پنج بازی در برابر خارج از کشور تیم در این فصل همچنین در تعطیلات مسابقات در کوه سنت چارلز و مربی لری وییرا به نام تجربه “فروتنی” در داخل جعبه پادکست در GameTimeCT.

“این باعث می شود شما متوجه وجود دارد بسیار بهتر مربیان و خیلی بهتر تیم و خیلی بهتر از بازیکنان است که در خارج وجود دارد” ویرا گفت. “من می خواهم به تلاش برای تبدیل شدن به یک مربی بهتر اما مهمتر از همه, من می خواهم بچه های من به درک چقدر خوب رقابت وجود دارد و اجازه دهید آنها را دریافت کنید بهتر است.”

وییرا همچنین اعتبار Fairfield دبستان برای برنامه ریزی ،

“من واقعا در نظر گرفتن یک صفحه از Fairfield دبستان” ویرا گفت. “آنها هفت برابر بالا-رتبه بندی تیم ها و نگاه خود را به موفقیت. من کپی کردن آنچه انجام می دهند. من نه اختراع دوباره چرخ است.”

شکست نخورده La Salle است که در حال حاضر مورد ضرب و شتم ریجفیلد گرینویچ و دارین این فصل میزبان خاویر on Feb. 15.

آبی موج, در ضمن به نوبه خود توجه خود را به یک زن و شوهر از کلید در حالت بازی به عنوان آنها بازی شماره 1 Fairfield دبستان در سرزمین عجایب از یخ در چهارشنبه و شماره 4 جدید کنعان (10-1-1) روز شنبه در دارین خانه یخ.

آینده این آخر هفته جاده سفر Budd خوشحال است که در تیم خود می ایستد.

“من می خواهم راه است که ما در حال بازی” باد گفت. “با یک ماه باقی مانده در این فصل به طور منظم و برخی از بازی های آینده ما در حال بازی هست. ما در حال حرکت جن خوب, ما عمق هر خط به نظر می رسد به کمک و ما یک دسته از D جفت که در حال بازی هست. بنابراین من خوشحال هستم. ما در حال بازی هاکی خوبی.”

[email protected]; @dstewartsports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>