رابرت فولر: حلق آویز مرگ از حکومت خودکشی


مرگ یک مرد سیاه و سفید در بر داشت حلق آویز از یک درخت جرقه ترس است که او تا به حال بوده است و بدهی های آمریکا ضد نژادپرستی تظاهرات بوده است در حکم خودکشی است.

رابرت فولر, 24, تا به حال سابقه بیماری روانی و در زمان زندگی خود را گفت: مقامات در پالم دیل, کالیفرنیا.

یک معاينات بازگشت به حال اولیه پیدا کردن خودکشی اما این رد شد توسط آقای فولر خانواده باعث تحقیقات بیشتر.

مرگ او در ماه گذشته آمد در میان تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید.

با توجه به لس آنجلس تایمز آقای فولر بود با حضور سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراض در آستانه مرگ است.

این مرگ و میر در 10 ژوئن در صحرا بالا شهر گراش در حدود 60 مایل (96km) در شمال لس آنجلس را تکان داد جامعه سیاه و سفید در دره آنتلوپ.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

گفت: برخی از آنها می ترسید آن شده است می تواند یک مجازات یک قتل توسط اراذل و اوباش با هیچ تشریفات و یا حکومت قانون است. در سراسر ایالات متحده هزاران نفر از آمریکایی های آفریقایی تبار بودند و بدهی های سفید اوباش اغلب توسط حلق آویز و یا شکنجه در قرن 19th و 20th.

در میان نارضایتی بیش مقامات محلی’ نتیجه گیری از خودکشی کرد ماه گذشته که FBI حقوق مدنی تقسیم خواهد نقد و بررسی, تحقیق در مورد مرگ آقای فولر و دیگری در شرایط مشابه در جنوب کالیفرنیا.

آقای فولر خانواده توصیف او به عنوان کسی که لذت می برد موسیقی و بازی های ویدئویی و اصرار داشت او نمی توانست زندگی خود را گرفته.

هزاران نفر از معترضان که در جمع آوری این آخر هفته پس از آقای فولر مرگ خواستار تحقیق کامل.

  • چه تغییر پس از جورج فلوید را به مرگ ؟

روز پنج شنبه در لس آنجلس کلانتر فرمانده کریس علائم یک کنفرانس خبری گفت که آقای فولر رفته بود به یک بیمارستان کالیفرنیا در ماه فوریه 2019 و گفت که او با شنیدن صدای گفتن او خود را به کشتن.

او همچنین گفت که آقای فولر تحت درمان در یک بیمارستان در نوادا در ماه نوامبر گذشته برای افکار خودکشی.

“به پزشکی قانونی صادر نهایی خود را گزارش کالبد شکافی و تحویل آن به بخش کلانتر و تلقی این مورد به یک خودکشی” Cmdr مارکس گفت.

این تحقیقات هیچ شواهدی از بازی ناپاک او اضافه شده است.

مورد دیگر که جلب توجه گسترده بود که مالکوم Harsch, 37, که پیدا شد حلق آویز از یک درخت در یک بی خانمان گاه در ویکتورویل 50 مایلی شرق گراش در 31 مارس.

مقامات محلی گفت: مرگ او شد احتمالا خودکشی است.


بیشتر در آمریکا تظاهرات


اگر شما می خواهید به صحبت با کسی در مورد مسائل مطرح شده در این قطعه شما می توانید تماس با ما ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-TALK (8255) و یا تماس با بحران خط متن از طریق پیام کوتاه به صحبت 741741.

شما می توانید تماس بگیرید انگلستان سامریان تلفنی در 116 123 و یا بازدید samaritans.org.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de