رادنی کینگ: دوربین است که اسیر 1991 ضرب و شتم به حراج گذاشته می شود

دوربین استفاده می شود به فیلم ضرب و شتم رادنی کینگ توسط پلیس لس آنجلس در سال 1991 یک مورد که باعث مسابقه مرگبار شورش است که به حراج گذاشته می شود این هفته است.

Nate D ساندرز مزایده در لا را به مناقصه برای سونی Video8 Handycam در روز پنج شنبه.

پلیس خشونت علیه شاه بود و فیلم برداری در دوربین توسط اطرافیان جورج هالیدی.

این ضرب و شتم در سمت چپ شاه با, مغز, آسیب, اما افسر پلیس درگیر شدند تبرئه یک سال بعد.

این مورد تا به حال تاثیر عمیقی بر روابط و استفاده از زور توسط پلیس در ایالات متحده است.

آقای هالیدی این فیلم از ضرب و شتم, فیلم برداری از بالکن آپارتمان خود در نظر گرفته است برای اولین بار ویروسی تصویری از سیاست خشونت و یک نمونه اولیه از شهروند روزنامه نگاری.

این فیلم پیش بینی استفاده از تلفن همراه برای ضبط پلیس سوء استفاده می شود همانطور که در اخیر آمریکا جورج فلوید در بازداشت است.

  • به همین دلیل من تصمیم به تماشای فلوید ویدئو
  • شخصی هزینه فیلمبرداری از خشونت پلیس

مناقصه برای آقای هالیدی دوربین را در شروع $225,000 (£174,948) حراج خانه گفت.

“من امیدوارم که این دوربین الهام بخش مردم را به استفاده از قدرت خود را به ثبت حوادث است که آنها پیدا کردن مشکل. نترس به استفاده از آن” آقای هالیدی, خود اشتغالی, لوله کش, گفت خانه حراج.

این دوربین همراه با یک notarised نامه صحت توسط آقای هالیدی.

باتری ها حذف شده اند برای محافظت از دوربین است که دیگر هیچ کاربردی اما همچنان در وضعیت خوب در غیر این صورت. نوار پادشاه ضرب و شتم گنجانده شده است.

چه اتفاقی افتاد به رادنی کینگ?

پادشاه پس از آن یک کارگر ساختمانی متوقف شد, برای بالا بردن سرعت در یک خیابان تاریک در LA در 3 مارس 1991.

چهار لا افسران پلیس که کشیده او را بیش از آمار او ده ها بار با باتوم و لگد او را و او را با تفنگ بی حس کردن.

نمیدانستند افسران آقای هالیدی فیلم برداری ضرب و شتم و مشترک نوار با یک ایستگاه تلویزیون محلی شلاق تا ملی و جهانی خشم و انزجار.

چهار افسر شد و بعد از محاکمه به اتهام استفاده از نیروی بیش از حد, اما هیچ یک از آنها محکوم شدند.

این شورش که گریبانگیر لا در پی نه کنفرانسهای رفت و در روز خروج از 50 نفر کشته و باعث $1bn خسارت به این شهرستان است.

شاه رفت و در تلویزیون سه روز به شورش تماس بگیرید برای آرامش شفاعت است که هر کس “هم کنار بیاییم”. سال بعد او گفت: او می خواست که بیانیه به میراث او.

در سال 2012 به پادشاه گفت: لس آنجلس تایمز که در حالی که او در حال آمدن به شرایط با گسترده تر میراث برخورد با گذشته تا به حال شده است آسان نیست.

“من گاهی اوقات احساس می کنم مثل من گرفتار در, معاون,” او گفت:. “برخی از مردم احساس می کنم نوعی از قهرمان. دیگران نفرت من. آنها می گویند من سزاوار آن است. دیگر مردم من را می شنوند آنها را مسخره من هنگامی که من به نام برای پایان دادن به تخریب مثل من احمق برای باور به صلح است.”

در مصاحبه با ال پایس در سال 2017, آقای هالیدی گفت که او ضربه را به پادشاه در یک ایستگاه پمپ بنزین در حدود یک سال پس از شورش داشتن هرگز صحبت به او.

“او [شاه] به من گفت:” شما زندگی من را نجات داد.’ من نمی دانم چه می گویند. ما دست تکان داد و خداحافظی گفت:” آقای هالیدی گفت.

پادشاه فوت کرد در سن 47 در سال 2012. مرگ او رد شد یک اتفاقی غرق شدن, بعد از نامزدش به کشف بدن خود را در پایین یک استخر شنا.

چه تاثیر مورد داشته باشد ؟

در حالی که استفاده از نیروی بیش از حد غیر معمول نیست چه ساخته شده پادشاه ضرب و شتم غیر معمول است که آن را بر روی دوربین گرفته شده.

پخش تلویزیون در سطح جهانی گرافیک فیلم شوکه جهان منجر به تماس پلیس اصلاحات برای ریشه کن کردن نژاد پرستی و استفاده از نیروی بیش از حد.

اداره پلیس لس آنجلس (LAPD) مجبور شد برای تغییر پس از شاه مورد که برجسته گسترده نژاد پرستی در حد سفید جنس نر از زور است.

آن را غیر معمول نیست برای افسران به توصیف آفریقایی-آمریکایی به عنوان “میمون” و “گوریل” و برخی از پلیس bragged بیش از خود ماشین گشت رادیو مورد ضرب و شتم مشکوک است.

  • چگونه 1992 تغییر پلیس

یک کمیسیون رهبری آینده وزیر خارجه آمریکا وارن کریستوفر شد به منظور راه اندازی پلیس لس آنجلس و شیوه های آن.

آن توصیه می شود افزایش چند فرهنگی در نیروی انتظامی و پلیس لس آنجلس به آرامی معطوف به یک جامعه بیشتر متمرکز بر سبک policing.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

تصویری از پادشاه ضرب و شتم طلیعه دوران مدرن شهروندی, روزنامه نگاری که در آن تماشاگران فیلم حوادث خشونت پلیس و به اشتراک گذاری آنها را آنلاین.

آن را نیز گذاشته و زمینه را برای ضد خشونت پلیس حرکات مانند سیاه و سفید زندگی می کند ماده است که منجر نژادی-عدالت تظاهرات در سراسر جهان در سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de